Politika "opravdanja zločina zločinom" je "gorivo za nove zločine i ratove", dokle tako, ima li se pameti da se prestane sa tom praksom?!

Podržavate li "politiku opravdavanja zločina zločinom drugih prema nama"?

  • Da.

    glasova: 2 50,0%
  • Ne.

    glasova: 2 50,0%

  • Ukupno glasova
    4
Meni lici da zoves i one koji su na vlasti od 1966....pa se prozvali monarhistima 90. a odmah zatim i demokratama...
Уопште није битно како се називају и позиција и опозиција
су деца које су њихови очеви, стричеви, тетци, тетке...
предодредили за учешће у власти.
Они удруженим снагама бране своје привилегије, је*бући
овај народ уздуж и попреко.
Немој мислити да је у осталим државицама региона
другачије и тамо је исти процес текао.
 
Možeš li to dokazati na sudu? Da sam sve to, da te tužm za klevetu ili da podneseš krivičnu prijavu protiv mene kao "ratnog zločinca" ako sam to što pišeš?podnesi prijavu ako imaš dokaze.
Postoje dokazi da postoje zlocini koje bi ti da zaboravis, a pises pod nickom jer si ***** da javno izgovoris ovo sto ovde pises. Posto ti je bitna tema zaborava zlocina, lako je zakljuciti da si vrlo zainteresovana strana.
 
Уопште није битно како се називају и позиција и опозиција
су деца које су њихови очеви, стричеви, тетци, тетке...
предодредили за учешће у власти.
Они удруженим снагама бране своје привилегије, је*бући
овај народ уздуж и попреко.
Немој мислити да је у осталим државицама региона
другачије и тамо је исти процес текао.
Ocigledno je tebi cilj da sakrijes ucesce monarhista, demokrata i ostale gamadi u zlocinima nad ovim narodom...
Najbolje da nisu krivi monarhisti iz cikaga ni londona....ni ustase iz australije ni siptari...
za sve su krivi komunisti...teza jedna kriminalne banditske ekipe koja vlada srbijom...zlo srbije u vlasti koju niko nije izabrao...
 
Dobro tebi nije shvatljivo da neko organizovano vlada Srbijom postavljajuci antikomuniste na mesta gde se vlada, ni da mozes da policajac krsi zakon iako je vlast, a jos ti je cudnije sto sudija krsi zakon jer veruje da radi protiv naroda koji je " komunisticki" ....tebi nije jasno nista...ali volis da pametujes...
Јеси ти био пандур па си мало заостао.
Ти појмови су превазиђени, остали су само
привилегована елита произашла из јаја црвене
пошасти и криминализована ДБ у њиховој служби.
Да није тако отворили би архиве као слободоумни
државници.
 
Postoje dokazi da postoje zlocini koje bi ti da zaboravis, a pises pod nickom jer si ***** da javno izgovoris ovo sto ovde pises. Posto ti je bitna tema zaborava zlocina, lako je zakljuciti da si vrlo zainteresovana strana.
Као што можемо сви овде приметити ти пишеш под властитим именом и презименом.
 
Јеси ти био пандур па си мало заостао.
Ти појмови су превазиђени, остали су само
привилегована елита произашла из јаја црвене
пошасти и криминализована ДБ у њиховој служби.
Да није тако отворили би архиве као слободоумни
државници.
Tebi treba arhiva pored bombardovanja? Treba li ti arhiva da milosevica nisu skinuli srbi ni osudili nego amerikanci, a na vlast dosli antikomunisti? Treba li ti arhiva da vi maloumnici verujete botovima da srbi nisu glasali za milosevica i da nisu glasali za vucica. Treba li ti arhiva da vi maloumni deo srbije podrzava izmisljene "gradjane srbije" bez imena i prezimena?
 
Nažalost tačno a manifestacija toga je pretvaranje ratnih zločinaca u "heroje". Pretvaranje razbojnika u "heroje", ubica u "heroje" i dr.
Vodeni luk kojim je dočekan Gotovina nakon volšebnog oslobađanja od optužbi pred kengurskim sudom u Hagu je prvoklasan primer sprege države visokotolerantne na nacističku ideologiju i doktrine pravdanja genocida nad Srbima borbom protiv tobožnje srpske supremacije.
 
Tebi treba arhiva pored bombardovanja? Treba li ti arhiva da milosevica nisu skinuli srbi ni osudili nego amerikanci, a na vlast dosli antikomunisti? Treba li ti arhiva da vi maloumnici verujete botovima da srbi nisu glasali za milosevica i da nisu glasali za vucica. Treba li ti arhiva da vi maloumni deo srbije podrzava izmisljene "gradjane srbije" bez imena i prezimena?
Немаш појма, Милошевић је аномалија која није требала да се догоди.
Уосталом он је запечатио све титине подвале признавањем АВНОЈА,
иако Срби тамо нису имали своје представнике.
Ја никога не подржавам, рекох ти да у политици нема ни један једини
који би мењао своје привилегије за бољи и срећнији живот сељана и
грађана.
 
