Quantcast

podrivanje zenske sujete

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.515
ovo me prvenstveno interesuje jer ima par mladih gospodjica koje mnogo visoko lete, i pre-nadmeno se ponasaju...... mislim da je upravo njihova sujeta to sto ce da ih spusti, uglavnom su nabedjene da jesu ono sto nisu...... sad me samo interesuje neki pristup, sto bi rekli -cold blood- tj.... da cak i ako one povise ton u dijalogu, da ja ostanem na istom tonu, jer zapravo je to sto najvise iritira protivnika, ujedno receno da ih izbacim iz takta svaki put
Pazi pohrlili ljudi da daju savete :eek: Sad cu ja da postavim temu, kako naterati nekog postane nescrecan..cenim da bih dobila odgovore i tu :roll:
A sta su ti uradile te sujetne, kad imas toliku zelju da ih "spustas"? Ispalile te?

gema

Aktivan član
Poruka
1.056
Pazi pohrlili ljudi da daju savete :eek: Sad cu ja da postavim temu, kako naterati nekog postane nescrecan..cenim da bih dobila odgovore i tu :roll:
A sta su ti uradile te sujetne, kad imas toliku zelju da ih "spustas"? Ispalile te?
ne, nisu me ispalile, ne ulazim u kontakte vece od nazovi "drugari" sa ljudima iz okoline poput odeljenja, vise je neki licni sukob koji nije za forum.....btw odgovor na tvoju temu bi bio: pobi mu porodicu

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.