Pomoc oko geforce 8600GT

cuprija035

Početnik
Poruka
4
Pogresno sam objasnio. Kada u NVIDIA Control panelu pokusam da podesim namultiple displays , meni je cekirano na singl . Ikada prikljucim TV kablom nema promena i nista se ne desava, upozorava me da neprepoznaje kabal i samim tim i TV.
U podesavanjima displeja prikazuje mi samo trenutni monitor.

cuprija035

Početnik
Poruka
4
U NVIDIJIN kontrol panel gde se podesava graficka meni je kod multiple displaysa cekirana singl opcija
koja se ne moze ponistiti pa tako ikada prikljucim kabal za TV ( cinc-skart ) javlja se obavestenje da kartica ne prepoznaje TV izlaz i da je na grafickoj po defaultu ukljucena samo singl opcija .
Probao sam sa novim drajverima ali bez uspeha. U podesavanjima za displej, prepoznaje se samo sadasnji monitor bez opcije za drugi monitor ili TV.

Tzar

Elita
Poruka
16.210
U NVIDIJIN kontrol panel gde se podesava graficka meni je kod multiple displaysa cekirana singl opcija
koja se ne moze ponistiti pa tako ikada prikljucim kabal za TV ( cinc-skart ) javlja se obavestenje da kartica ne prepoznaje TV izlaz i da je na grafickoj po defaultu ukljucena samo singl opcija .
Probao sam sa novim drajverima ali bez uspeha. U podesavanjima za displej, prepoznaje se samo sadasnji monitor bez opcije za drugi monitor ili TV.

Ne i kada to uradis nego to prvo uradis pa onda sve ostalo. Detaljno je objasnjeno vise puta pa mozes koristiti pretrazivac.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.