Pomoc oko izbora komponenti

stupar_davor:
Nek ide zivot, uzecu onu prvu sa GDDR4.
Sutra cu otici u prodavnicu u mojem gradu. Pogledacu ponudu i naruciti ove komponente.
Hvala Svima na pomoci. Sutra cu javiti sta sam uradio. :D :D :D
Pa sto sa ddr4? Ti tu sa ddr3 mozes opusteno da overklokujes do i preko frekv. ddr4 memorije. Iskreno mene boli uvo sta ces da uzmes posto nisu moje pare,ali ipak smatram da nije pametno dati 2000 dinara vise za jako malu razliku u performansama
 
korisnik2007a:
Ma skupi jos malo para pa uzmi ovo
Inache nije malo para :lol: A ja ako bi imao tih para i ako nVidia nebi imala karticu u rangu sa ovom atijevom onda bi uzeo ovu ATI ali onu sa 1 GB GDDR4 memorije.....

Klothius:
Ma kakva azdaja. 8800GTX i 640MB GTS je deru.

A o 8800 Ultra netreba ni prichati...... Inache i 8800GTS 320 MB je brza od ove ati ali u manjim rezolucijama ( 800x600 i 1024x768 ) ;)
 
Klothius:
Pa ako cemo iskreno Sapphire je jedan od najboljih. Jedini bolji je HIS i samim tim skuplji.

Nije sve jedno ;)

stupar_davor:
Nek ide zivot, uzecu onu prvu sa GDDR4.
Sutra cu otici u prodavnicu u mojem gradu. Pogledacu ponudu i naruciti ove komponente.
Hvala Svima na pomoci. Sutra cu javiti sta sam uradio. :D :D :D

Uzmi ASUS EAX 2600XT 256MB DDR4 poshto ona ima Hyper memoriju shto znachi da pozajmljuje sistemsku memoriju ( na 2GB ona uzme 512 MB ) i u onih 512 MB stavlja texture.....
 
Hvala svima na savetima.
Pazario sa sledeci komp:
Plocha Biostar TP35D2-A7.................................................7430
Procesor Intel E2180 Core 2 Duo........................................8520
Ram Kingston 1GB 667 MHz x 2........................................5840
VGA Sapphire Radeon HD2600XT 256MB GDDR4..............10505
Chieftec GPS-550AB-A......................................................5435
DVD-RW Lite-ON LH 20A1S...............................................2400
Cooler Thermaltake CL-PO220 Golden Orb..........................1600
Ukupno:..........................................................................41370
Komp mi stize za par dana.
Hvala svima jos jednom. Pozdrav.
 
A jel' mogu sada ja?
Moja konfiguracija (kupljena pre 5 godina i dodavane TV i SK2 kartice i novo napajanje jer je staro crklo):
comp: ACPI Umpresor PC
disk:MAXTOR 4do40h2
display:RAdeon 9200 SE Family
DVD/CD-ROM ASUS CD- S520/A i ASUS DRW-0804P
Standard floppy controler,+ st. floppy,
IDE ATA/ATAPI conf. prim. sis PCI ide,
keybord: standard 101/102,
PS/2 mouse,
modem Soft V90 data fax vioce modem,
Network: Csientific Atvanta WEBSTAR 2000 cable modem,
Technisat DVB-PC TV star PCI
INTEL Celeron CPU 1,7GHz, 128 mb RAM,
MB P45333 - VM Asus Tek
TV aut,
os. Wind XP prof
Bios: AWARD ASUS P4333.VM/WOLACPI BIOS,
SOUND:SiS 7012 WAVE,
VIDEO: RADEON 9500 SE Family (Mikrosoft corp).
monitor: HANNS.G 19".
hteo bih da se ukljucim na Entrpiju ali sa ovim nemoze. Da li ima pomoci za dopunu i sta?????
Unapred HVALA!!!!!!!!!
 
Konfiguraciju koju imas je odavno pregazilo vreme,tako da bi te poboljsanje previse kostalo,trebao bi da dodas jos memorije,promenis grafiku i procesor a to bi iznosilo 70+ Eura i kupio bi najverovatnije polovnu robu.Bolje prodaj to i kupi neku jeftinu AM2 masinu.
 
Hvala, Spinx,
posto vidim da si "u fazonu" da li mozes da mi pomognes oko ovoga. Pravio sam se pametan i na vec snimane CD (gde je bilo mesta) dosnimio nove fajlove. Sada staro ne mogu da procitam a tamo su mi (naravno) vrlo vazni podaci?
Hvala
 

Back
Top