Pomoc oko geforce 8600GT

Pogresno sam objasnio. Kada u NVIDIA Control panelu pokusam da podesim namultiple displays , meni je cekirano na singl . Ikada prikljucim TV kablom nema promena i nista se ne desava, upozorava me da neprepoznaje kabal i samim tim i TV.
U podesavanjima displeja prikazuje mi samo trenutni monitor.
 
U NVIDIJIN kontrol panel gde se podesava graficka meni je kod multiple displaysa cekirana singl opcija
koja se ne moze ponistiti pa tako ikada prikljucim kabal za TV ( cinc-skart ) javlja se obavestenje da kartica ne prepoznaje TV izlaz i da je na grafickoj po defaultu ukljucena samo singl opcija .
Probao sam sa novim drajverima ali bez uspeha. U podesavanjima za displej, prepoznaje se samo sadasnji monitor bez opcije za drugi monitor ili TV.
 
U NVIDIJIN kontrol panel gde se podesava graficka meni je kod multiple displaysa cekirana singl opcija
koja se ne moze ponistiti pa tako ikada prikljucim kabal za TV ( cinc-skart ) javlja se obavestenje da kartica ne prepoznaje TV izlaz i da je na grafickoj po defaultu ukljucena samo singl opcija .
Probao sam sa novim drajverima ali bez uspeha. U podesavanjima za displej, prepoznaje se samo sadasnji monitor bez opcije za drugi monitor ili TV.

Ne i kada to uradis nego to prvo uradis pa onda sve ostalo. Detaljno je objasnjeno vise puta pa mozes koristiti pretrazivac.
 

Back
Top