Pomic frizera!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Danas sam uradila pramenove kod frizera na smedju farbanu kosu,blanshom naravno.Dok sam bila tamo cinili su mi se ok ali sada na dnevnoj svetlosti deluju veoma zuto.Kako da neutralizujem zutu boju u kucnoj radinosti?Ima li neko savet?
 
Danas sam uradila pramenove kod frizera na smedju farbanu kosu,blanshom naravno.Dok sam bila tamo cinili su mi se ok ali sada na dnevnoj svetlosti deluju veoma zuto.Kako da neutralizujem zutu boju u kucnoj radinosti?Ima li neko savet?

joooooooooooooooj... znam!

isti slucaj sam imala prije 2 godine.

to je sada super kako ce biti dok operes kosu par puta.

ne radi nista sama, mjenjaj frizera. cim te vidi znace sta treba raditi!

ja sam otisla drugoj, izvuka mi je tamnije pramenove preko tih i dobila sam puno sitnih..ekstra je izgledalo.
 
Danas sam uradila pramenove kod frizera na smedju farbanu kosu,blanshom naravno.Dok sam bila tamo cinili su mi se ok ali sada na dnevnoj svetlosti deluju veoma zuto.Kako da neutralizujem zutu boju u kucnoj radinosti?Ima li neko savet?

Vrati se kod frizera i trazi da ti uradi preliv koji nece vuci na zuto tj koji ce ubiti zutilo pramenova.
To moze da promeni boju kose pod blansem koji kad se ne drzi dovoljno dugo koliko je potrebno da postignes zeljeni efekat, uvek bude gadno zut.
I nemoj da radis to u kucnoj varijanti jer ces sprziti vec sprzenu kosu.
 
Joj sestro slatka potpuno te razumem..imala sam takih problema i ovim sam se resila
scissors.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top