Немаш појма, Милошевић је аномалија која није требала да се догоди.
Уосталом он је запечатио све титине подвале признавањем АВНОЈА,
иако Срби тамо нису имали своје представнике.
Ја никога не подржавам, рекох ти да у политици нема ни један једини
који би мењао своје привилегије за бољи и срећнији живот сељана и
грађана.
Evo sta si napisao, sam svojom rukicom kazes da podrzavas neprijatelje srbije, jer si nesvestan.
Ko je kosovo vratio u okvire srbije, pa danas imas argument za pogadjanje? Ko je platio bombardovanje da bi kosovo postalo drzava?
 
On je pobegao zato sto zna da sam u pravu, a ti se javljas jer nemas pjma o cemu je tema.
Знам ја врло добро његове мотиве за ову тему, није му прва овог типа.
Али ме нервирају ликови попут тебе који се бусају у Српске груди а још
увек не знају праве узроке последњег сукоба на Хуму, нити се труде да
сазнају.
 
Evo sta si napisao, sam svojom rukicom kazes da podrzavas neprijatelje srbije, jer si nesvestan.
Ko je kosovo vratio u okvire srbije, pa danas imas argument za pogadjanje? Ko je platio bombardovanje da bi kosovo postalo drzava?
Па не можеш признати БиХ, Хрватску, Македонију а глумити неко српство на покрајинама.
Јер по је*беном уставу накарадне творевине не могу се мењати границе покрајина без
њихове сагласности. Сву ту АВНОЈ конструкцију је требало поништити, прогласити окупацију
Србије од 1944 па да видимо шта је чије. То би можда захтевало одлучнију улогу Србије у могућем
сукобу па чак и стварање јединствене Српске војске. Овако смо опет као и 1941 имали војску која
је постала туђа, официре који су прешли на страну непријатеља са свим својим знањем о
нефункционисању те извикане војне силе, сопствену војску без мотивације, ратне напоре
без јасног циља, државну безбедност која непријатељу продаје оружје, плаћенике који чине
злочине на нашу штету и који учествују у фингираним злочинима за рачун страних служби.
Једноставно речено испали смо магарци по ко зна који пут.
 
Па не можеш признати БиХ, Хрватску, Македонију а глумити неко српство на покрајинама.
Јер по је*беном уставу накарадне творевине не могу се мењати границе покрајина без
њихове сагласности. Сву ту АВНОЈ конструкцију је требало поништити, прогласити окупацију
Србије од 1944 па да видимо шта је чије. То би можда захтевало одлучнију улогу Србије у могућем
сукобу па чак и стварање јединствене Српске војске. Овако смо опет као и 1941 имали војску која
је постала туђа, официре који су прешли на страну непријатеља са свим својим знањем о
нефункционисању те извикане војне силе, сопствену војску без мотивације, ратне напоре
без јасног циља, државну безбедност која непријатељу продаје оружје, плаћенике који чине
злочине на нашу штету и који учествују у фингираним злочинима за рачун страних служби.
Једноставно речено испали смо магарци по ко зна који пут.
Nismo, nego imamo mafiju u vlasti, koje vlast treba da se oslobodi, a koja je teleportovana iz cikaga.
Mafija koju je trebalo streljati zbog izdaje pre nego su promenili zakone i ustav.
 
Јеси ти био пандур па си мало заостао.
Ти појмови су превазиђени, остали су само
привилегована елита произашла из јаја црвене
пошасти и криминализована ДБ у њиховој служби.
Да није тако отворили би архиве као слободоумни
државници.
i verovatno bi ,,arhivi" bili filovani...po starom običaju udbaša
 
Nismo, nego imamo mafiju u vlasti, koje vlast treba da se oslobodi, a koja je teleportovana iz cikaga.
Mafija koju je trebalo streljati zbog izdaje pre nego su promenili zakone i ustav.
Видим све фабрике у Србији покуповала четничка дијаспора, нису бре дали ни Дивцу да
купи Књаз. Ви раликти прошлости нисте у стању да похватате дешавања и мимикрију
модерних наследника привилегованих. То је и разумљиво јер нисте приметили ни кад
сте били у напону снаге како вас титоисти за рачун свих осталих вуку за нос.
На жалост још увек нисте прогледали и на срећу изумрећете чекајући додоа.
 
