Pohvalimo se i mi

ma nisam ja alkos, popijem tu i tamo, sa vremena na vreme...:)))

Super, tako i treba, umereno, bez ikakvog preterivanja i utapanja dosade, tuge, stresa itd. u čaši:ok:

Btw. što se tiče onog tvog komentara, razumem te..i ja se ponekad tako osećam kad kačim ovde muziku,
mada nije uvek bilo tako...bilo je par nekih forumaša, Snow čini mi se i Bole i još poneko, ko je hteo da diskutuje...preslušate jedni drugima ono što ste ostavili, onda, ako se muz. ukusi negde poklapaju, malo proćaskate o tome, o kvalitetu, muzičarima.. doda se još poneki video...neka mjuz. asocijacija, preporuka itd...Meni je to super, ali jako slabo ovde pronalazim sagovornike za takvo nešto
a iskreno, više ih i ne očekujem i ne tražim:lol:
 
iznapušava sam jednu estradnu seljančuru danas, kurveštija i beštija od od žene, pomislila da sa Šimom može tako...neće joj više pasti na pamet, da se prema ljudima ophodi kao prema klošarima...yebba sam joj mamu, neće doći sebi bar deset dana, od lekcije koju je dobila...:))))
 
e da, reče mi lik, kojeg nisam vidio godinama, da lijepo izgledam, ako on to kaže kao muško, to mora da je zaista tako, jer žene pretežno laskaju, i njima slabo vjerujem...
auuuu, kad sam to čuo, kao da me 1000 sunca ugrijalo...izgleda, da sam ja ljudima stvarno neki macan..:)))

- - - - - - - - - -

ovog Šimu treba zabraniti, i zaključati ovu debilnu temu...:smijem se sam sebi, šta to ja ovuda divanim:
 
samting vird is hepening...nađoh tridesetak sijedih dlaka, koje na korijenu počinju opet da crne uveliko...
prate me i bezuspješno kopiraju po forumu, ali šabani ne znaju da je Šime jedan jedini i neponovljivi...:)

- - - - - - - - - -

e da, kupih dvije kul košulje, po četiri eura...svaka meni čast...aha..
 

Back
Top