POKLON ZA SVADBU...

Ma nema veze..poenta je znati sta je kvalitetno i poznavati ukus ljudi kojima se kupuju pokloni..i nije isto kupiti moulinex i neki ciatronic blender..to ce onaj kome se poklanja ako ima iole mozga znati ceniti;)
kad ne bi predlozio nesto u vezi hrane ili telesne tezine cudo bi bilo, a onda druge prozivas za komplekse...

btw, ja mislim da klasican toster u zivotu ne bih kupila. ja stvarno ne znam zasta bi to meni sluzilo. deset puta su mi bolji oni na preklop ili mini elektricni rostilji...
 
Poslednja izmena:
Meni je toster super stvar...
Mi volimo tostiran hleb i rado jedemo za dorucak i veceru..Mana mu je sto moze dosta da se pojede i nista vise po meni.E sad..ima boljih i onoh fush tostera al kad pogledas nista ne traje sto godina,vazno je da se slaze uz kuhinjski enterijer;)
 
kad ne bi predlozio nesto u vezi hrane ili telesne tezine cudo bi bilo, a onda druge prozivas za komplekse...

btw, ja mislim da klasican toster u zivotu ne bih kupila. ja stvarno ne znam zasta bi to meni sluzilo. deset puta su mi bolji oni na preklop ili mini elektricni rostilji...

Aha..ti pratis ko mene proziva pa si zakljucila da ja prvi nekoga jel?povrsno.:ok:
 
ja savetujem neki lep komad unikatne keramike. ako ne poznajes nekog keramicara, pravac singidunum (galerija u knezu) ili fontanu, ali ako nadjes kontak nekog da uzmes direktno u radionici-ateljeu duplo je jeftinije, kod nekih cak mozes malo i da izvoljevas...

mozes da uzmes komplet unikatnih solja za kafu, ili samo dve kao par, svecnjak, sat, skulpturu, pepeljaru, ciniju, casu, lampu, a znas da si kupio vrednu stvar, koja definitivno nije kic, a u personalizujes poklon time sto mozes da izaberes sarene, duhovite, simpaticne ili pak ozbiljnije, svedene, minimalisticke objekte...


drugi predlog luminarc posudje, ono sareno "stakleno", mozes da kupis komplet ili izaberes neku ludu kombinaciju a ceo servis za 6 osoba sa cinijom izadje od 50-100 e zavisi od kompleta, snizenja i sl...

po meni je bitno kupiti kvalitetno pa makar to bila sitnica. dobre predmete za kucu, kuhinju imas u berghoff-u. sjajne setove nozeva u onim drvenim drzacima (ne znam koliko je to a svadbu simbolika :mrgreen:), ona zvona za puter lepo dizajnirana-stainless steal, case, perfektne posude za so i biber, setove za serviranje salate, spageta itd. http://www.berghoffworldwide.com/templates/home.aspx?id=32&LangType=3098


Ovo kao da sam ja pisala. Ideja je odicna! Osim nozeva. Ima sujevernih koji misle da se nozevi ne poklanjaju, ne znam vec zbog cega pa ih ja iz tog razloga nikad ne poklanjam nikome.
 
Evo jesi sad srecna sto sam ti se obratio:bye:
GLASS-SCALE.gif
 
Da se vratimo na temu..
Koliko sam shvatila, porodično se poklanja novac, a dvoje mladih hoće nešto u svoje ime da daruje mladencima?
Moji predlozi su kranje praktični:

1.veliki lep album za slike (nešto u fazonu onih sivih medvedića iz IPS-a)
2.zidni sat (neki neutralni, koji se svuda slaže, a da je modernog dizajna)
3.bežični telefon (to i ako imaju nikada nije viška, a bolje imati dva telefona nego npr. dva blendera ili kompleta tanjira)
4.dopada mi se i ideja o čašama ili šoljama u paru, ali samo ako nose neku umetničku vrednost..

Sve ovo u iznosu oko 50evra, a ako biste dali više novca, mogla bih da dam mašti na volju :cool:
 
Haluciniraš :mrgreen:

Pozdrav svima, brat od ujaka mi se zeni sad u subotu, i mi idemo porodicno, ali sa nama ide i moj decko. E, sad bilo bi lepo da pored zajednickog porodicnog poklona (para) nas dvoje odnesemo nesto kao nas poklon njima. E, sad, ja bas i nemam ideju sta bismo mogli da uzmemo (a da nije previse skupo...), oni imaju dosta toga od tehnike - fotoaparati, linije, kamera i slicno, a glupo mi je da nosimo slike ili, jos gore, servise ili aparate za kuhinju... Da li neko ima ideju sta bi i gde mogli da kupimo (u Beogradu) Hvala
 

Back
Top