pomotj !

u pravu si...evo znash shta...u ponedeljak tju da pogledam kod doktora...gastroenterolog mora znati dal su gowna posna...mislim to mu je struka zar ne?...to za psihijatre nisam siguran...to mozhda ima veze s onim da mi je svevshnji blizak al to ovde nije primarno pitanje...super ti avatar...aj se yebemo il neshto?
 
whitenicky:
Nema sanse , ja radim u opsegu 2-12 MHz sa snagom od 400 W za vrstu rada A3H , A3J ! A1A !!!! :lol: :lol:


bravo...pohvalitju te kod komandira...istakao si se...poznajesh svojstva stanice B-V 423e...imash voljno...mozhesh da chastish drugare u kantini...samo nemoj da preterash s pelinom znash kako se proshli put radmila zhalila da si gadjo glavom u vitrinu...

shto si ti ovde uoptje?
 
ovo spada u one bash nizherazredne chat seanse...nalik nikiju i kompaniji...to i nije moj nivo a nasho sam genijalan nachin da se otarasim toga...ignore lista je blagoslov...

nikija netju da metjem...on je vishe razbibriga nego nervoza...
 
e pishe ti u profilu da gledash svoja posla...misiiim...

ovo je moja tema i ja mogu da postujem po 5 puta ako otju a da ne osetjam ni trun savesti na svojim pletjima...
 
ne bih znao da li su govna posna
nikada ih nisam jeo
nego kako vi ljudi ubijate vreme dok kakite
ja brojim listice
one od toalet papira
ponekad se umorim od brojanja pa zaspim
jednom me nije bilo tri dana pa komsije morale da obiju vrata
a meni bilo lepo
ko u nekom transu
 
Eh antune.Znash kad tje biti gowna posna?Kad na kuwtzu nokat izraste.
Mada ne vidim kakwe to ima veze sa populatziom kishnih glista u juzhnoj africi,iako mislim da ruska tehnoloshka industrija ne trpi ozbiljnije pretnje,shto gowori da indijska industrija zelenix eugleni mozhe utji u shtrajk,ako pod stechaj upadne jugobanka najebali smo.
DAlji dokazi pokazuju da je optuzheni bio u 13:30 uprawo tamo gde ga nismo trazhili.Da li to znachi da ako ga ne trazhimo natji tjemo ga?Jes kuwatz,ne mozh da uporedjujesh krawu i bele rade.A ako se to isprzhi na 350 stepeni?Mada dobro,mozhda ponekad i nawratimo na sladoled i na glasanje,izadji i bori se ;\ ;\ ;\ ;\ ;\
 
ja ne koristim listitje...meni u rolni...i za jedno brisanje od 6 do 8...ok mozhda i 4 ako je opstipacija uzela maha...tih recimo 6 savijem recimo 2x...i tako 3 put...to npr ne zna niko sem mene...a evo...ja sam velikodushna dobrichina i spreman sam podeliti to sa vama...mislim da je totalno nebitno i da su muslimani skroz pametni shto peru bulje al cimanje je mora se priznati...mada ja ne jedem qvanu klopu pa je brisanje chisto fore radi...al ne bi mogo bez toga...

joj ja sam jednom u nekoj prorodi briso s listom repushine...nem pojma kako se zove na latinskom i koji je rod i sve...zna gljiva verovatno...kod nas je repushina onako veliki list raste kao korov prizemna itd...i pazi kad mozhe da se zavrshi neki poso...

ranije su ljudi brisali bulje kochanjkom...to je ono kad s klipa qqruza skinesh zrnevlje pa ostane - kochanjka...to sam chuo iz vishe izvora od kojih je jedan moja baba kojoj je sutra godishnjica na koju nisam otishao al evo mislim na nju...valjda tje umeti da ceni...
zamisli kochanjkom...ma idi to mora da grebe i sve...al shta tjesh nechim mora...
ne znam valjda to za fekalije ljudi shvataju kao prljavo jer nam ne treba...u sushtini to je ono shto smo pojeli samo preradjeno...nema tu nishta prljavo i gadno...
sad kao ofiram temu jedem gowna-neprestano vrtim isto u krug...al dobro to masa ljudi i nije skontala sad se pravim pametan ko vas yebe...
sad gledam kolko mi je bolje od kad sam provalio ignor...jej...


and thats how i wipe my ass...
 
pa ne znam,ja vishe volim onaj industrijski tariguz,socijalni,shto ima boju ko shmirgla.Prvo,jetiniji je,drugo,nekako stimulativno deluje.Prvo izgrebesh bulju od njega,a onda te posle boli kad sedish,pa te tera da se shetash?
 
ah da...nerazumevanje koje sam u pochetq zatekao na ovom forumu je dugo rasplamsavalo vatru...sad me svi cene i vole i poshtuju i bash sam lagodan i super mi...
ko je ubio bana gada?...a randoma?...ili shta?...
da da gowna i dalje jedem ochigledno...samo ih sad jedem with style...
ajd deco na pochinak kasno je...svima tje nam kompovi dotji glave...ok mozdha samo ochi nastradaju...mada sumnjam...
josh malo pa godinu dana na forumu...e to je super bash sam sretjan shto sam proveo tako puno vremena na ovako uzaludnom mestu...al gde bi drugde?...napolju je loshe...mada...
nekad je svashtara bila super....npr sad kad bi neko postavio ovakvu temu zakljuchali bi je za tren oka...sad je sterilno i ljudi samo kenjaju na asocijacijama i kafani i shta mislish o...u sushtini samo chatuju...valjda im gotivno ovako je neposredno a na icq frka jel sagovornik deluje zhivlje?...

hehe father je mislio da sam idiot...posle se naviko pa me i ceni...
i vision...on je posle mislio da me poznaje...
lanfear se ogranichila posle me i ona gotivila...
code me nikad nije gotivio al meni je on super sav je struchan i sve...
jagoda me hvalila pa pljuvala pa hvalila pa pljuvala i sve tako...
e al nikijev komentar...ahaha sramota...
i frozen mnogo chatuje lichi po tome na iluzijonista...mada frozen ima vetji kapacitet...
kakav gubitak insipracije...shta ja pishem da me chovek pita...
 
raspitujesh se za baneta i randoma? volish ih
antune ti si apsolvirao forum mislim da ti treba jedna plaketa
e random je mozuda u vojsci
 
Verovatno da taj strah od foruma proizilazi od stolice na kojoj sediš,jer količina atoma koju ispustiš
na nju nije srazmerna količini koju upotrebiš gledajući u komp...I naravno obično dolazi do krize
identiteta pošto se ne možeš prepoznati...
 

Back
Top