Pomoc!!!

sto neces da tebi rade nemoj ni ti drugom :D...ja sam za apsolutnu vernost ali je mnogi nemogu ispostovati tako da nikad partnera nepitam dali me vara...dok sam s njim s njim sam, a sta on radi kad nije samnom to i nije moja stvar...svakom bre na savesti :)
 
pazi ovako
(zanemarićemo to da je to zaklinjanje glupa jedna i prostačka stvar)
da pođemo od toga da te on nije prevario. i zakune ti se u brata da nije. i ti ga posle mesec dana opet pitaš isto, i on se opet zakune. i posle godinu. e, ali kad te bude prevario onda neće moći da se zakune i - provaljen je.. super ti je to način da ga držiš pod kontrolom. ako ti toga i nisi svesna, on verovatno jeste...
nisu vam potrebne te stvari u vezi..
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...
Ako je sa vasom vezom sve u redu, ne vidim razlog za tvoje propitivanje... Uzivaj u svojoj ljubavi...
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...

pa ne znam reci mu da neces ni ti onda da se kunes u brata
 
pa kazi mu da si nesigurna i da si pocela da sumnjas i da ne bi volela da te vara i da ako te vara zasto je onda s tobom. i sta on uopste misli o varanju? kako je moguce da nemate stav za 3 godine o tome? kako se odnosite prema ostalim ono e dobra riba e dobar tip, ha ha ha ili .. (tj prodje neka cica kao svidja mu se pa se vi tu shalite ili ono kao dragi samo ti ja nikog drugog nisam pogledala itd)
pa sad ako krene tema imas i ti adut da izvuces ali pazi ako to radis kako to radis.
i ne uzimaj svaku poruku zdravo za gotovo npr ovu
i sta uopste hoces i ako krenu neke tenzije tek to je gadno!!!! da li te je to toliko poremetilo ili si se malko istripovala ili
imate neke druge probleme pa se onda prebacilo na ovo

mozda ovo nije dobro sto pise ali sta znam mozda se nesto iskoristi nadam se da neces uzimati zdravo za gotovo ali ni odma otpisati

ja nemam mozda iskustva ali znam shta su te tenzije i sumnje i ljudi koji su kao stene i nemaju nikakve ni teme ni dileme ni ljubomore u vezi mislim svaki im se dao ali meni je to pomalo cudno
 
da mi neko kaze da se zakunem u brata/sestru/majku/oca/koga god oterala bih ga u ****.
koje su to seljacke fore da se kunes drugim ljudima i ideja da teras nekoga na tako nesto :?
i na kraju zar je bitno da li te je prevario - ti njega jesi,pa je u najgorem slucaju rezultat izjednacen :|
misssim zenska opsesija i potreba da sve znaju :neutral:

e super ako je tebi svejedno da npr posle 10 god braka slucajno otkrijesh da tvoj muzh ima troje vanbracne dece starosti od 5 godina... ako si opushtena
to je bash super. zaista sumnja je bash jedna glupa stvar
 
pazi ovako
(zanemarićemo to da je to zaklinjanje glupa jedna i prostačka stvar)
da pođemo od toga da te on nije prevario. i zakune ti se u brata da nije. i ti ga posle mesec dana opet pitaš isto, i on se opet zakune. i posle godinu. e, ali kad te bude prevario onda neće moći da se zakune i - provaljen je.. super ti je to način da ga držiš pod kontrolom. ako ti toga i nisi svesna, on verovatno jeste...
nisu vam potrebne te stvari u vezi..

pa to je nesigurnost u sebe mozda neki osecaj da on odlazi jer zasto bi morala da ga drzi pod kontrolom. mislim da to nije neosnovano.? ili jeste?

izvinjavam se na kolicini poruka neprijatno mi je ali valjda me je povukla tema i sopstvena zbunjenost. sramota me je sto ih je toliko ali necu ih brisati.

malo projektujem eto

preterala sam s porukom onom o ispitivanju... mozda tako nesto ali na neki opusten nacin i takticno... idite u neko drushtvo
 
pa to je nesigurnost u sebe mozda neki osecaj da on odlazi jer zasto bi morala da ga drzi pod kontrolom. mislim da to nije neosnovano.? ili jeste?
pa niko nije reko da to nije nesigurnost. mada dobrih 97% žena koje ja znam (u RL, ovde je druga priča=D ) su nesigurne, mnoge od njih kontrolorke, neke od njih manipulativne kontrolorke. kao ova postavljačica teme.
ali ona ne bi bila toliko nesigurna da ona njega nije varala, tj ne na taj ako-sam-ja-mogla-njega-verovatno-je-i-on-mene način...
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...

