Pomoć oko entiteta

Uvek gledam da mi je um zaokupljen nečim.
Evo već 2 3 dana svakog jutra u periodu od 2:30 do 3:00 probudim se bez ikakvog razloga kao da me neko cimne. A sto je najjače i moj se burazer sinoć probudio u isto vreme kao trgnuo ga nešto iz sna ne fizički nego ono
 
Po ljudima koji se petljaju sa astralnim i paranormalnim to je neko vreme u kom se dešavaju neke stvari. Da preksinoć kad sam se probudio osetio sam neku kao anksioznost iako nije bilo razloga i bio sam umoran od predhodnog dana
 
Uvek gledam da mi je um zaokupljen nečim.
Evo već 2 3 dana svakog jutra u periodu od 2:30 do 3:00 probudim se bez ikakvog razloga kao da me neko cimne. A sto je najjače i moj se burazer sinoć probudio u isto vreme kao trgnuo ga nešto iz sna ne fizički nego ono
Kupi tamjan, i onaj crni briket. Stavi briket u kadionicu ili na tacnu, preko briketa tamjan i zapali briket da gori tamjan u sobi u kojoj spavaš, to radi pred spavanje, miris tamjana umiruje prvenstveno. Ne koriste popovi tamjan bezveze.
 
Tako sam ja u srednjoj skoli konstantno sanjala decka u koga sam bila zaljubljena.
I sve me asociralo na njega.
Ne znam da li je on uopste osvestio da ja postojim.
Ali tada nisam znala sta je "entitet".

Novi termin za "zaljubiti se" je entitetnuti se.:confused:

Skloni smo da preuvelicavamo stvari...
 
Imam i ja nešto da podelim i jedno pitanje.
Ak se pojavljuje jedan drugi broj :
"6 pa 9" a neretko i kao par,
štaj onda to, kolko je opasno,
a ako nije, jel 'tip' za klađenje tj šta da odigram?
eto hvala svima
Jeste.
Opasno je.
Pogotovo ova obrnuta devetka za koju tvrdis da je sestica i obrnuto, ova obrnuta sestica za koju mislis da je devetka.
Cist dokaz da su entiteti medju nama...
Nadam se da sam ti pomogla.🙏
 
Predlažem da se suzdržiš od podsmevanja.
Ako ne znaš šta se dešava, ne znači da treba da širiš svoj obim nerazumevanja i upotpunjuješ ga podsmevanjem da bi to isto dočarala, time samo otkrivaš koliko si običnaaa (naziv avatara)
A vidi, zar ne mislis da je bolje da nekome kroz šalu anuliras tenziju, nego da mu podstices iluziju pod plaštom razumevanja.
Ja svoju obicnost ne otkrivam, ja sam je konstatovala.
Tako da...
 

Back
Top