Podrška za dijetu 3

Vilo, nemam pojma kako si povezala da sam ja debela zbog toga što mi deca možda nisu onakva kakva sam mislila da će biti. :zeek: I da sam ja u svojoj glavi imala zacrtan njihov put. To se da zaključiti iz mog dugogodišnjeg pisanja na forumu? Stvarno sam u čudu.
Moja deca žive svoje živote, onako kako oni žele. Moja deca su odrasli ljudi,
a moje trenutno stanje nema ama baš nikakve veze sa onim šta (ni)sam očekivala od njih.
To da mi se ne živi odnosilo se na to koliko imam obaveza i koliko sam umorna, bez izgleda da se bilo šta popravi u skorije vreme. I da nemam vremena za vežbanje, nego da se uveče mrtva srušim u krevet.
kao prvo ja sam se lepo ogradila da je to moja subjektivna interpretacija, znaci moje licno iskustvo/projekcija plus roditelja prijatelja i poznanika moje dece, plus preklapanje tvojih pozitivnih faza, reflektovanih i na uspesne dijete, sa uspesima tvojih sinova, plus spokoj i radost o kojima si pisala.

to je Domacice bio moj pokusaj razumevanja uzroka koji te potencijalno dovode u stanje u kome jesi. mogla sam da ubodem u metu, mogla i da omanem.. i ok, idemo dalje, neko ce vec skapirati bolje u cemu je problem, i nadam se da ce kockice posloziti na nacin da ti isplivas najbolje moguce :D
 
Deca su i dalje uspešna u onom što rade, ja sam neuspešna. 🙂
eeeeh, evaluacija sopstvenog "neuspeha" je tek prica za sebe.. jer mnogi dobri, kvalitetni i vredni ljudi sami pred sebe zacrtavaju obaveza za petoro, kao da je to najnormalnija stvar na svetu. i da, lenji i povrsni su u modu samohvalospeva.. al pre il kasnije sve dodje na svoje, onda kad covek samog sebe potapse po ramenu :)))) i to se obicno desi nekad naizgled prekasno, al ipak bas onda kada je pravi trenutak.
 
Nego...jel neko čuo za ovoga što tvrdi da će da vrati pare posle 28 dana ako se ne skine bar 6 kila ?
https://mangrowe-edu.com/28-dnevni-...2201639000439&utm_campaign=120202201639010439


kalorijski deficit je zakon, i nema metode koja može prenebregnuti taj zakon.
e sad, imajući to u vidu:

6x7000 = 42000 kcal, što mu dođe 1500 kcal deficita dnevno

hajde da kažemo da se (prilično intenzivnom) vežbom sagori 500 kcal u najboljem slučaju, znači mora još 1000 kcal deficita dijetom

ako je prosečnoj ženi 2000 kcal održavanje težine, znači da ima lufta da jede svega 500 kcal


tresem se od psihoze na samu pomisao 500 kcal dnevno. tresem se i na pomisao na 1500 kcal dnevno pored intenzivnog vežbanja
 
Жена има 3 фазе стомака.
У првој се труди да га нема.
У другој да га сакрије.
У трећој је баш брига за стомак.
Живела 3. фаза, коначно :pivce:
 

Back
Top