Полетео кинески ловац пете генерације

Kaко нема, највеће корпорације(банке, нафтна индустрија, телекомуникације...) су у државном власништву.

onda je i rusija komunisticka zemlja :)
drzavno vlasnistvo ne znaci odmah komunisticki sistem.
ono sto znaci je da pogledas robu koju nosis i elektroniku oko sebe pa do viljusaka i kasika, sve proizveo kineski privatnik u vrlo ostroj konkurenciji i sa platama dostojnim americkim robovima, od $0.50 na dan.
to je kapitalizam, najvise podseca na onaj americki kad je amerika bila u povoju i postala najveci proizvodjac i kreditor u svetu, kao sad kina.

komunisticka kina je proizvodila jedno veliko nista za svet, sem mozda desetine miliona lesheva
 
u kini nema ni k od komunizma, nemo se pravis blesav

Pa i nema, pocinje sa "C"
------------------------------------------------------------------------------

Communist Party of China

The CPC is the world's largest political party, claiming nearly 78 million members
46200703.gif


http://en.wikipedia.org/wiki/Communist_Party_of_China
 
Polećela dva kineska lovca pravo sa neba
i padose pred manastir Petra Svetoga

jedan nosi zlatnu krunu Cara Dusana
drugi nosi britku sablju hrabrog Milosa

Isetao Crnogorske zemlje gospodar
kineski lovci mu predadoše taj sa neba dar

Sjedinicu Srpske zemlje krunom Dusana
odbranicu Srpski narod sabljom Milosa

Knjaz Nikola kad je ove reci izreko
zatutnjase sve planine gore daleko

Sjedinicu Srpske zemlje krunom Dusana
odbranicu Srpski narod sabljom Milosa !!!
 
Poslednja izmena:
pun forum srba tito-nacionalista i tito-demokrata. ovi prvi se kunu u srpstvo a drugi u demokratiju, al kad se pomene komunjarstvo i tito u losem kontekstu odma skacu za oci.
komunjaronacionalisti nikakav problem nemaju sa titovom srbofobijom, komunodemokrati sa copavom diktaturom.

blebecuca polutanerska jugo boranija

Zasto imas cetnicku zastavu a borbe video nisi? Uniforme obukao nisi? Zivis preko okeana a cetnik do jaja? Turbo-patriota, gde si bio kad je trebalo?

"Cast ili smrt" "Za kralja i otadzbinu!"

aha, ovako ...

pile.gif
 
Zasto imas cetnicku zastavu a borbe video nisi? Uniforme obukao nisi? Zivis preko okeana a cetnik do jaja? Turbo-patriota, gde si bio kad je trebalo?

"Cast ili smrt" "Za kralja i otadzbinu!"

aha, ovako ...

pile.gif

oblacio sam ja uniformu i cizme i obucicu je ponovo kako stvari stoje, ne brini nista.
vi titonje mrs u stranu
 
pisao sam da nisam?
de bre?

aaa skojevac, sizofr.. vam je zajednicka mana

Jesi jesi, tema je bila tenk M84, dobro se secam, kad si pametovao gde se sta u njemu nalazi, pa kad sam te provalio da muljas (po ko zna koji put vec) priznao si da ti je to ispricao neko kome je opet neko treci ispricao

pfffff ...luzer ...
 
Jesi jesi, tema je bila tenk M84, dobro se secam, kad si pametovao gde se sta u njemu nalazi, pa kad sam te provalio da muljas (po ko zna koji put vec) priznao si da ti je to ispricao neko kome je opet neko treci ispricao

pfffff ...luzer ...

muljam po tenku?
pa ja sam bio artiljerac, nije ni cudo sto sam muljao po tenku :)
 
Данас је историјски дан, први пут је полетео Ј-20, прототип будућег кинеског ловца пете генерације. Незваничних слика и видеа је пун интернет а стигла је и званична потврда од стране кинеског председника Ху Ђинтаоа.

http://en.rian.ru/world/20110111/162100197.html

A gde se mi tu uklapamo???
 

Back
Top