Politicki spektar- gde ste vi? (test)

Gde ste u politickom spektru?

  • Libertarijanac

    glasova: 1 33,3%
  • Levica

    glasova: 1 33,3%
  • Desnica

    glasova: 2 66,7%
  • Totalitarni sistem

    glasova: 0 0,0%
  • Centar

    glasova: 1 33,3%

  • Ukupno glasova
    3

gost 41782

Elita
Poruka
19.638
Za sve one koji bi zeleli da vide jasnije gde se nalaze na politickom spektru predlazem ovaj test.
polquiz.com i izaberete test.
Kada zavrsite test dobijete ovakvu sliku i pored cak neke politicare koji su vam "bliski po uverenjima". Mozete da kliknete i na njih a onda ce vam se prikazati i njihova tacna pozicija na "chartu".

Dakle ja sam neki centar koji naginje desno.
A gde ste vi?
Screenshot (193).png
 
Ti si se malo (vise) pogubila? Na sta ti pretendujes kada se vratis iz Kine? Da budes direktor Instituta za Politicko - Ekonomsku Statistiku Drzave Srbije?

Gde sam ja? Ja sam trenutno u Norveskoj, a zemlja je Parlamentarna Monarhija, ako ne gresim (posto me pa politicko drzavno uredjenje Norveske bash preterano i ne zanima). Rekao bih da u anketi pripadam opciji Pravica (Istina), koje ne postoji (sto se politickog spektra tice). :flert:
 
Bash sada sam pripremio invoice za parice za mesec 11/2019. koju treba da mi plate Irci, koji rade za Norvezane. To jeste bash lekovito, kada pogledam koju cifricu treba da dobijem 8 ili 9 decembra na racun moje nemacke firme u Minhenu. Meni neopisivo zabavno. :ok:
Nije sve u parama što bi rekli drugovi proleteri.. Ima nesto i u zlatu :)
Ja sam dobijao ponude da se prebacim u Norge ali nikad nisam to uradio a nzn ni sam zasto a nije li loše ni ovde dve države južnije .. Kad bi našim ljudima rekao koliko je satnica firme u Norge plus zarada na prodaju materijala nebi ti verovali... .. Da im kažem kao dve solidne mesečne plate u Srbiji ljudi bi mi govorili da lažem.. Tako da o, ciframa ne treba govoriti
 

Back
Top