pomotj !

Mislim da kad bi promenio nick , zivot bi ti bio mnogo bolji i jednostavniji !!!

znash ne mislim da si vredan odgovora...al ipak ga eve...ja ne zhelim da mi zhivot bude jednostavniji...chak nasuprot...no ti to nikada netjesh razumeti...

*~* Jel to covek posle 4000 postova ne zna sta vise da kaze pa postavlja ovakve teme ili je to samo bila prolazna kriza ?

chitaj datume dete milo....i da to nije kriza nego imam pms pa sam nervozna...

Probaj da veceras bilo sta posno i ujutru imas zagarantovano posan ;OBROK; .Ako popijes i kafu{takodje jutarnju} eto tebi i ;POSNOG SOKA;......PRIJATNO

otju fala...


za sve koji su odgovorili da shta jedem u zavisnosti od toga je i ovo s postom imam jedno pitanje...vetj sam rekao da jedem gowna...dakle padaju u vodu svi odgovori tog tipa...aj teraj dalje...
 
Onaj ko ga si ocekivao ( barem mislim) ti se nije javio.
Pozdravice Velju u svakom slucaju

Ko razume, shvatice, a ko ne razume, nikad mu nece biti jasno.
Sto volim da ljude vadim iz depresijeeee.
To mi dodje kao hobi (t)
 
AntunTun:
Mislim da kad bi promenio nick , zivot bi ti bio mnogo bolji i jednostavniji !!!

znash ne mislim da si vredan odgovora...al ipak ga eve...ja ne zhelim da mi zhivot bude jednostavniji...chak nasuprot...no ti to nikada netjesh razumeti...


U pravu si 100% nikad te ja necu razumeti , a vidim ni ti mene :lol: !!!! Nismo na istim talasnim duzinama ;-)
 
e a vidi ga ovaj...sad da objasnim korene simpatisanja...e ovako ima tamo u regionima chachak...i ja tamo nekad svrnem...i ima neka tema kao neka voditeljka s pinka rekla za chachak da je samo dve ulice...i tu se svi nashli uvredjeni...jelte kako je to ona mogla da kazhe za nash prelepi grad...hm i ja tu krenem da pishem kako chachak jeste rupa...kako je nebitno ko je to rekao al je istina...i gosn miskov nadje tu neshto shto mu smeta...i krene da me blaaatiiii...kao a seljachino kako to prichash za svoj grad i slichno...mislim shto sam ja sad seljachina?...shto vidim u kakvoj kaljuzi zhivim?...i tu ja krenem njemu da pishem neshto...dakako sa manje prostote al s vishe zhara...jer mene i bez komentara nerviraju mozgovi koji u avatare trpaju karadzhitja il tenkove topove i slichno...josh kad su lokalne patriote...josh kad su tako nesposobni da razmishljaju...ih poslastica...e sad gore pomenuti kreno u osvetu...sada pohodi forum i kao on neshto postuje...nekakve komentare na neka moja pisanja i shta ti ja znam shta...stichem utisak da sam pomogao ovom liq da se navuche na forum i bash mi je krivo zbog toga...evo da se isqpin stavitju ga na ignore...pa miskov imash chast da si prvi i mislim i poslednji na mojoj ignore listi...aj pa...aj
 
Naked In Front Of The Computer


My box is full
And my mouth is full
And my life is full

And now my memory's full
In how many ways and words
Can you say nothing
Millions of ways and words
To say nothing

What'd I say,
I'm empty

I bought the thing
I taught the thing
And I fought the thing

They said it's normal,
but they're keeping me dumb and hot
You're missing something
Keeping me dumb and hot
You must be missing something
Keeping me dumb and hot

What'd I say
I'm empty
What I say
I'm empty

I'm sending it back to you
I'm sending it back to you
I'm sending it back to you
I'm sending it back to you
I'm sending it back to you


faith no more...
 

Back
Top