Pobuna mogucnost "Gradjanskog rata u Srbiji"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Povodom svih "GLUPOSTI" koje se desavaju i svih nedaca i "Petokolonasa" na sve strane dali mislite da je u SRBIJI u kracem vremenskom periodu moguce da dodje do "GRADJANSKOG RATA" izmedju raznih politickih grupacia i uverenja/Demokrate sa Beogradom,Radikali sa Srbijom,Raska muslimani itd.
Sta vi mislite i kako je vase misljenje?
 
Povodom svih "GLUPOSTI" koje se desavaju i svih nedaca i "Petokolonasa" na sve strane dali mislite da je u SRBIJI u kracem vremenskom periodu moguce da dodje do "GRADJANSKOG RATA" izmedju raznih politickih grupacia i uverenja/Demokrate sa Beogradom,Radikali sa Srbijom,Raska muslimani itd.
Sta vi mislite i kako je vase misljenje?

Za pocetak, mislim da se da li pise odvojeno, a sto se tice zapocete teme, mislim da je to "GLUPOST" koja bi i ovo malo Srba sto je ostalo, rasula po svetu.Ja bih prva sa porodicom zapalila, na Novi Zeland!A verujem i vecina razumnih,...:shock:
 
Povodom svih "GLUPOSTI" koje se desavaju i svih nedaca i "Petokolonasa" na sve strane dali mislite da je u SRBIJI u kracem vremenskom periodu moguce da dodje do "GRADJANSKOG RATA" izmedju raznih politickih grupacia i uverenja/Demokrate sa Beogradom,Radikali sa Srbijom,Raska muslimani itd.
Sta vi mislite i kako je vase misljenje?

Управо због тога Тадић зове Тому,јер је свестан да због окупације Космета може доћи до насилне смене "његове екселенције" и коначне лустрације.;)
 
Povodom svih "GLUPOSTI" koje se desavaju i svih nedaca i "Petokolonasa" na sve strane dali mislite da je u SRBIJI u kracem vremenskom periodu moguce da dodje do "GRADJANSKOG RATA" izmedju raznih politickih grupacia i uverenja/Demokrate sa Beogradom,Radikali sa Srbijom,Raska muslimani itd.
Sta vi mislite i kako je vase misljenje?

Постоји један велики, велики проблем.
Структуре безбедности су руиниране, уништене. Не постоји државна институција која је псособна не да заустави него да спречи грађански рат.
Бозбедносне институције би могле да имају податке, али не располажу војном и полицијском силом да спрече евентуални грађански рат..
 
Za bilo kakvu nestabilnost u Srbiji takvog tipa,sve račne treba uputiti na adresu Tadića i DS-a.
Tadića iz razloga što je dizao negativne političke tenzije radi sopstvene pobede na predsedničkim izborima a DS-u kao glavnom nosiocu političke netrpeljivosti,veštačkoj podeli Srbije na dva dela i podršci svom kandidatu u jednoj veoma veoma ostrašćenoj političkoj kampanji.

Ali neverujem u neke veće ekscese.
 
Povodom svih "GLUPOSTI" koje se desavaju i svih nedaca i "Petokolonasa" na sve strane dali mislite da je u SRBIJI u kracem vremenskom periodu moguce da dodje do "GRADJANSKOG RATA" izmedju raznih politickih grupacia i uverenja/Demokrate sa Beogradom,Radikali sa Srbijom,Raska muslimani itd.
Sta vi mislite i kako je vase misljenje?

pa moje misljenje je sledeće-postavljač teme je maloletan(ne pamti ni 9.mart) a i malouman je
 
Povodom svih "GLUPOSTI" koje se desavaju i svih nedaca i "Petokolonasa" na sve strane dali mislite da je u SRBIJI u kracem vremenskom periodu moguce da dodje do "GRADJANSKOG RATA" izmedju raznih politickih grupacia i uverenja/Demokrate sa Beogradom,Radikali sa Srbijom,Raska muslimani itd.
Sta vi mislite i kako je vase misljenje?

