POMOCNE SPRAVE U BORILACKOM TRENINGU

Odlicna Tema!!!
Evo jedne odlicne sprave - jedne od boljih koje sam video. Moze posluziti za trening savremenih i tradicionalnih vestina........

Choy Le Fut - Sifu Gus Kaparos

Samo sto joj je cena Sitnica $749.99 :) - ali je zaista dobra ideja za trening i osvezavanje Prakticara koji su se zasitili jednolicnim treningom.


Unbreakable Spirit - Iron Will
 
PAZNJA!!!!!!!!TREBA MI VASA POMOC

Gledao sam skoro na kablovskoj 2 emisije o Brus Liju - How Brucee Lee changed the world
ili Kako je Brus Li promenio svet.


I dok sam gledao upala mi je u oko jedna sprava za podlaktice...
Naime Brus Li je mislio da su za wing chun,jeet kune do i sl najpotrebnije podlaktice i trbusnjaci (isto je govorio i moj trener dodajuci jos i triceps koji izbacuje ruku,ali nebitno)...
Bio je opcinjen misicima podlaktice jer udarac najvise i zavisi od njih tj od brzine i snage skupljanja pesnice

tako da je od James-a Lee-a trazio da mu napravi posebnu spravu za podlaktice i to je ova

grip%20trainer%20pic%20for%20GG.JPG


Takozvana forearm Gripping machine

Ako pogledate na klipu u 0 minuta i 50 sekundi i Tommy Carruthers koristi istu tu spravu


Product Description
If you are looking to develop an iron vice like grip or wanting to increase your grip strength then look no further. The iron grip trainer was originally developed by bruce lee in his quest for ultimate strength and power. The iron grip trainer is fully adjustable, it can accommadate a variety of different size plate weights with a maximum width of 200mm. Dead weight training, like the grip trainer is 10 times more effective than any spring mechanism. This grip trainer will Increase your grip strength and help you develop a vice like grip of your own Weights NOT included

E SAD,JELZNA NEKO GDE ONA IMA DA SE KUPI???????????

Sam pokret u spravi je takav da ova sprava radi podlaktice samo tako (inace je tesko izolovati i raditi podlakticu,pogotovo sa povecim tezinama)

Ako neko slucajno ima custom made ovu spravu iliti rucno pravljenu molio bih ga da mi proda.........
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, evo konacno je gotova masina za stisak, sat vremena posla i jako dobra sprava! Samo odgovarajuce cevi i malo volje.


Uuuu bravo majstore odlicno izgleda......Bas to trazim i za to sam pitao....
To je ta sprava koja izuzetno efikasno pogadja podlakticu a ona je izuzetno znacajan misic za wc a i za udarac uopste.....

Jel mozes tacno da opises kako si pravio sta ako imas vremena?
Jel si nesto vario sam ili varilac ili neki radnik ti pomagao ili si bas sve sam uspeo u kucnoj radinosti bez nekog posebnog alata to uspeo da napravis???
 

Back
Top