Podešavanje Fejsbuka

Šta uraditi da poruke pristigle od lica koji nisu prijatelji na Fejsu, da budu prikazani u mesindžeru među ostalim porukama?
Hoću da izbegnem da svaki put otvaram zahteve za poruke "Message Requests"
Uvek je tako kad ti stigne prvi put poruka od nekoga.
Ne znam zašto, nekad vidim da mi je "zahtev za poruku" dakle, "message request" neko poslao npr u martu, a ja uopšte nisam dobila obaveštenje!

U svakom slučaju, šta ti teško da otvoriš... dešava se.
 
Dajte, nemojte zezati dečka.
Morace,ili da se privikne na te poruke,ili da ugasi nalog,ako ga bas mnogo nervira.Ja sam trpeo duze vreme,pa sam puko i ugasio nalog.Meni je jos bio samo na kompu,a ne na telefonu.zamisli da ti pisne telefon,a ono poruka od nekog tamo,ne znas ni sam ko je.Ne znam mozda sada postoji mogucnost u podesavanjima da se blokiraju takve poruke.Nekada nije moglo.Morao si da blokiras stvarnog prijatelja ili rodjaka,da ti ne bi stizale poruke od tih prijatelja.
 
Morace,ili da se privikne na te poruke,ili da ugasi nalog,ako ga bas mnogo nervira.Ja sam trpeo duze vreme,pa sam puko i ugasio nalog.Meni je jos bio samo na kompu,a ne na telefonu.zamisli da ti pisne telefon,a ono poruka od nekog tamo,ne znas ni sam ko je.Ne znam mozda sada postoji mogucnost u podesavanjima da se blokiraju takve poruke.Nekada nije moglo.Morao si da blokiras stvarnog prijatelja ili rodjaka,da ti ne bi stizale poruke od tih prijatelja.
A javlja za poruku i ako se odjaviš sa FB-a?
 
Morace,ili da se privikne na te poruke,ili da ugasi nalog,ako ga bas mnogo nervira.Ja sam trpeo duze vreme,pa sam puko i ugasio nalog.Meni je jos bio samo na kompu,a ne na telefonu.zamisli da ti pisne telefon,a ono poruka od nekog tamo,ne znas ni sam ko je.Ne znam mozda sada postoji mogucnost u podesavanjima da se blokiraju takve poruke.Nekada nije moglo.Morao si da blokiras stvarnog prijatelja ili rodjaka,da ti ne bi stizale poruke od tih prijatelja.
Ne, nego neka isključi obaveštenja.
Ja sam svuda isključila, i na Krstarici.
Meni ništa ne stiže na UREĐAJ, ja tek kad uđem vidim da imam toliko i toliko obaveštenja, ako me razumeš.
Kome trebam hitno, taj ima moj broj telefona, neće me naći preko društvenih mreža jer mi kao što rekoh, ne stižu obaveštenja NA UREĐAJ.
Na telefonu sam i ja, comp nemam.
 
Ne, nego neka isključi obaveštenja.
Ja sam svuda isključila, i na Krstarici.
Meni ništa ne stiže na UREĐAJ, ja tek kad uđem vidim da imam toliko i toliko obaveštenja, ako me razumeš.
Kome trebam hitno, taj ima moj broj telefona, neće me naći preko društvenih mreža jer mi kao što rekoh, ne stižu obaveštenja NA UREĐAJ.
Na telefonu sam i ja, comp nemam.
I rekao sam da FB nisam imao na telefonu,vec samo na kompu,a tada nisi mogao da blokiras te poruke,koje su se pojavljivale.Prijatelji prijatelja.U svakom slucaju dobro je sto si to napisala,da postavljac teme to iskoristi.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH

Back
Top