pljunuti preko ramena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ma ok nije tvoja nije nicija stvar nije ni moja vise nego sam samo video da se folira tu po chatu i predstavlja sebe kao da je nesto sto nije ...pfff...patetika ...nema ta kog da spominje pa izmislja svakakve price a nju boli sto ja nju ne gledam kao sto sam je nekad gledao..posle ove veceri moze da prica sta god hoce ja ovde tesko da cu da dolazim slabo ja to konzumiram ...al mozda nekad svrarim pa ako vidim nesto interesatno onda cu bas da je stvarno demantujem
 
yebote al sam citirana... :lol:
nije svetac, nego me je manijak verovatno pratio ili slucajno sreo u gradu paresio da me maltretira kao i puno puta do tada...zamolio kao fol ove ljude u crkvi da se posluzi telefonom...znam da zvuci bolesno ali takve stvari lice na njega...
ja zaista ne mogu da smislim drugo racionalno objasnjenje...
ili je stvarno svetac... :lol:
sto je najjace ispostavilo se da je tog dana kada sam svracala u pomenutu crkvu bas bio svetac koji nosi ime iste, a da ja to pojma nisam imala...
plus sam u crkvu otisla zbog toga sto sam sanjala da me pokojni deda juri da podjem sa njim... :?
uglavnom, toliko jezivih okolnosti se kumuliralo, da sam se isprepadala kao nikad zbog cega nisam smela da izlazim iz kuce narednih nekoliko dana...
 
^Irriducibili:
sta ima da ti ne bude jasno ...neko dodje pa suketa po chatu ..kratke noge ... a nema ona sta da progovori ...kako je nije sramota da prica tako za mene

Nishta ja o tom ne znam,ali nekako mi ne ide prica uz njene stavove koje je jasno iznosila...
Da cujemo i nju...
Ruzno je da se bivshi par prepucava preko neta,ali kad vec to radite treba i ona da se cuje.Ako te ne demantuje sve je jasno.(vishe-manje)
 
Buggy:
Nishta ja o tom ne znam,ali nekako mi ne ide prica uz njene stavove koje je jasno iznosila...
Da cujemo i nju...
Ruzno je da se bivshi par prepucava preko neta,ali kad vec to radite treba i ona da se cuje.Ako te ne demantuje sve je jasno.(vishe-manje)

e pa brawo bato o tome se i radi ...naime zabole mene za njene te navodno stavove al kad sam video da se je pominjem onda sam reagovao ...a rekao sam i te ostale njene stavove mogu da demantujem i to veoma dobro ...nije problem ...samo neka se nastavi ona sa glupostima ..
 
