Pomoc prijatelja forumasa...gde ima da se kupi...ko zna gde....kako...kuda....pitajte

...aj nadji meni neku zimsku jaknu,da nije do rebara ni do kolena,ako moze bordo ili tamno crvena,da se pritegne u struku,kapuljaca nije obavezna,al ako je ima da moze da se skine.samo toliko....:mrgreen:

ne rise da imas tako istancan ukus,da moras da angazujes detektive da ti nalaze garderobu?
e006.gif
 
Ma da nalupam nekoga mogu i sam meni treba nesto drugo .Hvala na ponudi mozda ces mi trebati
Čemu toliki trud, kad imaš tu negde, okolo, onog Milana sa Klise, taj za dva'es evara izvaljuje ljudima kolena ( sa doživotnom garancijom ! ) i još whatever, gratis, ako se unese u posao temeljno i sa žarom, a sklon je on tome !!! :D
 
Ako znate neku radnjicu sa povoljnim cenama garderobe za bebe javite, ove velike sa fancy imenima su mi mnogo skupe. Ja sam provalila jednu blizu poste na Novom naselju, zove se "Bubamara", a volela bi da ih znam jos nekoliko, pa kad krenem u shopping da ne lutam mnogo.

Mi kad smo dobili bebicu prosle godine, sve najbitnije smo kupili u Arilju u Jevrejskoj ulici (blizu Sinagoge u pasazu se nalazi). Ima tu i neki ostrac nozeva, bode oci sa reklamom :D
 

Back
Top