poljubac u dugoj vezi

Poljubac je nesto jako lepo..nezno...nesto sto ima posebnu vrednost...Jos kad je sa osobom sa kojom ti isti prija..taman posla da postane navika..a jos manje da izgubi znacaj..
Ali kad se setim da sam bila s jednim deckom koji je bukavlno burgijao po mojim ustima...jedva sam cekala da se rastanemo... ooops, to vec nije sustina ove teme :-(
 
Pa posto sam u dugoj vezi odlucila sam da dam doprinos ovoj vasoj temi:
Istina je da se broj poljubaca smanjuje kako veza tece(pa pogledajte vase roditelje-jel se oni jos uvek cmacu po kuci ko srednjoskolci?),a ima tu i dosta drugih faktora kao sto su stres,problemi,socijalno okruzenje,emocija u datom trenutku,vreme i mesto.
 
gladiolica:
Pa posto sam u dugoj vezi odlucila sam da dam doprinos ovoj vasoj temi:
Istina je da se broj poljubaca smanjuje kako veza tece(pa pogledajte vase roditelje-jel se oni jos uvek cmacu po kuci ko srednjoskolci?),a ima tu i dosta drugih faktora kao sto su stres,problemi,socijalno okruzenje,emocija u datom trenutku,vreme i mesto.




Bas zbog toga treba da prshte poljupci :) To je najbolji lek za stres, probleme i socijalno okruzenje.. :)
 
ushtipak:
Bas zbog toga treba da prshte poljupci :) To je najbolji lek za stres, probleme i socijalno okruzenje.. :)

To sam i ja uveo mojim ženskama...i mnogo manje stresa....


Kiss terapija, refleks osmeh od uva do uva kad je bacim ili položim na krevet...i još neki intimni komunikacioni znaci raspoznavanja da nije klon CIA u pitanju...
 
Tuzni_patak:
To sam i ja uveo mojim ženskama...i mnogo manje stresa....


Kiss terapija, refleks osmeh od uva do uva kad je bacim ili položim na krevet...i još neki intimni komunikacioni znaci raspoznavanja da nije klon CIA u pitanju...

Ako meni bude poturena verna kopija, je necu praviti pitanje.Haos, ludilo, zezanje, imacu shta da pricham unucima. :D
 
angel's_breath:
Kako da ne! Broj poljubaca je obrnuto proporcionalan sa duzinom veze, uvek bilo. Dakle, sta ce vam te duge veze, uzivajte u zivotu!

ccc...


Po tebi ispade da u dugoj vezi ne moze da se uziva. Moze i te kako. Pa nije uzivanje samo yebavanje sojki u stilu >idem redom i belezim kredom>. Prost sex, bez povezivanja na nekom visem nivou, je zabava za duhom siromasne.
Meni je uzivanje da vodim beskrajno duge razgovore sa onim koga volim, da otputujemo negde (makar na samo jedan dan), skoknemo do Zlatibora na piknik, pa cebe na poljance i uzivancija, da vozim predvece bicikl sa momkom ili da krenemo u besciljnu setnju od nekoliko kilometara, da odgledamo zajedno neku dobru predstavu, da u sobi napravimo zurku za nas dvoje, da opletemo po svim domacim i stranim narodnim i zabavnim plesovima, pa da se posle toga zacenimo kao blesavi. Uzivanjem mi je kad se razumemo pogledima.
Ali ubedljivo najvece uzivanje mi je kad uvece legnem u krevet, zagrlim ga, a jedno sto osecam je miris njegove koze koji me dovodi do ludila.
Ako nisi bila u kvalitetnoj ozbiljnoj vezi, ne ocekujem da ovo skapiras.
 
Nasi roditelji se ne cmachu, zato sto je to kao neprijatno..ili slicno, sto ne znaci da isto ne rade kad su sami. Kazu da je poljubac nesto mnogo neznije i vaznije cak i od sexa. Tako sam citala, i sama ponekad tako osecam.
 
ma bre......prvi poljubac je naj sladji,i to traje ..........dok traje...
a onda neminovno izbledi.duga veza ,i brak,ipak..hteli mi to ili ne
ubiju ono......pobiju one leptire u stomaku.ostane ,ako ostane ,ljubav.
nema vise zaljubljenosti pa ni strasti .
moje misljenje sa ove vremenske distance
oni mladji ce menjati misljenje vremenom,i to je neminovno.
mada ima onih kojima je bas ljubljenje naj bitnija stavka,pa verovatno
njima nikad dosta.
 

Back
Top