Razmisljao sam sta ovde da boldujem, ali nemogu da se odlucim.....ovo je takva glupost da nemam reci.....pomoc...treba ti pomoc prijatelja.....8-)
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...

pazi to sa kletvama je baš bezveze...
nije valjda da ti se poverenje na tome zasniva...
imaš par opcija
1) ako ti je lepo opusti se i uživaj
2) ako ti đavo ne da mira proveravaj ga al dooobro pazi da te ne provali, jer, ako te ne vara a ti proveravaš, izgubićeš ga, misli, to ja ne bih nikada radila, al, kapiram da ima žena koje bi i rade to, i ja to ne osuđujem
3) ne razmišljaj o tome šta radi ON nego šta radiš TI...

i tako...

ne daj se da te pojede ljubomora i crvi sumnje, jer to baš kvari vezu...
ako ti je do nje stalo, izbori se za to da je samo tvoj na drugi način.

žene koje su oštrokonđe i na aspidski način čuvaju muževe, često završe tu vezu tako što ti muškarci pobegnu kod onih finih i opuštenih...
tako je i u obrnutoj situaciji...

posle se žena pita šta bi, a on je više oteran, nego što je želeo da ode...

uživaj zato, i čuvaj ga nežno...

da bi i on čuvao tebe na taj način...

srećno...
 
e, a jel bi ga ostavila da saznaš da te prevario?
il bi mu rekla, pa i ja am tebe uta-ta.
ili ne bi, nego bi ostala lepo sa njim i prebacivala mu tu prevaru do kraja života?
dileme, dileme.....

i što ne volim kad neko postavi temu, pa se svi polome da daju odgovore, a ne dobiju povratnu informaciju. moglo bi ovako:
zamolila sam ga da se zakune u babu i pristao je.
pa posle dva dana: baba mu je umrla. ne znam šta da radim? da ga nateram da se zakune u dedu.. al ne mogu, drag mi je dekica nekako....
 
e, a jel bi ga ostavila da saznaš da te prevario?
il bi mu rekla, pa i ja am tebe uta-ta.
ili ne bi, nego bi ostala lepo sa njim i prebacivala mu tu prevaru do kraja života?
dileme, dileme.....

i što ne volim kad neko postavi temu, pa se svi polome da daju odgovore, a ne dobiju povratnu informaciju. moglo bi ovako:
zamolila sam ga da se zakune u babu i pristao je.
pa posle dva dana: baba mu je umrla. ne znam šta da radim? da ga nateram da se zakune u dedu.. al ne mogu, drag mi je dekica nekako....

to se zove: "da mu (s)***** sve po spisku..." :D
 
Kakva glupost...
Ti znas da si ga prevarila samo jednom,
ali sad je pitanje da li ste vi 1 prema 1..?
To ti ne bi tako tesko palo,
ali sad se pitas da li nije 1 prema 2 za njega..?
Mozda 1 prema 11...

TO!Jbt,sve se vaga i premerava...da nismo kojim slucajem zakinuti za nesto?Da nije slucajno on/ona u prednosti?Da me ne zajebava?Da ja ne ispadnem budala?Ako je 1:0,za mene- uf kako sam mocan/mocna,ako je ( ne daj boze za drugu stranu),raskidamo,gotovo,ili cak bolje,daj da se revansiram,odo da se kresnem s nekim,nece on/ona meni...Ako je 1:1 (tj nereseno),hm,jes fer brojcano al daj da se ja IPAK kresnem s nekim,da steknem prednost-sto je sigurno sigurno...A onda druga strana takodje zeli da se revansira,i tako u krug,u krug...:roll: Eh ta ljubav...
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...

Zamarash se bezveze glupim razmishljanjima .........
 
Evo da odgovorim na neka pitanja....

To sto sam ga prevarila posle petaest dana bilo je na jednu vece i samo poljubac, nista vise...
I tad mi se nije uopste dopadao, smuvali smo se zato sto sam se ja njemu nenormalno svidjala i eto tako sad se i on meni svidja i neizmerno ga volim. Otkud sam ja znala posle tih petaest dana da cemo dogurati do tri godine???
 

Back
Top