Pogledajte kako lazu da ima zarazenih od kovida

Sve crno na belo kako lazu i glume da ima zarazenih od kovida. Svi koji kasljaju i kijaju i imaju temperaturu nema veze sa kovidom to je ili grip ili prehlada kao svake godine sto ima. Evo crno na belo:


Брт, чим сам вид'о наслов, знао сам да си га ти отворио.

Што стално пишеш само о корони? Има и других тема.

Иди мало на ЉиС, па се зезај тамо мало. Не ваља стално само о корони да размишљаш.

Пошаљи Кекрури неку приватну поруку. Мувај је мало.

Можеш и слику ките да јој пошаљеш, да је запањиш.
 
Hahaha bože koliko je ovo debilno...Mi smo debilan narod generalno. Oko nas pune bolnice, lekari padaju, ljudi koje poznajemo zaraženi sa drugačijim simptomima od gripa i prehlade i onda se nađu pametnjakovići koji pričaju da nema zaraženih. A da se nadovežem na to što se potencira da je to grip...od čega su onda obolevali ljudi u letnjim mesecima ove godine?? Tada nema gripa valjda, a retko kada i prehlada.
 
Hahaha bože koliko je ovo debilno...Mi smo debilan narod generalno. Oko nas pune bolnice, lekari padaju, ljudi koje poznajemo zaraženi sa drugačijim simptomima od gripa i prehlade i onda se nađu pametnjakovići koji pričaju da nema zaraženih. A da se nadovežem na to što se potencira da je to grip...od čega su onda obolevali ljudi u letnjim mesecima ove godine?? Tada nema gripa valjda, a retko kada i prehlada.
4 umrlo u mojoj okolini
 
,,,ima tog kovida itekako,,,nemoj da ti ja pošaljem sve crno na belo, ajde ljudi manite se te teze da nema kovida,,,
Nema kovida to ti je prehlada i grip kao i svake godine a lazu da je nesto sad drugacije to je definitivno. pa svake godine ljudi umiru od gripa i upale pluca sta je tu cudno? Ni jedan naucnik i doktor u Srbbiji nije video korona virus nego kao neki testovi kao bla bla . pa i oni su vernici veruju da postoji neki kovid jer je brat kinez i brat amerikanac mason to reko . A kako to da je jos 2018 godine Srbija kupila testove za koronu??? Jel su to vidoviti pa su znali da ce doci neka nova bolest??
 
Tako sto ne lece ljude od bolesti, pustaju ih da umiru i tako rade trgovinu organima.
a vakcina ce tek za god dana prouzrokovati genocid.
Ako ne lece znaci da farmakomafija ne zaradjuje, plus vi ionako nemate poverenje u medicinu
pustaju ih da umiru i tako rade trgovinu organima.
Trguju organima staraca od 80 godina? Ma hajde.
a vakcina ce tek za god dana prouzrokovati genocid.
zar u tu svrhu nije lakse pustiti virus nego vakcinu. kako moze vakcina da sprovodi genocid bolje od virusa?
 
Ako ne lece znaci da farmakomafija ne zaradjuje, plus vi ionako nemate poverenje u medicinu

Trguju organima staraca od 80 godina? Ma hajde.

zar u tu svrhu nije lakse pustiti virus nego vakcinu. kako moze vakcina da sprovodi genocid bolje od virusa?
Odakle ti da nemam poverenje u medicinu?
Imam,
samo ne verujem ovim satanistima.
a ti mislis samo starci umiru pa razocaracu te nije tako informisi se.
ne mogu pustiti toliko jak virius da i sebe ubiju
hajde malo razmisli
efikasnije je vakcinama da selektivno ubiju koga zele :mrgreen:
 
a ti mislis samo starci umiru pa razocaracu te nije tako informisi se.
pa od cega umiru ti koji nisu starci
ne mogu pustiti toliko jak virius da i sebe ubiju
Mogu Kinezi. Evo oni su kod sebe neutralisali virus a drugi stradaju. Dalje, mogu smisliti vakcinu kojom ce sebe zastititi. Ili drugi metod, valjda imaju neku medicinsku tajnu koju nije na raspolaganju obicnom narodu.
efikasnije je vakcinama da selektivno ubiju koga zele :mrgreen:
Mnogi su primili tu vakcinu i koliko je poznato niko nije umro od nje.
 
,,,ima tog kovida itekako,,,nemoj da ti ja pošaljem sve crno na belo, ajde ljudi manite se te teze da nema kovida,,,
Sigurno je da ima,ali zasto ne kazu i za druge viruse od kojih narod umire.Sta su se vezali kao slepci i placaju porodicama po 100 000 dinara da porpisu da je clan umro od korone,iako nije.Mnogi ce potpisati,jer iovako nemaju pare za shrane svojih bloznjih.Jednog dana ce se javno javiti i reci sta je bilo.Muka im je ovima sto nude,a narod ne prihvata,na ucene za nikakve pare.
 

Back
Top