PONOSAN STO SAM SRBIN i tuzan sto nepostujemo sebe!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Ponosan sam sto sam SRBIN i da napomenem ovim nekim novokomponovanim "SRBIN PRAVOSLAVAC" a ne Srbijanac/sve drugo sem onog sto treba! I onda cujem svakodnevno dzakanje nekih ovde na forumu koji se iz petnih zila zele prikazati svime ali ne SRBIMA-PRAVOSLAVCIMA vec sve nekim ¿srbcicima?-bez nacionalnog interesa odnosno pozadine a nedo ti bog da zastite nesto SRBSKO u eto EVROPSKOM INTERESU,a MUSLIMANI,HRVATI,SIPTARI-nedo bog nekome da im nesto napomene u vezi SRBA-izvinjavam se- Cetnika,Ubica itd. nemoj da se ko sali jel ode glava ali eto oni su sve DEMOKRATE a mi SRBI smo ZLIKOVCI,UBICE itd.
E pa zbog svih tih i njima slicnih neka znaju za sva VREMENA 1:
SRBIN JE SAMO ONAJ KOJI JE PRAVOSLAVNE VERE tako je bilo i tako ce biti a vi mozete da filozofirate koliko vam volja i zelja.
A to sto vi zelite da progurate je pogresno i NAKARADNO a to i VI sami znate ali doci ce i vama iz DU*PET*A u glavu samo polako,neznam dali je vama rec "Reciprociteta" poznata kako oni nama tako i mi njima ne manje a za vise videcemo.
Evo kako nam DOBRO zele HRVATI svi,izvinjavam se ali ni ta manjina koja tako nemisli me neinteresuje jer se nije za sva ova vremena podigla da nesto ucini tako da sa pravom onda kazem SVI HRVATI SU USTASE.

PRVO:


Nije hteo da pomogne pacijentu jer je Srbin

Ponedeljak, 7. septembar 2009. 13:58


Čelnici hrvatske opštine Vrhovine optužili su lekara u Domu zdravlja u Otočcu Enesa Mujkanovića da nije hteo da pružiti adekvatnu pomoć pacijentu Bošku Radiću koji je dovezen sa simptomima moždanog udara, zato što je Srbin, piše "Jutarnji list."

Načelnik ove opštine Milorad Delić tvrdi problemi nastali kada je lekara Mujkanovića pozvao telefonom i zamolio ga da bolesnog sugrađanina sanitetskim vozilom otpremi u bolnicu u Ogulin, što je on odbio.

Zamenik načelnika tvrdi da je lekar kada su on i načelnik došli u stacionar u Otočcu počeo da ih vređa govoreći im da mu je dosta njihovog četnikovanja.

Mujkanović je na kraju isterao čelnike opštine, piše ovaj list.

Pacijent je potom opštinskim automobilom prevezen do bolnice u Ogulinu i to tek posle telefonske intervencije direktora Doma zdravlja Otočac.

U ogulinskoj bolnici mu je dijagnosikovan moždani udar.

Načelnik opštine Vrhovine najavio je da će se na ponašanje Mujkanovića žaliti ministru zdravlja, a da će obavestiti i delegaciju Evropske komisije u Hrvatskoj, jer to nije prvi put da građani srpske nacionalnosti imaju primedbe na postupke tog lekara.

Mujkanović nije želo da komentariše slučaj, već je rekao da ga nije briga za novinare i da se za ono što radi jedino može izjasniti na sudu.


DRUGO:

Đapić ponovo pozdravlja ustaškim pozdravom

ZAGREB – Predsjednik HSP-a Anto Đapić obznanio je i službeno da se neće ponovo kandidirati za tu funkciju na izbornom saboru stranke koji će se održati 7. studenog ove godine.

– Neću se kandidirati za predsjednika HSP-a jer smatram da je vrijeme za nove ljude. A moje iskustvo i znanje, ako ga budu trebali, imat će ga. A ovih 60 preostalih dana upravljat ću strankom čvrsto i odgovorno kao pravi predsjednik, rekao je Đapić na izvještajnoj konvenciji HSP-a na kojoj je bilo prisutno 744 izaslanika. Đapić je inače svoje obraćanje, baš kao i Boris Kandare završio s ustaškim pozdravom »Za dom spremni« dok predsjednik časnog suda Željko Soldo nije, iako je njegov istup u kojem se obrušio na stranačke disidente bio daleko najžešć-

RECITE STA HOCETE a ja samo jos ovo:


ZIVELA SRBIJA
SPAS SRBIJE
 
Еееееее. А сада чекамо да се појаве дежурни чувари
демократских тековина Лепе љихове, са све Глембајевима,
да нам почну сра
како то и није баш тако, како Србин није имао право да буде болестан....:per:
Па онда наступају ови из НВО, дежурни пљувачи свега што почиње на слово С, јер су њуди добро плаћени за то.
 
a to sto neko rece ATEISTI,e evo neznam sta si da li si Zidovka ili Hrvatica al ajde da kazem Srbkinja,znas ako su ti tata i mam bili KOMUNISTI naravno da ces ti biti Ateista ali pitaj babu i dedu ako su ti zivi ili prababu otidji na grob pa pogledaj dali je ZVEZDA ili KRST na grobu ili otidji u crkvu pa pitaj i to ti je najbolje objasnjenje
 
Ponedeljak, 7. septembar 2009. 13:58


Čelnici hrvatske opštine Vrhovine optužili su lekara u Domu zdravlja u Otočcu Enesa Mujkanovića da nije hteo da pružiti adekvatnu pomoć pacijentu Bošku Radiću koji je dovezen sa simptomima moždanog udara, zato što je Srbin, piše "Jutarnji list."