Видим све фабрике у Србији покуповала четничка дијаспора, нису бре дали ни Дивцу да
купи Књаз. Ви раликти прошлости нисте у стању да похватате дешавања и мимикрију
модерних наследника привилегованих. То је и разумљиво јер нисте приметили ни кад
сте били у напону снаге како вас титоисти за рачун свих осталих вуку за нос.
На жалост још увек нисте прогледали и на срећу изумрећете чекајући додоа.
vlade divac, trebao je biti samo posrednik...prvi kupac, koji bi to posle preprodao...bila je tema o tome, isto marifetluk i ništa drugo
 
vlade divac, trebao je biti samo posrednik...prvi kupac, koji bi to posle preprodao...bila je tema o tome, isto marifetluk i ništa drugo
Не волим да водим аброве. Склон сам чињеницама а то шта би Владе
урадио са Књазом је управо 'рекла казала'.
 
Не волим да водим аброве. Склон сам чињеницама а то шта би Владе
урадио са Књазом је управо 'рекла казала'.
mnogo si glup bre. Vlade nije mogao da kupi knja jer ne pripada mafiji....
 
Autorska tema.

Ustaljena ili uhodana praksa na prostorima bivše Jugoslavije, bez Slovenije, je da se u političkoj teoriji i praksi vodi i provodi politika "opravdanja zločina zločinom" ili "opravdavanje vlastitog zločina , zločinima drugih učinjenih nama, nekada u bližoj ili daljoj prošlosti", tako da sa tom politikom uvek "imamo goriva za nove ratove, u kojima imamo novu reprodukciju zločina", tako da i generacije koje dolaze u budućnosti "ne treba da brinu da ih neće zadesiti rat i da neće imati priliku da nastave sa praksom u reprodukavanju zločina", koji će se opet "uredno beležiti" kao "gorivo" za one tamo, tamo buduće generacije koje "treba da nastave sa praksom". Pitam se pa dokle više? Ima li tome kraja? Imamo li mi pameti da vidimo koliko je to pogubno, koliko šteti?
Pre nego dobijes odgovor.Kazi mi zasto se ne registrujes na Klix forumu i ne otvoris istu ovakvu temu?
 
Pre nego dobijes odgovor.Kazi mi zasto se ne registrujes na Klix forumu i ne otvoris istu ovakvu temu?

Bio sam se registrovan na forum Klix.ba. pisao sam iste stvari ko i ovde, da ne treba širiti mržnju, pisao sam protiv nacionališovinizma, da treba osuditi ratne zločince i ne praviti od njih "heroje", tu sam navodio primere ratnih zločina koje su počinili mudžahedini i drugi presuđeni ratni zločinci tipa prvostepeno presuđeni general Rasim Delić (koji je u međuvremenu umro, pa nije dočekao drugostepenu presudu) i da on nije jedini, da treba i druge u komandi i dr krivično procesuirati, jer nije on jedini komandovao mudžahedinima i drugim ratnim zločincima. Postavljao sam dokumentarac "Ljubi brata" kao svedočanstvo ljudi koji su doživeli torture i dr.

Postavljao sam presude sudova za razne zločine svih pa i ARBiH ko i na ovom forumu.

https://forum.krstarica.com/threads...cinci-i-oni-kojima-su-postupci-u-toku.904704/

Administratori Klix foruma su me strašno izvređali, dozvolili su i drugim učesnicima diskusije strašne uvrede. Dalje kao nepoželjan elemenat, nazvan sam od strane administratora Klix.ba "ČETNIČKOM, genocidnim okotom, zločincem i dr" i trajno banovan. Pošto za te navode nisu imali dokaze, ja sam ih tužio i dobio u svoju korist presudu na sudu, morali su mi zbog povrede časti i ugleda i klevete platiti nadoknadu štete, za duševne boli, ali sam u presudi dobio i trajnu zabranu pristupa forumu Klix.ba pored prethodnog banovanja, jer je to privatni forum, privatna medijska kuća, nije javna i da moje prisustvo tamo "narušava posed" i tako platili mi odštetu ali me se i trajno rešili.

Sud je u presudi naredio administratorima da se sve teme i komentari trajno uklone, pobrišu.

Ne moraš mi ništa odgovarati, govna šovinistička su na svim stranama i ta govna niko neće pomiriti i zato nikada neće biti dobra, biće svađe, zavade, ratovi i druga zla koja sve to prate i proizvod su toga.
 
Poslednja izmena:
Zločin nad zločinom se inače zove KAZNA, da se zločincu ne bi omililo i osladilo da to i ubudeće radi.
....
To sažaljevanje je tipična NWO mantra, dodju ustaše i balisti i pokolju Srbe, i onda kao pa ljudi smi svi!
Usatase Slovenci i Hrvati to
imas pravo
 

Back
Top