Plesanje o arhitekturi

gost 391595

Buduća legenda
Poruka
35.177
Jedna od mojih omiljenih filmskih rečenica, kojom se želi reći da je pričati o nekim stvarima isto kao i plesati o arhitekturi, tj nemoguće, one se moraju odživeti.

Pa me zanima koliko volite, ili uopšte umete da pričate o seksu, da rečima stvarate seksualnu tenziju, da se seksate preko skajpa i ostale telesno bezkontantne stvari?
 
Jedna od mojih omiljenih filmskih rečenica, kojom se želi reći da je pričati o nekim stvarima isto kao i plesati o arhitekturi, tj nemoguće, one se moraju odživeti.

Pa me zanima koliko volite, ili uopšte umete da pričate o seksu, da rečima stvarate seksualnu tenziju, da se seksate preko skajpa i ostale telesno bezkontantne stvari?
Okri je osrednji pisac, a ja msm da je ovo 2019god, ne 1991..
u nekoj meri se slažem, bez doživljenog nema ni onog drugog koji je često extra zaćin-to pridodajem.
 
Mišljenja sam da je razgovor o sexu i naročito takvo napaljivanje sasvim OK. To je samo delić slagalice. Samostalno apsolutno nedovoljno i nezadovoljavajuće. (Mada skromnom čoveku, može biti sasvim dosta) U toku razmene fantazija može se prilično upoznati čovek i samim tim može se stvoriti osećaj bliskosti. Budući da je mozak početak i kraj centralnog nervnog sistema, onda je jasno da je mnogo toga u mozgu. (Nikad ne bih rekla sve, daleko bilo)

Tantrički sex ga svrstao u svoju praksu, šta više da pričam. (ne skajp, ali zašto da ne skajp)

Dakle, prosto, sam sebe diraš kako voliš a razmenjuješ fantaziju s nekim. Nema greške. Zapravo je dobar trip. ❤

Meni leži i volim. Mislim, kamere da se pale i to mi bezveze, fantazija je u pojedinačnim glavama. Kao kad sam pitala film ili knjiga a vi rekoste film a ja bih rekla knjiga. Kad čitaš knjigu sam sve to vizualizuješ, i koliko glava toliko filmova, ne nameće ti se od spolja. Atraktivno je kad se dve glave upletu. Ti kreneš on nastavi i ostale varijante. Nije loše. Oslobadjajuće. Ali najbolje da se ljudi gledaju u oči uživo. I bez toga ništa! Može se i uživo fantazirati, ne?

Tako da ako je već dotle došlo, why the hell not?
 
Jedna od mojih omiljenih filmskih rečenica, kojom se želi reći da je pričati o nekim stvarima isto kao i plesati o arhitekturi, tj nemoguće, one se moraju odživeti.

Pa me zanima koliko volite, ili uopšte umete da pričate o seksu, da rečima stvarate seksualnu tenziju, da se seksate preko skajpa i ostale telesno bezkontantne stvari?
Vidi se da nemate pojma o poeziji :mrgreen:
 
Mišljenja sam da je razgovor o sexu i naročito takvo napaljivanje sasvim OK. To je samo delić slagalice. Samostalno apsolutno nedovoljno i nezadovoljavajuće. (Mada skromnom čoveku, može biti sasvim dosta) U toku razmene fantazija može se prilično upoznati čovek i samim tim može se stvoriti osećaj bliskosti. Budući da je mozak početak i kraj centralnog nervnog sistema, onda je jasno da je mnogo toga u mozgu. (Nikad ne bih rekla sve, daleko bilo)

Tantrički sex ga svrstao u svoju praksu, šta više da pričam. (ne skajp, ali zašto da ne skajp)

Dakle, prosto, sam sebe diraš kako voliš a razmenjuješ fantaziju s nekim. Nema greške. Zapravo je dobar trip. ❤

Meni leži i volim. Mislim, kamere da se pale i to mi bezveze, fantazija je u pojedinačnim glavama. Kao kad sam pitala film ili knjiga a vi rekoste film a ja bih rekla knjiga. Kad čitaš knjigu sam sve to vizualizuješ, i koliko glava toliko filmova, ne nameće ti se od spolja. Atraktivno je kad se dve glave upletu. Ti kreneš on nastavi i ostale varijante. Nije loše. Oslobadjajuće. Ali najbolje da se ljudi gledaju u oči uživo. I bez toga ništa! Može se i uživo fantazirati, ne?

