Pokret OTPOR(samo vas gledamo)

@ тема
"Страшно је то кад имате да испричате нешто важно а немате коме. А још је страшније кад имате коме, а немате шта"

Д. Радовић

Sta se pravis pametan i nacin? Dzaba ti je to, shvati, ne mozes me pobediti isuvise sam pravedan i razuman za tebe, isuvise sam brz... Mozes ti da mislis sta god hoces o meni ali cinjenica je da u stopu pratis mene na ovom forumu i citas moje postove. Cinjenica je da te ja cinim srecnim. Pa izvoli nastavi, nastavi da mi se divis i dalje! :)
 
Sta se pravis pametan i nacin? Dzaba ti je to, shvati, ne mozes me pobediti isuvise sam pravedan i razuman za tebe, isuvise sam brz... Mozes ti da mislis sta god hoces o meni ali cinjenica je da u stopu pratis mene na ovom forumu i citas moje postove. Cinjenica je da te ja cinim srecnim. Pa izvoli nastavi, nastavi da mi se divis i dalje! :)

Оћеш да ми будеш пријатељ на фејсу?
 
Gde su nestali ti jaki momci, ti glasnogovornici, gde su nestali, gde su pobegli, gde zive sada? Jel toliko lepo u ovoj Srbiji sada, ne treba da pruzaju otpor ovoj vlasti sada? Gde su sada da dizu narod na noge i na ustanak, da organizuju akcije, jel su to oni primili neke pare pre izvesnog vremena pa napustili ovu zemlju i sada zive na nekom ostrvu ili primaju dobru platu u Srbiji, zaposljeni su i primaju hiljadu eura mesecno, ili 500e? Gde su bre ti sto paze, sto posmatraju, sto gledaju? Gde su nestali otporasi, vojska 5. oktobra? Sta je s njima? Ko u zemlju da su propali... Zaboravio sam da su postojali, a vi? Secate se kako je njihov buldozer plasio narod pre prvih parlamentarnih izbora nakon "demokratske revolucije", jel narod uplasen, jel misija ispunjena? Gde je OTPOR?

Отпораши (они бивши) су као уостлаом и 68-аши пацификовани, тако што су ухлебљени и инкорпорирани у систем и то је нормално! Очекивати од њих да дижу револуцију и буне се је глупо, јер једноставно они генерацијски више не припадају бунтовницима.
Право питање које си требао да поставиш је шта је са новим генерацијама, шта је са њиховим бунама и револуцијама - због чега они ћуте, осим кад их ребну по џепу, или су пре времена схватили Борин стих "за идеале гину будале"!
Мада ценим да ти уопште ниси желео да поставиш питање, већ си само хтео да опљујеш по томе како су се бивши отпораши слизали са влашћу!
 
Evo ti si fan broj 4. Mislim, nemoj se ljutis... hahahaa :) Steta sto se ova tema sad pretvorila u temu o mojim fanovima, ali evo podatka za sve moje fanove - babino unuce je premasilo brojku od 1000 posta, 20 dana od kako sam registrovan, i od tih 20 da kazemo 10 dana aktivan od tih 10 dana 3 dana "rasturao" na forumu, ma najjaci sam.

Nego sto se jedan samo ne pojavi (OTPORAS), da se pojavi samo cisto da iznese neke svoje stavove da mu se smejem malo u lice... Nisu fer samo zbog toga sto ne smeju da se pojave! :(

Ауууууу... овај је нова легенда......:hahaha:
 
Ne donosi lako zakljucke. Gde je OTPOR novih generacija? Pitam se i za nove generacije i za one otporase iz 99 godine.

Понављам не можеш очекивати од некога ко је превалио 35 па можда зашао и у 40-те да диже револуцију!
То су ствари које су резервисане за студенте и другу дечурлију, која су по природи бунтовна.
Ево ја први признајем да сам био тамо где је требало да се буде и 9. марта и тако даље - сигурно нисам требао да будем уз оно комунистичко анти српско ђубре и његову Цветану - исто тако пљујем по свему што ради садашња власт, јер за разлику од неких малоумника овде пљујем по свакој власти која не ваља, али би било скроз глупо да ја са непуних 40 идем по факултету и дижем револуцију!
Шта је са новим клинцима, или им је једино битно да имају, ер-макс, да излазе, шмркну бело - кад се има.... да не набрајам?!
 
Gde su nestali ti jaki momci, ti glasnogovornici, gde su nestali, gde su pobegli, gde zive sada? Jel toliko lepo u ovoj Srbiji sada, ne treba da pruzaju otpor ovoj vlasti sada? Gde su sada da dizu narod na noge i na ustanak, da organizuju akcije, jel su to oni primili neke pare pre izvesnog vremena pa napustili ovu zemlju i sada zive na nekom ostrvu ili primaju dobru platu u Srbiji, zaposljeni su i primaju hiljadu eura mesecno, ili 500e? Gde su bre ti sto paze, sto posmatraju, sto gledaju? Gde su nestali otporasi, vojska 5. oktobra? Sta je s njima? Ko u zemlju da su propali... Zaboravio sam da su postojali, a vi? Secate se kako je njihov buldozer plasio narod pre prvih parlamentarnih izbora nakon "demokratske revolucije", jel narod uplasen, jel misija ispunjena? Gde je OTPOR?

