Polovnjak do 2500e

Ne radi se tu o ceni nego se gleda auto.Sta vredi cena kad se zna da su povoljna kola uglavnom krsevi.
Ovaj Grande Punto sa tom cenom meni govori da je sa troje vrata.
Pa nije to bas tako,da su svi krsevi..sve ima svoju cenu, i zašto je to tako .. Isto tako što kažeš za 3vrata može biti i da nema klimu i da je neke leve boje koju niko neće tamo u Svici a može biti i neki u kog treba da se ulaže tj krš.. Nisam, video auto pa ne mogu da se izjasnim ali znam da ako je ovo gore sto, sam nabrojao i čovek, se zaleti na cenu u Svici onda može i mora da ide sa njom dole, i u, Srbiji jer to neće niko, ni, dole ... to je moja pretpostavka .. Jer ta auta onda ne kostsju puno više od 500evra uz carinu i prevoz to nije loše za par dana posla..
 
Mogu da ti dam jedan primer.. Na aukciji opština dala aute na prodaju golf 4 karavan tdi 115ks km od 100k do 150k km servisna knjiga Vw, boja narandžasta .. Uzmem ih tad (pre 10g tu negde ne sećam se više ) za 1200-1500evra komad i pošaljem ih dole jedan u BL i 2 u Srbiju... To nigde na svetu nisi mogao naći za te pare ni za 2x toliko sa tim km ni blizu .. Međutim to niko neće da kupi radi boje i imali su svetla na krovu pa je trebalo zacepiti rupe i evt promeniti boju da bi se dobila top cena što se meni nije dalo jer auta imaju potenzilal na drugi način koji malo ko vidi .. Oču da kažem da to kupci ne vide i, većina ih kupuje na oko ono sto vide a ne ono što može biti i da još kalkulisu sa troškovima .. Jako malo ljudi gleda stvari na taj naćin.. Golfove sam na kraju dao za 2500 soma komad što je bilo ispod svih cena a bolje nećeš naći svecom da ih tražiš .. Mozda me je taj dole iz NS uradio to nzn ali opet to mora da leti iz oglasa da ljudi nešto znaju .. Verovatno me jeste urdio jer posle toga sam mu posalo Senica miš boja nešto preko 200k za kog mi je rekao da je dobio isto neku sicu i tu smo, završili..
 
Poslednja izmena:
Mogu da ti dam jedan primer.. Na aukciji opština dala aute na prodaju golf 4 karavan tdi 115ks km od 100k do 150k km servisna knjiga Vw, boja narandžasta .. Uzmem ih tad (pre 10g tu negde ne sećam se više ) za 1200-1500evra komad i pošaljem ih dole jedan u BL i 2 u Srbiju... To nigde na svetu nisi mogao naći za te pare ni za 2x toliko sa tim km ni blizu .. Međutim to niko neće da kupi radi boje i imali su svetla na krovu pa je trebalo zacepiti rupe i evt promeniti boju da bi se dobila top cena što se meni nije dalo jer auta imaju potenzilal na drugi način koji malo ko vidi .. Oču da kažem da to kupci ne vide i, većina ih kupuje na oko ono sto vide a ne ono što može biti i da još kalkulisu sa troškovima .. Jako malo ljudi gleda stvari na taj naćin.. Golfove sam na kraju dao za 2500 soma komad što je bilo ispod svih cena a bolje nećeš naći svecom da ih tražiš .. Mozda me je taj dole iz NS uradio to nzn ali opet to mora da leti iz oglasa da ljudi nešto znaju .. Verovatno me jeste urdio jer posle toga sam mu posalo Senica miš boja nešto preko 200k za kog mi je rekao da je dobio isto neku sicu i tu smo, završili..
Ko bi vozio narandžast auto oooo xD
 
Ko bi vozio narandžast auto oooo xD
Niko u tome i jeste poenta.. ali 1k je promena boje ili 500e da ga upskujes u foliju a on je cenom sigirno jeftiniji 1000evfa od nekog nasminksnog mrtvaca .. Ne rsdi se o tome već o ljudima što dule misli da vide šta valja ja tvrdim da ne vide vec vide samo površinski .. Ta auta su od komune sve tip top odražava u vw sa nekih originalnih 110-130k km.. Znaš šta reče jedan da je 300k pa da ga ja vratim uzeo bi ga odmah a ovako neću.. Kao da sam ih ja vraćao kao da ne vide stanje i ne čuju kako prede još i knjigu imali sve VW pečati ali dzaba.. Vecina ih ne može da vidi taj potencijal o čemu govorimo već im oči kupuju.. Zato se i ulaže toliko u sređivanje da je lep na oko a to da će sam kupac napraviti ne ide nigde na svetu tu možeš da dobiješ samo nekog ko se bavi daljom prodajom ..
 
Poslednja izmena:
Koliko sam samo puta uzeo nešto poželenilo od drveća ubudjao se unutra od stajanja čovek ne može da ga proda a auto ko pista. Očiste mu se kočnice od stajanja i odvedem kod ovih što rade dubinsko čišćenje srede mu lak očiste kabinu i ode on ko metak za par dana a investicija i rad minimalan .. Takvih ima koliko hoćeš.. Od takvih se i živelo ne može čovek da se žali :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top