Quantcast

POMOC ILI SAVET

jan81

Početnik
Poruka
1
pokusavam da ostanem u drugom stanju skoro 3 godine,u pocetku se nisam opterecivala ali u zadnji godinu dana me sve to nervira,imam uredne cikluse isla sam na ginekoloske preglede,radila vaginalne briseve,cak sam radila i test na mikro i urea plazmu i na hlamidiju koju sam na zalost imala ali i izlecila...
i moja doktorka zna da zelim bebu i kad sam je pitala sta treba jos da uradim koje jos nalaze da radim,ona je rekla : sacekajte da vam izostane ciklus pa dodjite?!?! ma stvarno!!!!!! dokle treba da cekam!?!?!
ako je neko imao slicnu situaciju,molila bih da me uputi sta jos treba da uradim i gde da se obratim(da li postoje jos neki brisevi koji treba da se urade..)
a kod supruga je sve ok!

paralijan

Zainteresovan član
Poruka
288
promeni dr.jer ona bi trebala da zna da ako za 3.god. nisi ostala trudna onda sigurno postoji neki problem,mozda bi tvoj muz mogao da uradi spermogram,ako nije do sada......a najbolje ti je da nadjes dr.gin. koji se bavi sterilitetom,oni ce te u sve analize uputiti :bye: srecno!!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.