Polaganje male mature 2012/2013

Moraju. Stvarno je užasno da daju deci tako teške zadatke tipa -3*2. :mrgreen:

Makni taj minus, molim te :mrgreen: ni to im nije potrebno, samo ono sto ce deci koristiti u zivotu :)

Kukao sam samo da je imalo iz matematike nekih zadataka gde si morao da računaš milion brojeva i tu je moglo lako da se pogreši :D
Ali inače nije bilo teško.

Jasta :mrgreen: verujem ti ;)
 
Jasta :mrgreen: verujem ti ;)

6031223514884354215640320000nlarge.jpg
 
Malo me iritira kad srednjoskolci, studenti ili jos stariji sa nipodastavanjem pricaju o osnovcima i njihovom gradivu, nisam nesto primetio da osmaci komentarisu gradivo zabavista. Neka se svako bavi svojim problemima i resava probleme prilagodjene svom uzrastu. Da ne kritikujem previse evo i nesto korisno za buduce maturante.

http://naucionica.com/kako-uciti-za-maturu-i-prijemni/

I srednjoškolci su nekada išli u osnovnu. I studenti.
Naravno da treba kritikovati ovaj prijemni za srednje škole koji je smešno lak.
 
I srednjoškolci su nekada išli u osnovnu. I studenti.
Naravno da treba kritikovati ovaj prijemni za srednje škole koji je smešno lak.

To mi malo zvuci kao da profesionalni atleticar ismeva normu za upis difa.

Na ovom smesno lakom prijemnom je prosek bio 10-12 poena, da je bio tezi prosek bi bio 5, a nule bi sevale samo tako.

Treba kritikovati decu, ali treba kritikovati i nastavnike koji ne uce decu nego prelaze gradivo, sa decom koja ne znaju osnovne aritmeticke operacije radis trostrane piramide.

Treba kritikovati ministarstvo koje ima takve nebulozne programe i koje ne kontrolise rad nastavnika.

Treba kritikovati medije koji ne forsiraju Teodora (danas ga forsiraju zato da bi se pravili vazni, a ne zbog brige za njega i nauku) i Irenu http://irenicapametnica.wordpress.com , a ne Stanije, Soraje i pevaljke sa nadimcima od cetiri slova, cak i sa sportom se preteruje.

Najvise treba kritikovati roditelje koji neguju takvu decu, koji od "velike ljubavi i brige" prave debile od svoje dece, koji im rade zadace i pravdaju casove, koji sredjuju ocene i kupuju svojim andjelcicima sve sto pozele.

Tek na kraju treba kritikovati decu i prijemni.
 
To mi malo zvuci kao da profesionalni atleticar ismeva normu za upis difa.

Na ovom smesno lakom prijemnom je prosek bio 10-12 poena, da je bio tezi prosek bi bio 5, a nule bi sevale samo tako.

To je problem i inkluzije.
Ne verujem da dete koje nije zaostalo osvoji 10 poena na ovakvom prijemnom.

Treba kritikovati decu, ali treba kritikovati i nastavnike koji ne uce decu nego prelaze gradivo, sa decom koja ne znaju osnovne aritmeticke operacije radis trostrane piramide.

Da, da, stalno su profesori krivi.
Nije, nego bi deca da NIŠTA ne rade kod kuće, a na času da ne slušaju. Ne ide to tako.

Treba kritikovati ministarstvo koje ima takve nebulozne programe i koje ne kontrolise rad nastavnika.

Treba kritikovati ministarstvo što ni o čemu ne pita profesore i što u ministarstvu sede oni koji nemaju dana radnog staža u školi.

Treba kritikovati medije koji ne forsiraju Teodora (danas ga forsiraju zato da bi se pravili vazni, a ne zbog brige za njega i nauku) i Irenu http://irenicapametnica.wordpress.com , a ne Stanije, Soraje i pevaljke sa nadimcima od cetiri slova, cak i sa sportom se preteruje.

Slažem se.
Samo je problem i u deci koju ništa ne zanima sem modela patika koje nose. I novog mobilnog, naravno.

Najvise treba kritikovati roditelje koji neguju takvu decu, koji od "velike ljubavi i brige" prave debile od svoje dece, koji im rade zadace i pravdaju casove, koji sredjuju ocene i kupuju svojim andjelcicima sve sto pozele.

Slažem se.
 
Malo me iritira kad srednjoskolci, studenti ili jos stariji sa nipodastavanjem pricaju o osnovcima i njihovom gradivu, nisam nesto primetio da osmaci komentarisu gradivo zabavista. Neka se svako bavi svojim problemima i resava probleme prilagodjene svom uzrastu. Da ne kritikujem previse evo i nesto korisno za buduce maturante.

http://naucionica.com/kako-uciti-za-maturu-i-prijemni/

I mene jako iritira kad vidim da je nekome idol milos bojanic pa opet nista ne komentarisem ;)
 
Moje licno misljenje je da nisu tu najkrivlji ni roditelji ni deca ni profesori. Najveci krivac ovog sveopsteg raspada sistema je ministarstvo prosvete i ono govedo zarko obradovic na njegovom celu. Tog coveka treba streljati za primer.

ja samo da citiram sebe, od pre godinu dana, nista se nije promenilo, govedo je i dalje ministar, taj nema blama, beskicmenjak jedan, bruka i sramota
 
I dosli smo do momenta odluke gde se pokazalo zasto su se ukinuli prijemni ispiti!!!
Moj klinac koji je bio treci u skoli a najbolji u razredu je uspeo da se upise tek na treci smer na listi od zanimanja koja je zeleo! Da je proslo sa prijemnim upisao bi sta je hteo ali posto su gospodicni vukovci losije uradili testove od onih koji su zaista ucili ukinuli su ispite. Pogledajte samo u elektrotehnickoj skoli ko se sve upisao u IT odeljenje i skontacete da od 60 mesta to je bilo 60 vukovaca! I to onih koji su popadali na prijemnom ispitu.
Jos jedna informacija za koju sam saznao je da jedan prijatelj koji radi na cuvanju prijemnih testova i koji rasproedjuje svoje kolege kad da idu je bas tog dana dobio naredjenje da ne salje nikog da cuva testove!!!!! Zamislite! I jos mi kaze da je odmah posumnjao da ce se nesto desti i tako i bi!
Lopovska i prevarntska drzava u kojoj se kroje zakoni po zelji politicara i to sve u njihovu korist i korist njihove dece! Nikad ih mi necemo skinuti a oni su nam uveliko nabacili omcu oko vrata koju skinuti ne mozemo!
Sram i sramota sta se sve radi u Srbiji!:kletva::kletva::kletva:
 

Back
Top