Otisli na snimanje filma TERMINATOR SALVATION
 
Понављам не можеш очекивати од некога ко је превалио 35 па можда зашао и у 40-те да диже револуцију!
То су ствари које су резервисане за студенте и другу дечурлију, која су по природи бунтовна.
Ево ја први признајем да сам био тамо где је требало да се буде и 9. марта и тако даље - сигурно нисам требао да будем уз оно комунистичко анти српско ђубре и његову Цветану - исто тако пљујем по свему што ради садашња власт, јер за разлику од неких малоумника овде пљујем по свакој власти која не ваља, али би било скроз глупо да ја са непуних 40 идем по факултету и дижем револуцију!
Шта је са новим клинцима, или им је једино битно да имају, ер-макс, да излазе, шмркну бело - кад се има.... да не набрајам?!

Mozda bi vi stariji i iskusniji revolucionari trebalo da obucite te nove snage, da li bi znali samo da im kazete na koju stranu treba da udare sada, godine 2010?
 
Mozda bi vi stariji i iskusniji revolucionari trebalo da obucite te nove snage, da li bi znali samo da im kazete na koju stranu treba da udare sada, godine 2010?

У природи младог човека је да буде бунтован и лево оријентисан, а у природи сваке власти је да гуши управо то, тако да није тешко уперити прст!
Не можеш ти некога да обучаваш да се буни, човек се буни када му је лоше и када осећа неправду, ако то није у човеку, џаба ти сва инструктажа!
 
Понављам не можеш очекивати од некога ко је превалио 35 па можда зашао и у 40-те да диже револуцију!
То су ствари које су резервисане за студенте и другу дечурлију, која су по природи бунтовна.
Ево ја први признајем да сам био тамо где је требало да се буде и 9. марта и тако даље - сигурно нисам требао да будем уз оно комунистичко анти српско ђубре и његову Цветану - исто тако пљујем по свему што ради садашња власт, јер за разлику од неких малоумника овде пљујем по свакој власти која не ваља, али би било скроз глупо да ја са непуних 40 идем по факултету и дижем револуцију!
Шта је са новим клинцима, или им је једино битно да имају, ер-макс, да излазе, шмркну бело - кад се има.... да не набрајам?!

:hahaha::hahaha:

Buntovni po prirodi!:mrgreen::hahaha::hahaha:


Jes',sio mu ga Djura!!!:mrgreen:


Nema bre ''pristupnih fondova'',eto u cemu je stvar!

Mogli ste vi tu buntovnost,da okacite macku o rep,da nije bilo pozamasne dolarske logistike!

E,sad,kada vidite,ko je i kako profitirao od toga(citaj Milivojevic i debili nalik njemu)dodje vam da se obesite!

:whistling:
 
У природи младог човека је да буде бунтован и лево оријентисан, а у природи сваке власти је да гуши управо то, тако да није тешко уперити прст!
Не можеш ти некога да обучаваш да се буни, човек се буни када му је лоше и када осећа неправду, ако то није у човеку, џаба ти сва инструктажа!

Hoces da kazes da otporasi 99 nisu imali instruktore?
 
:hahaha::hahaha:

Buntovni po prirodi!:mrgreen::hahaha::hahaha:


Jes',sio mu ga Djura!!!:mrgreen:


Nema bre ''pristupnih fondova'',eto u cemu je stvar!

Mogli ste vi tu buntovnost,da okacite macku o rep,da nije bilo pozamasne dolarske logistike!

E,sad,kada vidite,ko je i kako profitirao od toga(citaj Milivojevic i debili nalik njemu)dodje vam da se obesite!

:whistling:

99,9% људи није видело ни "п" од тих "приступних фондова" о којима причаш, а то мора да си видео на Миловановићевом или Вучелићевом "јавном сервису"!
Понваљам критикујем сваку, па и ову власт - јер мени глава служи за размишљање, а не да ме инструише било ко.
Ономе ко сматра да је у Србији 90-тих било добро и да није било разлога за бунт, ја немам шта да причам!
Нисам се обесио ни када су Србијом владали Рака Радовић, Биџа, Мирко Марјановић, Соћа Соколовић, Крадоман Лажовић, па нећу ни сад, али као што сам онда говорио да је лоше, кажем и сад да је лоше и да је Крађан Динкић највећи лопов од кад је света и века, Чеда и булумента највећи издајници ...итд, али ја се и нисам борио за њих, борио сам се против олоша!
 
Hoces da kazes da otporasi 99 nisu imali instruktore?

Не хоћу да кажем, да сви ти њихови инструктори и сав новац не би вредели пишљивог боба да незадовољство у народу, а пре свега код младих није достигло тачку после које није било повратка!
 
inace ti nasi Otporasi su veoma cenjeni u svetu , u izvozu demokratije i slicnim projetima su cenjeniji nego Djokovic u tenisu , gde god nekome od bivsih komunistickih vukojebina padne na pamet da dize pobunu uz pomoc nasih prijatelja i strateskih partnera iz NDI , IRI , OSF-a i ostalih humanitarnih organizacija , ovi nasi im dodju kao gurui i vrhunski uzori :think:
 
Хеби га треба имати муд.а, ни овде није било баш без последица то на глас викнути!

Sta mislis, sta treba jos da se desi ljudima da bi uzeli stvar u svoje ruke i jos koliko strpljenja oni imaju? Zemlju napustaju mnogi koji su jurisali tog petog oktobra na skupstinu, a zemlju je napustilo i puno razocaranih u zivot, u srpstvo uopste, hoce ljudi da zive... Ja, nekadasnji glasac SRS sam napustio zemlju pre par dana jer mi je muka od srpskog nacionalizma, pored ostalog...
 

Back
Top