Pomoć pri upisu u škole

Covece pa nije valjda toliko lose s ocenama? Jel se cujes sad sa Helenom,Olgitom? Ja se dopisivala sa Olgitom bas nedelju dana pre nego sto se prebacila u cetrnestu a posle mi moja Anja iz osnovne rekla da je sa njom u odeljenju,da im je bas super i da je Olga bas zadovoljna....
 
Covece pa nije valjda toliko lose s ocenama? Jel se cujes sad sa Helenom,Olgitom? Ja se dopisivala sa Olgitom bas nedelju dana pre nego sto se prebacila u cetrnestu a posle mi moja Anja iz osnovne rekla da je sa njom u odeljenju,da im je bas super i da je Olga bas zadovoljna....

Ma da bre... Nista nisam ucila prva dva meseca i poobijala lose ocene a i profesori samo gledaju kako da nam zakinu.... Sa Helenom redovno, sa Olgom ne... Da, i ja sam srela Anju i rece mi da se Olga prebacila tu zbog losih ocena il itako nesto... Ma ne znam....
 
Upisi najblizu gimnaziju, sve je to manje-vise isto. I sve zavisi od toga koji ti profesori zapadnu. U mojoj generaciji, npr, mom odeljenju su zapali uglavnom pristojni profesori i nije bilo vecih problema, ali zato postoje dva odeljenja gde predaju skoro svi profesori-dusmani. Bilo ih je po 30, a sada ih je po 15. A idemo u istu gimnaziju...
Tako da, upisi najblizu i nadaj se pristojnim profesorima i gotovo. Ako ti bas bude mnogo tesko, mozes da se prebacis i kasnije.
 
Ljudi, mnogo ce mi znaciti vasa pomoc, nemam pojma koju srednju skolu da upisem, svi mi govore da upisem neku strucnu, ali ja jos nisam odlucila cime zelim da se bavim ''kad porastem''.....ja bih najradije upisala gimnaziju ali neznam koju???u kojoj je dobro drustvo????u kojoj su dobri profani????u kojoj je sve dobro???ako takva gimnazija postoji.....MOLIM VAS DA MI POMOGNETE....
Inace ja sam nova ovde pa neznam sve bas najbolje...razumecete me?zar ne?
da se predstavim: Ja sam Andjela ''93, svi me zovu Endzi....
:confused::wink::wink::wink::):p:-D
 
Dete, upisi najblizu gimnaziju i gotovo.
Drustvo zavisi od odeljenja do odeljenja.
Profesori - ili imas srece ili nemas, to sam vec negde objasnjavao.
NE POSTOJI gimnazija u kojoj je SVE dobro.
I, na kraju, uopste ne razumem cemu tolika razmisljanja o tome koju gimnaziju da upises. Ako si se vec odlucila za gimnaziju, treba da upises onu koja ti je najblize, kao sto te roditelji upisu u najblizu osnovnu, jer su sve manje-vise iste. Kontas?
 
Cesto realna slika ne odgovara onome sto cujes....Mnogi su se tako zaje**li...
Sto se tice profesora,kvaliteta nastave itd....haha...sve ti je to isto...Koliko ces da ucis i naucis zavisi (nazalost) samo od tebe...
Tako da ti je bolje da gledas drustvo...Atmosferu...
 

Back
Top