Poginuo Toše Proeski

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze da se zakljuca, ali samo ja da dodam nesto.. mozda se vec pisalo o tome, ali ne mogu sad da trazim po stranicama da li je to neko vec pomenuo.. dakle,
-za tosu se vezuje broj 26:
1. umro je sa 26 godina
2. umro je u 6:20 (zbir je 26)
3. umro je 16.10. (zbir je 26)
4. rodjen je 25.1. (zbir je 26)
5. kad se saberu godine svih koji su bili u kolima: ona zena 32, on 26, i vozac 49 (saberite sve cifre-opet je 26)
6. zapoceo je karijeru 1997. god (opet je zbir cifara 26)
7.i zbir slova njegovog imena i prezimena po njihovoj azbuci daje 26!!!!!!

ne znam kolko je to moguce?!
 
1. umro je sa 26 godina
2. umro je u 6:20 (zbir je 26)
3. umro je 16.10. (zbir je 26)
4. rodjen je 25.1. (zbir je 26)
5. kad se saberu godine svih koji su bili u kolima: ona zena 32, on 26, i vozac 49 (saberite sve cifre-opet je 26)
6. zapoceo je karijeru 1997. god (opet je zbir cifara 26)
7.i zbir slova njegovog imena i prezimena po njihovoj azbuci daje 26!!!!!!
6.20 = 6+2+0=8
16.10. = 1+6+1+0=8
25.01. = 2+5+0+1=8
trebala si ovako da sabiras jer si godine svih u vozilu tako sabirala, kada je zapoceo karijeru i zbir slova imena i prezimena, a mislim da je sve to cista glupost i da je to nekom bilo mnogo dosadno pa smisljao kako da dodje do broja 26!
 
Ако стојиш у бурету пуном жабљих очију на пун месец, постаће.

o Boze kako si glup.... ne kazem ja da verujem u to i nisam JA to sve izmislila, samo sam napisala ono sto sam procitala u novinama!!
strasno, tu dosao neko da mi prica o fanaticima, i o tome kako sam sabirala! opet kazem, nisam to JA sabirala, nego prepisujem iz novina!sta me napadate
:roll:
 
o Boze kako si glup.... ne kazem ja da verujem u to i nisam JA to sve izmislila, samo sam napisala ono sto sam procitala u novinama!!
strasno, tu dosao neko da mi prica o fanaticima, i o tome kako sam sabirala! opet kazem, nisam to JA sabirala, nego prepisujem iz novina!sta me napadate

Та, што онда постављаш?
 
kako je meni zao......mislim ja ne slusam tu muziku ali bio je na koncertu ovde de ja zivim.......man je super....ali jbg zivot je.......sranje...........ali ja sam plakala kad su pustili neke pesme od njega sa koncerta....kako je pevao neku baladu.......
 
kako je meni zao......mislim ja ne slusam tu muziku ali bio je na koncertu ovde de ja zivim.......man je super....ali jbg zivot je.......sranje...........ali ja sam plakala kad su pustili neke pesme od njega sa koncerta....kako je pevao neku baladu.......

koje pravdanje ...
OMG pa koga je briga da li slusas ili neslusas,kome se pravdas :confused:
cemu to prepucavanje na ovom forumu :confused: :confused:
u svakoj,svakoj ali bas svakoj temi je glavno da dokazes da slusas (ne ti licno) metal,punk,gothic,house,techno...
budalastine...

btw izvinjavam se sto koristim ovu temu u ove svrhe,jednostavno nije mi se dalo da odolim ovom nebuloznom komentaru

ps Tose se itekako spominje (bar u mom kolektivu gde radim - 97% zena 8-) )
 
koje pravdanje ...
OMG pa koga je briga da li slusas ili neslusas,kome se pravdas :confused:
cemu to prepucavanje na ovom forumu :confused: :confused:
u svakoj,svakoj ali bas svakoj temi je glavno da dokazes da slusas (ne ti licno) metal,punk,gothic,house,techno...
budalastine...

btw izvinjavam se sto koristim ovu temu u ove svrhe,jednostavno nije mi se dalo da odolim ovom nebuloznom komentaru

ps Tose se itekako spominje (bar u mom kolektivu gde radim - 97% zena 8-) )

a da pa mora da naglasi da nije slusala proeskog posto ona slusa tokio hotel..a to je "najbolja" grupa na svetu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top