Pokrenite inicijativu za ukidanje TV preplate !

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Kao sto je ukinuto obavezno sluzenje vojnog roka, u Srbiji treba POD HITNO ukinuti placanje TV preplate!

Neka se TV kanali finansiraju iz reklama kao u celom svetu!

Nije MORALNO da naplacuju i reklame i TV preplatu!

Ili neka ih finansira vlada, ako rade za nju!

Na Zapadu se TV preplata ne placa.

Neko tu inicijativu vec jednom treba da pokrene u skupstini!
 
Jednostavno nadjite nekog da pokrene to pitanuje u Skupstini!

Sakupite potpise po Beogradu, N. Sadu, Nisu i svim vecim gradovima.....

Ako ne odgovore pozitivno jednostavno se svi dogovorite (imate SMS poruke na mobilnim, saljite ih jedni drugima i svima koje poznajete) DA SVI PRESTANU DA PLACAJU TV PREPLATU!
 
Kao sto je ukinuto obavezno sluzenje vojnog roka, u Srbiji treba POD HITNO ukinuti placanje TV preplate!

Neka se TV kanali finansiraju iz reklama kao u celom svetu!

Nije MORALNO da naplacuju i reklame i TV preplatu!

Ili neka ih finansira vlada, ako rade za nju!

Na Zapadu se TV preplata ne placa.

Neko tu inicijativu vec jednom treba da pokrene u skupstini!


Јел Ви то подривате систем еуропске србије?
Претплата МОРА да се плати.
Одређена је РЕАЛНА цена у сукладности са квалитетом.
И иста се мора поштивати у слободном и демокрацијском друштву.
Те Ви тамо неђе преко окејана истерујте неку правду.
Овде се зна.У творевини где владају права.И где један осмјех решава све.
 
То је покојни Батић покренуо пред Уставним судом и власт је то, преко својих корумпираних судија, стопирала.


Ево, и други нешто покушавају,али мрка капа.
PRVA PETICIJA ZA UKIDANJE TV PRETPLATE

BEOGRAD, 30.11.2005. – Peticiju za ukidanje televizijske pretplate svi Beograđani i njihovi gosti iz unutrašnjosti mogu potpisati u Knez-Mihailovoj ulici kod restorana "Ruski car". Pretplata od 300 dinara mesečno za fizička lica važi od 1. decembra, a prvu peticiju za njeno ukidanje pokrenula je Reformistička stranka Aleksandra Višnjića. Ova partija nastala je letos iz neformalnog krila niške Demokratske stranke, pod nazivom – "Čista Demokratska".


http://www.thepetitionsite.com/7/peticija-za-ukidanje-pretplate-na-rts-i-smenu-tijania/

Најбоље решење је промена власти.Све остало је губљење времена.

пс
ја то не плаћам и позивам и друге да не плаћају...
 
Јел Ви то подривате систем еуропске србије?
Претплата МОРА да се плати.
Одређена је РЕАЛНА цена у сукладности са квалитетом.
И иста се мора поштивати у слободном и демокрацијском друштву.
Те Ви тамо неђе преко окејана истерујте неку правду.
Овде се зна.У творевини где владају права.И где један осмјех решава све.

Da sam ja u Srbiji - JA bih pokrenuo inicijativu za ukidanje TV preplate!

I ne bih se okanuo dok je ne bi ukinuli !

Opozicija u Srbiji NE ZNA SVOJ POSAO!

Svuda gde je mogla da sakupi mnogo poena kod naroda - nije se ni makla!

NI JEDNA opoziciona partija!
 
Jednostavno nadjite nekog da pokrene to pitanuje u Skupstini!

Sakupite potpise po Beogradu, N. Sadu, Nisu i svim vecim gradovima.....

Ako ne odgovore pozitivno jednostavno se svi dogovorite (imate SMS poruke na mobilnim, saljite ih jedni drugima i svima koje poznajete) DA SVI PRESTANU DA PLACAJU TV PREPLATU!

Ako si samo zato otvorio temu opet da "solis pamet", nije ni trebalo da je otvaras.

Pa zar ti mislis da smo samo na tebe cekali da nam to predlozis?
 
U ovoj drzavi peticija ne sluzi nicemu, ne dok se fizicki ne zaustavi rad nadleznih organa...jedino tada slusaju...a ostalo prime k znanju...

Jos kako sluzi!

Svi se plase kada dodju izbori da ce se svoditi racuni....

Problem Srbije je sto nema normalnu opoziciju koja zna da akumulira greske vladajuce partije i da ih iskoristi kada dodje momenat..
 
Pa ja ne vidim da vi ista radite za svoje dobro....

Samo kukate i zracite pesimizmom.

A ti samo dosadjujes prevazidjenim forama i fazonima.

Evo sad bilo na vestima kako ljudi iz branicevskog okruga vise i ne dolaze za Novu godinu kuci (to su poznati gasterbajteri). A jedino ti mislis - u Srbiji sve isto!

Dodji, vidi, (idi), pa posle pricaj.:lol:
 
То је покојни Батић покренуо пред Уставним судом и власт је то, преко својих корумпираних судија, стопирала.


