Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To nije kaskanje, maraton je bio i ostao kraljica atletike, ko je prolazio kroz maratonski zid zna to da ceni i ja u svakom gradu idem da pozdravim maratonce.
Meni je joga najsavrsenija aktivnost koja nekako i nije aktivnost, ne osećam da je sport koji se uči...
Маратон никада није "био нити остао краљица" атлетике, јер просто, такав израз не постоји, то си ти измислила. За целу атлетику се каже да је "Краљица спортова".
Иначе, најпопуларнија атлетска дисциплина је одувек била трка на 100 метара.

А што се јоге тиче, у праву си, она нема везе са спортом, то је хиндуистичка религиозна пракса.
 
Маратон никада није "био нити остао краљица" атлетике, јер просто, такав израз не постоји, то си ти измислила. За целу атлетику се каже да је "Краљица спортова".
Иначе, најпопуларнија атлетска дисциплина је одувек била трка на 100 метара.

А што се јоге тиче, у праву си, она нема везе са спортом, то је хиндуистичка религиозна пракса.

Апсолутно:
 
Jeste. Uspavala sam se, dete me probudilo u 7:45h. :zeek: Nemam pojma šta mi bi.
Uglavnom, u odnosu na prošlu nedelju - 0,6kg, što je +0,2kg u odnosu na pre dve nedelje. Obimi stoje.
Za 15 nedelja, ako se nisam zabrojala, - 11,5kg.
Imala sam i toku prošle nedelje neke ispade sa hranom, i neki pad energije, htela sam da odustanem, da prekinem. Ali onda sam se setila da me stežu neke pantalone koje bi trebalo da obučem 11. oktobra, pa sam se prodrmala i nastavila.
Trenutno sam u fazi da mi teže pada ishrana nedo treninzi. Trening jedva čekam, kombinujem obaveze da slučajno ne preskočim, ali se zato često udaram po prstima, da ne bih jela sve što mi se jede.
 
dosla jesen i zelja za jacom hranom :aha:
Kada sam prošlog meseca bila kod nutricioniste, rekla mi je da će mi biti hladno, jer sam istopila deo sala. :lol:
Što se tiče nogu i ruku, mogla bih stati sa mršavljenjem. Sinoć se tuširam i gledam, uopšte nemam zadnjicu. Ali tih 5kg, koje moram da skinem kako umem i znam, su salo oko struka i kukova. Da nije toga, nije bitno koliko imam kg, izgledam pristojno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top