Pomoć pri upisu u škole

Dakyorlando:
Dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje... ja sam samo izneo svoje utiske... super ako imaš želju i volju da učiš, i želim ti da uspeš... ali ja samo kažem kako je meni bilo, u mom slučaju.
Pazi ovako ako ti matematiku predaje Joca ubica, latinski Ceca, ruski Krum, biologiju Slavica, istoriji Milkica, fiziku Rodicka/hema-sesta je onda veoma teska gimnazija.
Sa druge strame ako ti latinski predaje Marija, fiziku Milos, istoriju Ljilja Pavlovic, matematiku Joca dobrica, zavrsiti sestu je smesno lako.
Sve zavisi od toga ko ti zapadne.
 
AnaBg:):
Kako smarte sa tim gimnazijama,samo tako...UPSIHI STA HOES,STA VOLIS,ako ti se ne svidi premsti se...Sta je s ovom genracijom ko da upisuju fax...Bilo koju gimnaziju da upsies si niko i nsita i moras da studiras-tako da ne smarajte vise MOLIM VAS...

Mislim ovo vec prerasta u bezobrazluk/....


Jbt, ako te ne zanima ova tema sto si uopste ulazila ?!!
Kako ima glupih ljudi, to je neverovatno...
Svima ostalima hvala za odgovore! ;)
 
Znam da jos imam vremena,ali ja vise uopste nisam sigurna ni u sta!!!!Prvo sam htela u filolosku,ali posto sam dobra i u prirodnim naukama onda sam odustala...Mislila sam da upisem zemunsku medjutim neki su mi rekli da je zemunska mnogo zeznuta skola(profesori itd.),da je bolja i jaca deveta i da treba nju da upisem....Sada vise uopste nisam sigurna!!!!!:-?:-?:-?
 
Ja sam owe godine upisala Zemunsku(drushtweni),i zasad mi je stwarno super-i drushtwo,i profani a i gradiwo. Za dewetu znam da se tu puno buba i da su mahom swi shtreberi....:D
Po meni je Zemunska superishka i sigurno bih je opet upisala....
Mada,swe gimnazije su ti na isti kalup tako da u krajnjoj liniji najbolje da izaberesh onu blizzu ;) ali nemoj sad uopshte da mislish o tome,wazzno je da prijemni dobro uradish,posle je swe lako...

PS. da sam na twom mestu,pokushala bih i filoloshku,jbsh ti prirodne nauke! ;)
 
to je mnogo neodredjeno...

a sve je to uzas...idi u neku opstu ako ne bi da zapostavljas taj odnos drustvenih i prirodnih nauka...
sta je bolje i jace...nista...sve je do tebe...ostalo je marketing

come to the dark side...we have cookies... :roll: :lol: :lol:
 
u devetu nemoj da se upisujes ako neces da ucis od jutra do sutra. Nije da te plasim, ali da bi imala iole pristojan uspeh moras da zapnes. Otud taj stereotip da su svi koji idu u devetu streberi. Veruj mi da nisu i da strebera ima najmanje u devetoj mada se uvek u svakom zitu nadje kukolj... pozz
 
u devetu nemoj da se upisujes ako neces da ucis od jutra do sutra. Nije da te plasim, ali da bi imala iole pristojan uspeh moras da zapnes. Otud taj stereotip da su svi koji idu u devetu streberi. Veruj mi da nisu i da strebera ima najmanje u devetoj mada se uvek u svakom zitu nadje kukolj... pozz

Uvek ucis od jutra do sutraako naj.ebes u skoli kao ja....
Danas je bio fazon:
dolazi neka profesorka i kaze nam da nemamo informatiku prva dva casa...i ja sva srecna:"jeeeee!!!!!! imacu vremena da ucim nesto drugo!!!" :cry: :lol:....to mi je kad imam 3 nepopravljena keca....
 
NATALIJAAAAAAAAAA :D:D:D o moj boze ne mogu da verujem :D
ma razmisljala sam se izmedju XIIIe i dizajnerske i na kraju upisah trinaestu, drustveni, i sad se ubijam. ocene mi nikad bolje :( :lol:
Kako je kod tebe? Kakvo ti je drustvo? Jel se vidjas sa svojim starim drustvom?
 
Ma vidjamo se svi otprilike na svakih mesec dana,ne stizemo ali se stalno cujemo. A drustvo sad u gimnaziji je ok,mnoge sam znala i od ranije pa je situacija od pocetka opustena. Ocene,pa solidne. Mislim imam sve dvojke, trojke i cetvorke, u petak sam dobila prvo keca i tako dotakla dno ali sam zato odmah u ponedeljak dobila i prvu peticu. Sta ces... A je li jel trinaestu gimnaziju upisao i onaj nas retardirani Filip? Onaj malo pogubljen decko...
 

Back
Top