Načelnik ove opštine Milorad Delić tvrdi problemi nastali kada je lekara Mujkanovića pozvao telefonom i zamolio ga da bolesnog sugrađanina sanitetskim vozilom otpremi u bolnicu u Ogulin, što je on odbio.

Zamenik načelnika tvrdi da je lekar kada su on i načelnik došli u stacionar u Otočcu počeo da ih vređa govoreći im da mu je dosta njihovog četnikovanja.

Mujkanović je na kraju isterao čelnike opštine, piše ovaj list.

Pacijent je potom opštinskim automobilom prevezen do bolnice u Ogulinu i to tek posle telefonske intervencije direktora Doma zdravlja Otočac.

U ogulinskoj bolnici mu je dijagnosikovan moždani udar.

Načelnik opštine Vrhovine najavio je da će se na ponašanje Mujkanovića žaliti ministru zdravlja, a da će obavestiti i delegaciju Evropske komisije u Hrvatskoj, jer to nije prvi put da građani srpske nacionalnosti imaju primedbe na postupke tog lekara.

Mujkanović nije želo da komentariše slučaj, već je rekao da ga nije briga za novinare i da se za ono što radi jedino može izjasniti na sudu.

Још један доказ усташког духа у хрватској..и то од цвећа мухамеданског
 
to isto ko neki sto mi prica kako je on gradjanin nije sa sela ha ha ha... a ja ga pitam sta ti je cale a on Advokat,pa gde ti zivi deda i baba a prababa ha ha ha... a ono NOVO KOMPONOVANI gradjo ha ha ha...,lepo je napisao mesa selimovic: hocemo da se prikazemo necim sto nisma a svi dobro znamo ko smo ali necemo da priznamo ali to necemo da priznamo, vec pokusavamo da dokazemo da smo sto nismo
 
Čelnici hrvatske opštine Vrhovine optužili su lekara u Domu zdravlja u Otočcu Enesa Mujkanovića da nije hteo da pružiti adekvatnu pomoć pacijentu Bošku Radiću koji je dovezen sa simptomima moždanog udara, zato što je Srbin, piše "Jutarnji list."

Načelnik ove opštine Milorad Delić tvrdi problemi nastali kada je lekara Mujkanovića pozvao telefonom i zamolio ga da bolesnog sugrađanina sanitetskim vozilom otpremi u bolnicu u Ogulin, što je on odbio.

Zamenik načelnika tvrdi da je lekar kada su on i načelnik došli u stacionar u Otočcu počeo da ih vređa govoreći im da mu je dosta njihovog četnikovanja.

Eto vidite,nisu svi Hrvati ustaše,ovaj mujkanović je musliman.
 
Ponedeljak, 7. septembar 2009. 13:58


Čelnici hrvatske opštine Vrhovine optužili su lekara u Domu zdravlja u Otočcu Enesa Mujkanovića da nije hteo da pružiti adekvatnu pomoć pacijentu Bošku Radiću koji je dovezen sa simptomima moždanog udara, zato što je Srbin, piše "Jutarnji list."

Načelnik ove opštine Milorad Delić tvrdi problemi nastali kada je lekara Mujkanovića pozvao telefonom i zamolio ga da bolesnog sugrađanina sanitetskim vozilom otpremi u bolnicu u Ogulin, što je on odbio.

Zamenik načelnika tvrdi da je lekar kada su on i načelnik došli u stacionar u Otočcu počeo da ih vređa govoreći im da mu je dosta njihovog četnikovanja.

Mujkanović je na kraju isterao čelnike opštine, piše ovaj list.

Pacijent je potom opštinskim automobilom prevezen do bolnice u Ogulinu i to tek posle telefonske intervencije direktora Doma zdravlja Otočac.

U ogulinskoj bolnici mu je dijagnosikovan moždani udar.

Načelnik opštine Vrhovine najavio je da će se na ponašanje Mujkanovića žaliti ministru zdravlja, a da će obavestiti i delegaciju Evropske komisije u Hrvatskoj, jer to nije prvi put da građani srpske nacionalnosti imaju primedbe na postupke tog lekara.

Mujkanović nije želo da komentariše slučaj, već je rekao da ga nije briga za novinare i da se za ono što radi jedino može izjasniti na sudu.



Iz prilozenog teksta se vidi da je ocigledno rec o jos jednom izolovanom incidentu;
cak sta vise, vidimo da nacelnik te opstine i ostali zestoko osudjuju tog lekara.

Meni je sto puta gori nedavni slucaj profesora beogradskog medicinskog fakulteta i lekara uhapsenog na klinickom centru,
koji zajedno sa svojim kolegama, redovno uzimaju mito od svojih sunarodnika pacijenata za operacije itd.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top