Подела пдф ЉИС на пдф Љубав и пдф Секс

Poruka
47.286
Знам да се овакав предлог провлачио више пута од када сам на форуму али не знам тачне разлоге против поделе.
Волела бих да их овде прочитамо, а ја ћу да образложим свој предлог за раздвајање.

За 4 године колико сам на форуму, на пдф ЉИС се константно потенцирају теме о сексу и подржавају, док се на помен емоција, љубави у одговорима најчешће наиђе на осуду јер се ремети прича о сексу.
Најчешће су теме о емецијима, везама, љубави спамоване и учесници етикетирани као непожељни јер кваре имиџ љиса и тако годинама.

Сасвим је легитимно да постоји место за отворене разговоре о сексу али дајте простора и разговору о љубави, сексу у браку, вези.

Последњих дана тема која је својим садржајем, начином модерисања, подршком администрације да се истраје у прогањању жена са теме, истицању непожењног уплива другачијег мишљења,мушког или женског је показала да је раздвајање неопходно.

Ако је потребно даћу додатна обавештења.
@Ivan за случај да ти промакне, а било би лепо да чујемо твоје мишљење за или против пре свега. Ја лично остале не сматрам компетентним.Извињавам се због тога.

Мишљење форумаша је добродошло.
 
Upvote 3
Nismo ugovorom vezani ni za forum ni za teme, ideš gdje ti je fino i sve 5. :)
Не идем где је ми није фино, зато желим место где ће ми бити фино. Ако може, ако не..па нећу ићи. Просто.
 
Slažem se sa tobom Natalija. Trenutno stanje je takvo da su teme sve fokusirane na seks bez imalo ljubavi u njima. Ako se i pomene ljubav kao jako važan faktor, bićeš proglašen neiskrenim moralistom, nazadnim (zatucan). Kao što si rekla, nema ničeg lošeg u temama o seksu, ali ljubav bi trebalo da ima svoju zasebnu kategoriju. No, plašim se da će biti zaprljana istim onim ljudima koji samo o seksu pričaju, onima koji su najveći švaleraši i hebači.
 
Slažem se sa tobom Natalija. Trenutno stanje je takvo da su teme sve fokusirane na seks bez imalo ljubavi u njima. Ako se i pomene ljubav kao jako važan faktor, bićeš proglašen neiskrenim moralistom, nazadnim (zatucan). Kao što si rekla, nema ničeg lošeg u temama o seksu, ali ljubav bi trebalo da ima svoju zasebnu kategoriju. No, plašim se da će biti zaprljana istim onim ljudima koji samo o seksu pričaju, onima koji su najveći švaleraši i hebači.
Pa i ti si tamo, pričao si prilično jasno na temi o "pušenju i gutanju" :D
 
Slažem se sa tobom Natalija. Trenutno stanje je takvo da su teme sve fokusirane na seks bez imalo ljubavi u njima. Ako se i pomene ljubav kao jako važan faktor, bićeš proglašen neiskrenim moralistom, nazadnim (zatucan). Kao što si rekla, nema ničeg lošeg u temama o seksu, ali ljubav bi trebalo da ima svoju zasebnu kategoriju. No, plašim se da će biti zaprljana istim onim ljudima koji samo o seksu pričaju, onima koji su najveći švaleraši i hebači.
Na to sam i mislila kada sam napisala forsaža.
Stiče se utisak da si upao u tuđi posed , a nisi.
 
No, plašim se da će biti zaprljana istim onim ljudima koji samo o seksu pričaju, onima koji su najveći švaleraši i hebači.
Да, свакако да би покушали, али то је онда посао модерације. Сваки део форума захтева специфичан начин модерисања.
 
Kao što rekoh, ne postoji ništa loše u temama o seksu. Ali treba razdvojiti stvari, ponekad.
Pa ne znam baš da su izmiješane o tome, je li iko probao u posljednje vrijeme uopšte otvoriti temu o ljubavi?
Koliko se sjećam, kad god je bila tema o ljubavi pisalo se fino, normalno i na tu temu.
 
Kao što rekoh, ne postoji ništa loše u temama o seksu. Ali treba razdvojiti stvari, ponekad.
Ја имам највише порука написаних на љису. 14 000 порука о сексу :D , просто пожелим да могу и мало да прошарам а да ме не нападну да сам конзерва, ванила, изсредњег века итд :lol:
 
Ја имам највише порука написаних на љису. 14 000 порука о сексу :D , просто пожелим да могу и мало да прошарам а да ме не нападну да сам конзерва, ванила, изсредњег века итд :lol:
Pa evo, baš sam preletjela malo po posljednjim temama o ljubavi. Posjećenost slaba, 2-3 str najviše.
 

Back
Top