^Irriducibili:
jeste ...i ja sam tako prosao i mene je sramota jedne osobe.TEBE! naime vidim da suketas vamo gluposti po chatu pa reko da te malo demantujem..kao prvo kazes da sam besan sto te gubim ..veorvatno mislis i na sujetu .e ovako koliko se oboje dobro secamo poslednjih mesec dana nase veze meni se nije ni dizao na tebe ,sama dobro znas da te kao devojku nisam nesto ni gotivio.ti si zahtevala iks puta da budemo drugovi posle veze..ostali smo kao ono u ok odnosima ..poslednji put kada smo se videli koliko se dobro secam rekao sam ti da imam devojku(dogovarali smo se da idemo na rostilj nisi htela ako mi bude tu devojka , rekao sam ti da i i ti nadjes nekoga ) ...nisam te ni zvao na telefon ti si mene zvala..iks iks puta sam ti bio uteha uvek kada ti je bilo lose ja sam bio tu da te razveselim ..nekih desetak dana se nismo culi ....meni je brat pogunio pozvao sam te da te vidim kada se vratim sa sahrane na pola sata, sat na kafi negde u gradu cisto da se ispricam sa nekim jer mi je bilo tesko ..odjebala si me da bi se prestvatila tom nekom tvom u najbooljem svetlu kao ja se ne vidjam sa bivsim mocima i jos pocnes da se nesto brecas e onda sam te napljuvao ...a ti insistirala da se mi druzimo .a da se zna ...ti dok si bila sa mnom videla si se i sa bivsom velikom ljubavi i sa bivsim kres varijantama koliko se secam a plus nista ti nisam branio..a tebe sam kao osobu gotivio ...a one stvari sto sam rekao uvek mogu da kazem u bilo koje doba dana ili noci ili pred bilo kime i tebi ako hoces u lice ...jer je to istina i dobro znas da kazem sve sto mislim ..jeste nije u redu jer je bilo uvredljivo ali ti si prva pocela ti si me iks puta uvredila a ja sam ti na lep nacin ukazivao da to nije u redu ...e pa i ja sam se spustio jednom na tvoj nivo i izvredjao sam te ..ti si veoma bila bas bas ne moralna devojka u bliskoj i daljoj proslosti nisam ti sudio na kontu toga ..mislio sam da tvoja sexulana sloboda nema veze sa karakterom ..pogresio sam ...pomislicu da zaista nesto nije u redu sa tobom kad vidim sta pises po chatu ..kome se prestavljas kao neko OK ..nemas ni drugove ni drugarice ...sa svima si uvek u nekoj zavadi...bolesno je to sto radis al opet to je tvoj problem al mani se mene u bilo kom kontekstu...video sam ti i neke ostale postove i to je sramota sto pises ...sad mogu da budem bezobrzan pa da ti svaki demantujem da ispod svakog napisem sta si ti radila u takvim i slicnim situacijama sto bi se razlikovalo od onoga sto si ti odgovarala.znas i sama da i ja znam da si puna kompleksa ..ali nisam znao da ce se oni meni obiti o glavu .. seti se samo sta sam ti rekao dok smo spavali kad si se vratila sa mora seti se da ti ne kazem ovde pred svima ...i da ponovim jos jednom i ako si to i po meni videla stotinu puta NE ZANIMAS ME KAO DEVOJKA JOS ODAVNO A VISE NI KAO DRUG NITI NESTO SLICNO .. ja treba da kazem Boze sa kim sam ja to ima posla ...bio sam trenutno na tvom nivou sad odoh ..sretno... e cek hahahaha zaista smesno hahah jbt pa ti dodjes na chat ovde i pricas nesto sto ne postoji hahaha jaoo boze hahahaha aj uzdravlje hahahah

Komentarisuci ovo samo bi se spustila na nivo bolesnog coveka. Svaka prica ima dve strane. Meni je dovoljno sto znam istinu, i necu da iznosim privatne detalje da bi tebe demantovala jer mi je to jako nisko.
 
hmm..ali nije fer, ti imash 1000 postova i godinu i nesto iskustva kucajuci po forumu (i kucajuci bog zna gde, jer pretpostavljam da si ranije koristila icq ili mirc itd), plus znash ove ljude i imash polugu nad njima, plus kada pises umes da povezes slova u reci , reci u recenice, recenice u pricu, pricu u nesto zanimljivo i snazno, dok on... sve to ne ume, ima 10 posta, koliko vidim mozda je koristio mirc (jer mirc kvari recnik, ne cini ga debljim), ali i nije toliko lose to sto je napisao, kao celina slova, ne kao sadrzina.
I sada ti kazes 'ma necu ni da ga fermam, on laze moji prijatelji, kome vi verujete'
I koristis sve sto sam gore naveo.
E sada, ja ocu da vidim klanje, vrishtanje i nekontrolisanjo kucanje pokrenuto gnevom, mrznjom, krvlju... neces valjda da me uskratis za to...?
:D
 
necu da se prepucavam preko foruma, uvek sam ovde naglasavala da mi je to nisko. Znam sta je i kako je ali da iznosim privatne stvari da bi objasnjavala ljudima ovde je vise nego glupo. Slobodno pisi sta hoces, evo posveti zivot sto se mene tice pisanju eseja ovde kako sam ja onakva ili ovakva, montiraj slike sto se mene tice, ako postoji snimak za koji ja ne znam slobodno ga kaci ovde, ljudi verovatno znaju da se kresem, ALI NECU VISE DA PADAM NA TVOJE PRETNJE, ni na cije pretnje, necu da demantuje nicije lazi, sad bar vidim sa kim imam posla i drago mi je sto nisam ostala u kontaktu sa tobom.
Bog sve vidi.
Za nekog kome nije stalo previse delujes da te dotice sve to.
Znam ko sam i sta sam, necu dozvoliti vise da me doticu postupci takvih malih ljudi.
Jadno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top