Pokloni

Ono sto mu treba :P
A mozes mu na kraju krajeva uvek pokloniti sebe, lepo upakovanu u neki hot donji ves...ili bez, kako god ;) (vazi iskljucivo za decka i muza)
 
storm cloud:
Клише. :-? А шта ако то добија сваки дан?

Dobija? U je,nisam znala da je to nesto sto se dobija, ili daje, a ne ucestvujes aktivno u tome. :lol: Hm, treba shvatiti da seks nikada ne moze biti klise i uvek se moze napraviti lepo i fino iznenadjenje pa cak i da vode ljubav i par puta u toku jednog dana a ne samo svaki dan. Ali predpostavljam da je svrha tvog citiranja mog misljenja pokusaj da ispadnes riba :lol: Ovde mora da se pljune na necije misljenje, jel tako? :lol:
Ja sam svoje misljenje rekla, ti reci svoje, bez potrebe da pljujes po tudjem ako je to ikako moguce. Stvarno ne vidim razlog koji te je izazvao da se bavis time sto ja mislim bez i da napises neki svoj predlog. Zaobidji me 8-)
 
Нина, шта је с тобом? Рекла сам само: "Клише", од када се то зове пљување? :shock:

Мислила сам да се поклони добијају, очигледно грешим, извињавам се.
 
Volan... ne znam da l' sam ja takvog okruženja ali ne znam koje muško koga znam nebi poludelo od sreće kad bi dobio volan - tako da mogu da se igraju da voze po ceo dan :lol:
 
majcheki:
Volan... ne znam da l' sam ja takvog okruženja ali ne znam koje muško koga znam nebi poludelo od sreće kad bi dobio volan - tako da mogu da se igraju da voze po ceo dan :lol:
:lol: Baš su bili kod nas iz komšiluka najbolji drgar iz muževljevog detinjstva i njegova žena i rekla je da mu je kupila volan. Ovaj moj se ODUŠEVIO:roll:
Da li treba da vam kažem da obojica treba da dobiju dete:? Oooo, da jedva čeka da poraste pa da igraju ZAJEDNO:lol:
 
Nina2:
Dobija? U je,nisam znala da je to nesto sto se dobija, ili daje, a ne ucestvujes aktivno u tome. :lol: Hm, treba shvatiti da seks nikada ne moze biti klise i uvek se moze napraviti lepo i fino iznenadjenje pa cak i da vode ljubav i par puta u toku jednog dana a ne samo svaki dan. Ali predpostavljam da je svrha tvog citiranja mog misljenja pokusaj da ispadnes riba :lol: Ovde mora da se pljune na necije misljenje, jel tako? :lol:
Ja sam svoje misljenje rekla, ti reci svoje, bez potrebe da pljujes po tudjem ako je to ikako moguce. Stvarno ne vidim razlog koji te je izazvao da se bavis time sto ja mislim bez i da napises neki svoj predlog. Zaobidji me 8-)

Nemas prava da se ljutis, reakcija ti nije na mestu. I ja se potpuno slazem sa Storm Cloud. Klise i potpuno neoriginalno.
 
da, ali mislim svi bi se tome veselili - još ako se spakuješ sas mašnom...:lol: KOME bi to bilo dosadno? Onda veza ne valja, ako mu je dosadno da se posebno ucickaš za sex :?
I kako je erotika kliše? Kliše je i poklon koji se kupi kešom. On ne može da iznenadi mnogo - to je obična stvar iz fabrike, takvih ima na milione, pola planete je ima, nije unikat. Zašto TO nije kliše?
Evo nije kliše da mu dovedeš tri qrve, uradite to, to je cool.
 
Betty:
da, ali mislim svi bi se tome veselili - još ako se spakuješ sas mašnom...:lol: KOME bi to bilo dosadno? Onda veza ne valja, ako mu je dosadno da se posebno ucickaš za sex :?
I kako je erotika kliše? Kliše je i poklon koji se kupi kešom. On ne može da iznenadi mnogo - to je obična stvar iz fabrike, takvih ima na milione, pola planete je ima, nije unikat. Zašto TO nije kliše?
Evo nije kliše da mu dovedeš tri qrve, uradite to, to je cool.

:lol: Betty, srculenca malo ;)
 
alexandrra:
Nemas prava da se ljutis, reakcija ti nije na mestu. I ja se potpuno slazem sa Storm Cloud. Klise i potpuno neoriginalno.


Pitam se da li bi to isto rekao i tvoj decko, ukoliko ga uopste imas..nesto ne bih bas rekla..sem ako te se vec odavno nije zasitio pa mu je to vise muka nego uzivanje 8-)
Devojke, vama masta ocigledno stvarno ne radi. Ja nisam naisla na muskarca kome se nije dopalo iznenadjenja u stilu recimo ruzinih latica koje vode do spavace sobe, i vi na ogromnom krevetu bez krpice na sebi (ili sa nekim ludilo donjim vesom kupljenim specijalno za tu priliku ili sa ogromnom crvenom masnom umesto istog, ko sto rece betty :) )sa casom vina u ruci, par sveca upaljenih okolo, neka divna muzika...da li je iko pio vino sa tela svoje ljubavi? Mislim...zastrasujuce na sta ja ovde nalazim, na totalni nedostatak maste i trcanje po prodavnicama za poklone (a ovamo kukanje kako se nema para) a vodjenje ljubavi..pa to je samo obican seks i klise. Ili sa vama ili sa vasim muskarcima tu nesto nije u redu. :?
 
Зато што звучи као савет из јефтиних женских новина и сваки пут се понавља кад неко постави овакво питање на форуму. :roll:

Сама препорука је клише, а не такав "поклон".
 

Back
Top