,,Poludela,, profesorka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo ću reći sledeće:
2001819576783355739_rs.jpg
 
Ne nego provociras me svojim postovima na koje me mozak tera da odreagujem....

Mogu da zamislim koliki ti je mozak kad moras da ga ukljucis za neke obicne postove na forumu! Ocigledno da ti nemas sanse da naucis i jednu stranu od tih 90. Pobegni iz skole ili jos bolje, pobegni iz drzave!

Koco,mogao bi da nam kazes sta zelis da napisemo,i onda mi to fino napisemo i ti srecan:cool:

Ovo je ocigledno stvar koju on zeli!
 
Imam jedan problem od nedavno....Profesorka psihologije je stvarno cool zena(bila do pre dva casa)..U prvom polugodju smo samo jedared bili odgovarali kako treba posle nam je poklonila ocene za kraj prvog polugodja...Sada u drugom polugodju nam je podelila da predajemo i o5 smo lako dobili petice medjutim...Isprovocirana ponasanjem pojednih ucenika na casu naljutila se i pocela da proziva i pita sve od pocetka drugog plugodja(doduse skracivala nam je lekcije i samo neko treba da sedne da uci)i deli jedinice....A sada smo mi pomalo uvredjenji i uznemireni jer nam nije sve jedno jer smo do tada mirovali i zezali se a sada je potpuno nova profesorka....Kako se ophoditi u ovoj situaciji da je malo primirimo ipak je ona psiholog(nemojte samo reci da trebam za ponedeljak sad da sednem da ucim jer nemogu ima tacno 90 strana)Sta uraditi!?

nadaj se da te nece prozvati
 
A ko je bila ona Koksova...O njoj ima samo recenica a pitaala je nekog vise o njoj tj njemom istrazivanju?Sta je ona uradila znacajno?Postavio sam temu na filozofiji ali nema odgovora!

ona je odredila inteligenciju svih velikih ljudi u istoriji prema onome shto su uradili

Lepo sam ja rek'o da je emo.:mrgreen:Krepto,MetalBoy,znamo šta nam je činiti.:lol:

KILL EMO :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top