Politički profil biračkog tela Krstarice

koja vam je partija najbliža ?

  • LDP (Čedomir Jovanović)

  • LSV (Nenad Čanak)

  • G17+ (Mlađan Dinkić)

  • DS (Boris Tadić)

  • PUPS (Krkobabić)

  • SPS (Dačić)

  • SPO (Vuk Drašković)

  • Jedinstvena Srbija (Palma)

  • Nova Srbija (Velimir Ilić)

  • SNS (Nikolić)

  • DSS (Koštunica)

  • SRS (Šešelj)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
волим све што воле сви'. Слушам пинк 92, гледам фарму и сви квизови, школе немам и изразито сам глуп. На листићу заоикружујем све опције. :rida:

Citam sve cuvene svetske pisce..Sidni Seldon, Amandu Kvik, Danijelu Stil :flert:

I...zalazem se za mir u svetu :flert:
 
Moje opredeljenje : DSS+SNS, mlad (daleko ispod 35 god), student, srednji stalez, rusofil, volim zene, slusam stranu pop i rnb muziku, Crnogorac iz Beograda, umereni konzervativac, evroneutralan, kosmopolita (mondijalista).

I ja manje-vise slicno, DSS+SNS, rane dvadesete, visoko obrazovan, srednji stalez, slusam stranu muziku (hip hop, r&b, pop)... jedino sto nisam Crnogorac z:lol:

Uglavnom sve suprotno od onog u uvodnom postu
 
СРС (Шешељ)
- 20 година, (ултра)националиста (фашиста, ретроградна снага, мрачна снага, итд.), Београд, eврофоб, русофил, студент (и то добар на моје изненађење), у стабилној љубавној вези до краја живота, не волим педере, слушам све и свашта, пратим шта каже "ЕУропска Србија" и волим фудбал и Црвену Звезду. И наравно не волим хрвате, шиптаре, балије и осталу гамад. Дакле "нетолерантан" сам.

И отац ми је ратни злочинац (по вашим критеријумима) и поздравља све усташе из Далмације (поз' Дубровнику) и Херцеговине (нарочито оне из херцеговачког села Равно) и балије из Херцеговине.
Заборавих да кажем да величам све српске "ратне злочинце", осуђене или неосуђене.

То je то.

Мајку вам ебем усташку (итд.).

Поздрав
:bye:

fhfhsh.jpg
 
Ko to kaze.

Inace te fore Turbofolk=Nacionalisti moze izmisliti samo neki covek koji je mentalno zaostao.

Истина. Зна се да српски националисти воле праву српску народну и традиционалну музику,а Карлеушу, Јами и остале дроце слушају еуропљани.
 
Moje opredeljenje : DSS+SNS, mlad (daleko ispod 35 god), student, srednji stalez, rusofil, volim zene, slusam stranu pop i rnb muziku, Crnogorac iz Beograda, umereni konzervativac, evroneutralan, kosmopolita (mondijalista).

Pazi kad si napisao da si Crnogorac iz Beograda...To je kao da si napisao Sumadinac iz Novog Sada,ili Zlatiborac iz Nisa...Bolje se ti bavi politikom u Crnoj Gori i izrodima koji tamo zive...
 
Pazi kad si napisao da si Crnogorac iz Beograda...To je kao da si napisao Sumadinac iz Novog Sada,ili Zlatiborac iz Nisa...Bolje se ti bavi politikom u Crnoj Gori i izrodima koji tamo zive...
Crnogorac sam ali zivim trenutno u Beogradu...ne znam zasto se ne bih bavio politikom u Srbiji kada imam drzavljanstvo Srbije, a sto se tice izroda u CG...oni SDP-ovski izrodi imaju svjega 10 %...sa toliko malom antisrpskom manjinom ne gubim vrijeme...
 

Back
Top