PONOVO RADI TOCAK

mackica ns:
Komšinka, pa ja sam išla u Kostinu školicu. Ali, bila sam mlada za Točak, '93. sam imala tlinaest :P
Ali sam zato '95 išla isto zimi. Isto noću. Isto peške Bulevarom od 'Studia 24'.
Uh, ne bi me sad neko naterao :shock:
Pozdrav za komšinčicu od sada već bivše komšinke. Mada često boravim u starom kraju (roditeljski dom). To mu dođe nešto ko pola-pola komšinka :?:
 
TOCAK kazes e pa da vidim i to. Tessko da ce biti onaj stari a i nemoguce je jer sam 15 godina stariji malo im je dgo trebalo da smisle ponovno otvaranje LOS MARKETINSKI POTEZ ai nema veze bice drugih
 
Ja sam dobila poziv za otvaranje, ali nisam mogla da idem! Elem danas me je zvao drugar koji je bio u petaki kaze ovako:
-Dosli mi tamo kad ono pustaju neki disko'house, ja se obradujem, reko' bice ovo dobro mesto jos do kraja....Kad, ne lezi vraze....Posle jedno pola sata zzzzzzzzzzzzk, prekid disco-housea i 'opla zivi bend, smrzo sam se bre!

Eto toliko o tome.....
 
Dolcezza:
Ja sam dobila poziv za otvaranje, ali nisam mogla da idem! Elem danas me je zvao drugar koji je bio u petaki kaze ovako:
-Dosli mi tamo kad ono pustaju neki disko'house, ja se obradujem, reko' bice ovo dobro mesto jos do kraja....Kad, ne lezi vraze....Posle jedno pola sata zzzzzzzzzzzzk, prekid disco-housea i 'opla zivi bend, smrzo sam se bre!

Estrada batooo!
Masinerija koja melje i to malo mozga sto nam je ostalo
 
Na otvaranju je bila katastrofa. Tocak me vise nece videti. Muzika je bila krs,ucinilo mi se da su svi iz efike stigli na otvaranje tocka, a sto se tice ljudi, znala sam troje ljudi...uzas uzasa...

KAO LOS IZLAZAK U npr. KRALJEVU...

I dalje smo bez dobrog mesta za izlaske...
 

Back
Top