Ево, и други нешто покушавају,али мрка капа.
PRVA PETICIJA ZA UKIDANJE TV PRETPLATE

BEOGRAD, 30.11.2005. – Peticiju za ukidanje televizijske pretplate svi Beograđani i njihovi gosti iz unutrašnjosti mogu potpisati u Knez-Mihailovoj ulici kod restorana "Ruski car". Pretplata od 300 dinara mesečno za fizička lica važi od 1. decembra, a prvu peticiju za njeno ukidanje pokrenula je Reformistička stranka Aleksandra Višnjića. Ova partija nastala je letos iz neformalnog krila niške Demokratske stranke, pod nazivom – "Čista Demokratska".


http://www.thepetitionsite.com/7/peticija-za-ukidanje-pretplate-na-rts-i-smenu-tijania/

Најбоље решење је промена власти.Све остало је губљење времена.

пс
ја то не плаћам и позивам и друге да не плаћају...

Tako i treba!

Zovi sve znane i neznane da NE PLACAJU OD NOVE GODINE TV PREPLATU!
 
A ti samo dosadjujes prevazidjenim forama i fazonima.

Evo sad bilo na vestima kako ljudi iz branicevskog okruga vise i ne dolaze za Novu godinu kuci (to su poznati gasterbajteri). A jedino ti mislis - u Srbiji sve isto!

Dodji, vidi, (idi), pa posle pricaj.:lol:

Bolje nego sto diskutujes sa mnom POZOVI SVE TVOJE POZNANIKE I PRIJATELJE (posalji im jdan SMS sa mobilnog) DA OD NOVE GODINE PRESTANU PLACATI TV PREPLATU!

A ONI NEKA POSALJU SVIM SVOJIM PRIJATELJIMA I POZNANICIMA PORUKE...I ONI SVOJIMA....

I tako cete zajedno USPETI!
 
Jos kako sluzi!

Svi se plase kada dodju izbori da ce se svoditi racuni....

Problem Srbije je sto nema normalnu opoziciju koja zna da akumulira greske vladajuce partije i da ih iskoristi kada dodje momenat..

Ok, slazemo se da je opozicija krajnje neaktivna...ali sama peticija nema efekta velikog skoro nikad...mislim da je poziv na bojkot svakodnevni mnogo bolja varijanta...
 
Bolje nego sto diskutujes sa mnom POZOVI SVE TVOJE POZNANIKE I PRIJATELJE (posalji im jdan SMS sa mobilnog) DA OD NOVE GODINE PRESTANU PLACATI TV PREPLATU!

A ONI NEKA POSALJU SVIM SVOJIM PRIJATELJIMA I POZNANICIMA PORUKE...I ONI SVOJIMA....

I tako cete zajedno USPETI!

DOSTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zar ti mislis da niko ne govori i ne ubedjuje, ljudi su puni straha sto su siromasniji,budalo!
@
 
Da sam ja u Srbiji - JA bih pokrenuo inicijativu za ukidanje TV preplate!

I ne bih se okanuo dok je ne bi ukinuli !

Opozicija u Srbiji NE ZNA SVOJ POSAO!

Svuda gde je mogla da sakupi mnogo poena kod naroda - nije se ni makla!

NI JEDNA opoziciona partija!


Господине,
срамно је то што захтевате.
Плаћати један еуропски сервис је част и обавеза сваког граџанина.
Уместо да захтевате ускалђивање у складу са инфлацијом,Ви тако.
Једноставно,згрожен сам.
 
Господине,
срамно је то што захтевате.
Плаћати један еуропски сервис је част и обавеза сваког граџанина.
Уместо да захтевате ускалђивање у складу са инфлацијом,Ви тако.
Једноставно,згрожен сам.

De ne rise....:mrgreen:

Ja mislim da se u Evropi TV preplata ne placa.

GRADJANSKA NEPOSLUSNOST je takodje jedna validna mera borbe u demokrtaiji.

Ako nista ne pomaze - gradjani mogu da odbiju da cine nesto sto vecini ne ide u prilog i uz to je i nemoralno.
 
Kao sto je ukinuto obavezno sluzenje vojnog roka, u Srbiji treba POD HITNO ukinuti placanje TV preplate!

Neka se TV kanali finansiraju iz reklama kao u celom svetu!

Nije MORALNO da naplacuju i reklame i TV preplatu!

Ili neka ih finansira vlada, ako rade za nju!

Na Zapadu se TV preplata ne placa.

Neko tu inicijativu vec jednom treba da pokrene u skupstini!
0002006E.gif
0002006E.gif
0002006E.gif

А ко плаћа ТВ претплату...?
Не знам кад је тачно уведена...али мој динар гледали нису....
:zskace: :zskace: :zskace:
 

Pa nije smesno, Blajbingeru, kad vec postavljas temu, dajes savete (ne sumnjam da su dobronamerni), nauci prvo nesto o realnosti.

Inace ovako ispada kao da se podsmevas, pa iritiras. A ovde ljudi umiru od bede, samo da plate drzavi sta ima. Necu da navodim pojedinacne primere koje znam.

Ili se uljudi, ili ne postavljaj teme.
 
Poslednja izmena:
Pa nije smesno, Blajbingeru, kad vec postavljas temu, dajes savete (ne sumnjam da su dobronamerni), nauci prvo nesto o realnosti.

Inace ovako ispada kao da se podsmevas, pa iritiras. A ovde ljudi umiru od bede, samo da plate drzavi sta ima. Necu da navodim pojedinacne primere koje znam.

Ili se uljudi, ili ne postavljaj teme. Inace cu i ja tebe da "pratim" i prijavljujem provokaciju.

Ja mislim sasvim ozbiljno Pikolo!

Evo moj prijatelj macak je POTPUNO U PRAVU sto ne placa preplatu!

Ni ja da sam u Srbiji ne bih je placao.

CAK BIH KRAO I STRUJU!
 

Back
Top