Ja bi ratovao samo sa mladim radikalkama !!! I predao bi se !!!
 
Cek', ovo ispade ovako, ako mi necemo radikale na vlasti onda oni nama serviraju gradjanski rat ako sam dobro shvatio, a jesam.

nisi ti shvatio nista , niko ne prica o gradjanskom ratu nego ovo vi provocirate jer ste puni
sebe zbog Pirove pobede, pa bi i sada neku "sablju" da uradite samo vam treba povod.

u fajtu ste jako bedni ja licno proverio sa nekim vasim pristalicama kod mene na faksu pre dve godine.
 
Povodom svih "GLUPOSTI" koje se desavaju i svih nedaca i "Petokolonasa" na sve strane dali mislite da je u SRBIJI u kracem vremenskom periodu moguce da dodje do "GRADJANSKOG RATA" izmedju raznih politickih grupacia i uverenja/Demokrate sa Beogradom,Radikali sa Srbijom,Raska muslimani itd.
Sta vi mislite i kako je vase misljenje?

Što bi rek'o Đole: Kada malo bolje razmislim o svemu,
da je u Srbiji bio i okončan građanski rat 1991-e godine kojim bi bili srušeni svi 'bivši',
možda bi RS i RSK danas BILE u sastavu Srbije!
 
Ајде, не може сад од истог постављача по педесет тема са истим насловом, грађански рат, грађански рат... Срби против мањина, мањине изгласале Тадића... Па ко вас је*е кад сте неспособни да дођете до гласова тих мањина, сад патите. А победника су одлучили Додикови и Пуповчеви земљаци, на позив и апеловање обојице за кога никако да се не гласа, а тих њихових земљака највише има по Београду и Војводини, то јест тамо где су радикали највише испушили. Па се чешите...
 
Ha ha, a poznati su izbegli Srbi iz Krajine po ljubavi i postovanju prema Tudjmanovom postenom Srbinu Miloradu Pupavcu.

Нарочито су познати они пуни љубави и поштовања према Милошевићу и Шешељу, па сад говоре да им је да се врате кроз време, да би гласали за тог истог Туђмана. Ево, само на овом форуму имаш неколико истакнутих антирадикала пореклом оданде. Приче о једнодушној и безусловној подршци прекодринских Срба радикалима су само мит, и тај мит је распршен како на изборима у РС, тако и на овим последњим изборима у Србији, када су се први пут политички представници Срба из земаља у окружењу недвосмислено изјаснили против радикала.
 
Просто је интересантно колико се и присталице СРС и њени противници упињу да докажу како сви прогнани и избеглице листом гласају за СРС, једино за СРС и ни за ког другог осим за СРС. Ваљда им је и једнима и другима у интересу популаризација таквог имиџа... Као, када радикали добију у Војводини, то су остварили захваљујући "Вјетернику" и сличним насељима, а када попуше, онда су "изашле мањине". И на крају, што би рекли, мрмот завије чоколаду у фолију...
 
Ne glasaju svi ali mnogi i glasaju, jer su radikali okrenuti upravo gubitnicima devedesetih i njima imponuju. Glas za radikale je cesto glas protesta. Sto se Vjeternika tice, ne sumnjam uopste da ce se klinci tih baja sto su izbegli za jednu generaciju pretvoriti u vatrene pobornike "Vose", kao i Canak, Kostres i ostala partizanska licko-bosanska kamarila. Jedan lokalni identitet ce zameniti drugim, jos glupljim.

Pupavac nije merodavan da predstavlja ni samog sebe, a kamoli izbegle Srbe iz ustasije.
 
Pupavac nije merodavan da predstavlja ni samog sebe, a kamoli izbegle Srbe iz ustasije.

Они Срби који из Србије одлазе за ХР да гласају, гласају управо за њега. Његову тренутну политичку позицију нису обезбедили само гласови оних Срба у Барањи и зап. Срему који су остали у Хрватској, него и гласови прогнаника који данас живе по Србији. Да будем прецизнији, по Војводини и Београду.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top