Pomoć oko entiteta

Nisam uopšte opterećen njom. Ali nmz mi objasniš neke pojave koje su mi se desile
tako ti sve deluje jer je sve sveze i onda nepovezane stvari povezujes sa tim
ja se secam kad sam polagao ispite uvek sam isao do fakulteta na polaganje istim putem kojim sam polozio prethodni put,. kad god promenim put, padnem..jbg :D
i tad ti to deluje kao tako je to..ali nije..nema entiteta, nemoj se plasti, samo nastavi sa zivotom.
 
Poslednja izmena od moderatora:
tako ti sve deluje jer je sve sveze i onda nepovezane stvari povezujes sa tim
ja se secam kad sam polagao ispite uvek sam isao do fakulteta na polaganje istim putem kojim sam polozio prethodni put,. kad god promenim put, padnem..jbg :D
i tad ti to deluje kao tako je to..ali nije..nema entiteta, nemoj se plasti, samo nastavi sa zivotom.
Na prvom ispitu sam nosio čizme i pao sam ispit te čizme nisam vise nosio ni na jedan ispit
 
Drugari neke čudne stvari su počele da mi se događaju od početka godine od kada sam upoznao jednu devojku, ali kulminacija je dostignuta kad sam se prvi put posvađao.
Znaci recicu šta mi se najbitnije desilo kako bi preskočio sitnice koje su se dešavale.
Posle prvog raskida ja sam konstantno osećao neku negativu i kao krivicu, medjutim kulminacija se desila noć pred moj rodjendan imao sam intervenciju na zubu i bilo je sve ok sve do negde u 3 I 30 izjutra gde sam sanjao zajedničko prijatelja mog i njenog kako kao lebdi nada mnom i kaže mi budi se da ti čestitam rodjendan, ja mu odg u snu pusti me da spavam on to ponavlja još jednom ja ga odbijam i u tom momentu on drsko kaže videc ti. I odjednom osećam nenormalno jak bol u zubu koji me budi ustajem i vidim kako se odmah uključio sam od sebe resiver za tv znaci daljinski je bio na stolu i nikako niko nije mogao da ga uključi. Ja se prepadne i ispričam bratu koji me je ono smirio. Onda sledeće noći sanjam tu bivšu koja mi kaze oprostila sam ti i zatim me je pozvala za par dana. Ali najčudnije je da ja mirenje nije dugo trajalo i opet sam počeo da dobijam poruke u snu od nje. Da li je to neki entitet ili sta
Mozda ti se od ljubavne patnje upalila anahata, pa si poceo da imas dodira sa onostranim ko ja? Nista to za sada nije strasno, samo ulazis
u alternatovno stanje svesti...
 
Obavesti se o astralnoj projekciji.
Nista strasno ti nisu uradili.
Zezaju te, a to nije lepo ni drugarski.
Kazi im to sledeci put i zamolis da te ne drndaju nocu jer ti treba odmor.
Ako nastave, onda znaci da nije zezanje, potrazi pomoc od iskusnijih.
A na kraju, pomiri se sa tim da nisi vise isti i da su te uvukli u novi svet.
Mozda ces im jos i biti zahvalan.
 
Na prvom ispitu sam nosio čizme i pao sam ispit te čizme nisam vise nosio ni na jedan ispit
To mi liči na "magijsko mišljenje" - nije pojam bapski već iz psihologije.
Znači nema šanse da su te čizme uzrok pada na ispitu,saberi se, ne namišljaj gluposti.
A za devojku,i za sve što od tebe ode, ti
1.reci sebi " ok, otišlo je" I prihvati da je otišlo,
2. šutni da ode što dalje.
3. polako traži novo.
 
Mislim da je ona energetski vampir, jer mi se vraćaju neka sećanja dok sam išao sa jom. Znaci posle svakog izlaska dejta ili bleje ja nisam imao volje da radim ista ne da ono mislim na nju nego onako kao da sam umrtveljen
tebi je bila definitivno.
pusti nju.
sebi pomozi, slušaj muziku, prihvati se par sati dnevno kakvog posla il hobija.
Ako nastaviš da razmišljaš ovim putem ima da te kopčaju na leđa. Ovo najozbiljnije!
 

Back
Top