pomozite gluhonijemom psu

pa jesu...bas sam se tusno malopre...
samo mi nekako nelogicno da strpam moje tabane ribi u usta...em sto nema neku preteranu seksualnu funkciju,em sto mislim da to rade ljudi koji imaju iq manji od 50 ili majmuni...misljanje mi se ne razlikuje mnogo i kada je pitanje u vezi lizanja ribine bulje...ma koliko ona bila cista...

aahh ovaj sve probo pa sad sad pravi pamjetan :rumenko:
 
uskoro ce biti normalno i kada ljudi budu prosipali svoje telesne izlucevine jedni po drugima...i to posle zajedno pojedu...jer,jelte,to je ljubav...dokaz da sto posto zaljubljen u svoju izabranicu...da pojedes ono cemu je mesto u kanalizacionim odvodima...to je ipak znak da si privrzen...
-aj draga dodji veceras do mene...jeo sam pasulja danas...bice meze...
-jej...opet cemo da uzivamo...
aahh ovaj sve probo pa sad sad pravi pamjetan :rumenko:
da,definitivno sam probao normalne stvari i zivotu i u seksu...nikada nisam ima potrebu da radim stvar koje rade ljudi u zatvorenim i izolovanim ustanovama...
 
Poslednja izmena:
uskoro ce biti normalno i kada ljudi budu prosipali svoje telesne izlucevine jedni po drugima...i to posle zajedno pojedu...jer,jelte,to je ljubav...dokaz da sto posto zaljubljen u svoju izabranicu...da pojedes ono cemu je mesto u kanalizacionim odvodima...to je ipak znak da si privrzen...
-aj draga dodji veceras do mene...jeo sam pasulja danas...bice meze...
-jej...opet cemo da uzivamo...

pirote djete sta buncas to ?:eek::eek:
 
uskoro ce biti normalno i kada ljudi budu prosipali svoje telesne izlucevine jedni po drugima...i to posle zajedno pojedu...jer,jelte,to je ljubav...dokaz da sto posto zaljubljen u svoju izabranicu...da pojedes ono cemu je mesto u kanalizacionim odvodima...to je ipak znak da si privrzen...
-aj draga dodji veceras do mene...jeo sam pasulja danas...bice meze...
-jej...opet cemo da uzivamo...

Ja sam vec jedared spominjala eat shiting sto sam procitala u nekim dnevnim novinama
To je veliki stimulans u severnoevropskim zemljama, najvise u Danskoj, Belgiji...
Lihtenstajnu isto.
I ovaj.. cena kod prostituki za takve usluge zse krece od 50 do 200 evra
jesi znao to
 
pirote djete sta buncas to ?:eek::eek:
nastavljam tvoju fantaziju...
Ja sam vec jedared spominjala eat shiting sto sam procitala u nekim dnevnim novinama
To je veliki stimulans u severnoevropskim zemljama, najvise u Danskoj, Belgiji...
Lihtenstajnu isto.
I ovaj.. cena kod prostituki za takve usluge zse krece od 50 do 200 evra
jesi znao to

iskreno,nisam morao ni sada...al sam sam potegao pitanje...
 

Back
Top