Pohvale za forum...

Mimi-95

Domaćin
Poruka
3.661
jel ima neko da ne voli @tab503..:mrgreen:
Не смем јавно да износим мишљење о њему.
Poruka je automatski spojena:

Потписујем, то сам више пута рекла нашем админу @tab503 😊❤️
За то га заиста треба наградити.
Не бих се баш сложио,али добро.

spavach

Aktivan član
Poruka
1.592
А знамо да ја увек говорим истину.
Јамачно
А и скитала сам. :rumenko:
da cujemo dje si se skitala...:mrgreen: meni tehnicki je malo nezgodan, npr citiranje..pokusavam da se naviknem, zatim vise slika..za razliku od druga 2 sajta na kojima se skitam..e sad to tehnicki gledam ko kad se naviknem na jedno auto i sve rutine, i onda promjenis auto pa ti malo cudno..jeste svako auto ima volan mjenjac i pedale, vrata, al opet nije ko prethodno..tako da privikavam se jer sam na jednom forumu od 2002..

Cavtislav

Ističe se
Poruka
2.006
Baš ste super...
U tehničkom smislu ovaj forum operativno je najbolje mjesto na internetu, puno bolji od foruma hr...
Samo tako nastavite...
Nemojte ništa mijenjat...
Puno je bolji od forum.hr, moderatori tamo su pukli skroz. Recimo, razlog za baniranje tamo je uspoređivati šikaniranje necjepljenih sa progonom Židova u 3. Reichu ili recimo ovo:
IMG_20220510_204322.png

Sve pohvale Krstarici. Dosad se pokazala kao najkorektniji forum od svih na kojima sudjelujem ili sam sudjelovao.

Vaša Visost...

Ističe se
Banovan
Poruka
2.448
Puno je bolji od forum.hr, moderatori tamo su pukli skroz. Recimo, razlog za baniranje tamo je uspoređivati šikaniranje necjepljenih sa progonom Židova u 3. Reichu ili recimo ovo:
Pogledajte prilog 1151583
Sve pohvale Krstarici. Dosad se pokazala kao najkorektniji forum od svih na kojima sudjelujem ili sam sudjelovao.

To je jako strog forum...
Previše im je moderatura svugdje usklađena sa privatnim željama vlasnika...

.

Cavtislav

Ističe se
Poruka
2.006
^ I prestrog. Iskreno mi se zgadio. Ovo mi je pouka da tamo više ne sudjelujem u iole ozbiljnijim temama. Mislio sam da su ok ali se pokazalo da je gori čak i od Ane.
i od foruma.hr a i od ane..:mrgreen:
I od ane je Krstarica puno bolja. Izbacili me od tamo kao šugavo pseto bez upozorenja i obrazloženja. Kao problematičan im je moj potpis. A još uvijek mi stoji tamo na profilu.
Da nije bilo mene ne bi imali ni temu modni sud na koju stavljaju outfite pa si ih komentiraju koliko im se koji outfit sviđa/ne sviđa te što bi mu dodali ili oduzeli.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.