Tako da ako je već dotle došlo, why the hell not?
Hm, a je l to posle zaljubljivanja i ušemljivanja, ili pre? Ja n'umem pre
 
Jedna od mojih omiljenih filmskih rečenica, kojom se želi reći da je pričati o nekim stvarima isto kao i plesati o arhitekturi, tj nemoguće, one se moraju odživeti.

Pa me zanima koliko volite, ili uopšte umete da pričate o seksu, da rečima stvarate seksualnu tenziju, da se seksate preko skajpa i ostale telesno bezkontantne stvari?

mi smo ko frenk lojd rajt, cvrst lepi i jaki, a kad nas vide ili cuju krenu im potocici :zaljubljena:
 
Jedna od mojih omiljenih filmskih rečenica, kojom se želi reći da je pričati o nekim stvarima isto kao i plesati o arhitekturi, tj nemoguće, one se moraju odživeti.

Pa me zanima koliko volite, ili uopšte umete da pričate o seksu, da rečima stvarate seksualnu tenziju, da se seksate preko skajpa i ostale telesno bezkontantne stvari?
Umem sa rečima, ali ne pričam i ne pišem o seksu.
Pričam i pišem, uopšteno, malo.
Isto toliko se seksam. : )
Sve i da sam se seksao bezkotantaktno,
o tome ne bih kazivao.
Seks je intimni čin dvoje ljudi.
Trenutak i osećanja.

Društvene mreže su prepune riba kojima je fizička lepota jedina vrednost i vrlina. Koje već posle par razmenjenih(plitkih) reči, same nude da vam pokažu macu i sise...
Tako da... Razmeniti mišljenje sa nekim, danas, dođe veća intima od pokazivanja sisa i dupeta. Priča o seksu, ako je ređa, može biti uzbudljivija i od njega samog.
Svakodnevnica i rutina je krhka, i željna izleta van svoga okvira.
 
Retkost je da kvalitetne osobe pricaju o seksu. U njemu se uziva. I pravo je zadovoljstvo prepoznati osobu koja voli seks kao jedan deo celine bez koje ona ne bi mogla da se emotivno ostvari.

Da, seks, s punim pravom... i sa puno emocija, ali bez podizanja vestacke tenzije i budjenja nagona na jedan sirov i neafirmisan nacin..., Meni je sasvim dovoljno da ona veruje da je eroticna i da zna sta zeli.
 
Ne znam, ne bih ja tako brzo osudila

Svi žele da budu voljeni i da im neko udeli kompliment za delove tela
Ne?
Lepo je znati da si punazumevanja i bez osude. : )
Da li ću dobiti ljubav i komplimente oni koji ti pošalju sliku? Sa kratkim uvodom pre toga:
"Ćao, istočni vetre.
Da li bi volela da vidiš mog mačora?"
Ja ne praktijujem slanje. Ali, eto, da znaju oni koji to čine.
 
Pa to ne, jer nije naročito romantično

Ali kažem, ja ni ne umem da hotujem, ali ne osuđujem
Ne osuđujem ni ja.
Jesi probala, pa videla da ne umeš? Ili to kažeš samo onako, verujući u to, a nisi ni probala?
Romantično? Kao bajkovito i neralno?
Meni je potpuno nerealno pokazivati macu i mačora nepoznatim ljudima. Ne znam da li može, samim tim, nekome da bude i bromantično...
Što sam stariji ljudi su mi sve čudniji i sve manje ih (po) zna(je) m i razumem.
 

Back
Top