Plavusa sa mozgom

Sheron

Početnik
Poruka
15
Sta je misevi? Ovde glumite jake momke, a kod kuce vas mame maltretiraju. Jeli to razlog sto niste u stanju ni ribu da nabacite a kamoli da se pozenite? I jos tvrdite da su plavuse glupe! Pa namirisemo vas, mamine slinave maze, na kilometar. Tema za razmisljanje: Sta je razlog sto nemate nikog u krevetu i sto samo na pricaonici krstarice moze da se desi da komunicirate sa zenskom osobom?
 
e promašen podforum kad se obraćamo miševima i ljubiteljima istih idemo na - kućne ljubimce.
tema je da li su obični miševi dovoljno sposobni i pored maltretiranja mama mišica da se spare sa belim miševima ženskog pola?
 
sta da ti kazhem... domacjica sam sa tri ruke... i imam nezgodnu narav... pa predpostavljam da se nisi obratila meni.... ali moram da napishem neshto... bez obzira na to... reklame radi... mozda me i primeti neki 4umash sa velikom alatkom, koja ne mozhe da stane u dve shake... a chula sam da ima mnogo tak'ih na ovom 4umu...
 
Sheron:
Sta je misevi? Ovde glumite jake momke, a kod kuce vas mame maltretiraju. Jeli to razlog sto niste u stanju ni ribu da nabacite a kamoli da se pozenite? I jos tvrdite da su plavuse glupe! Pa namirisemo vas, mamine slinave maze, na kilometar. Tema za razmisljanje: Sta je razlog sto nemate nikog u krevetu i sto samo na pricaonici krstarice moze da se desi da komunicirate sa zenskom osobom?
To sto su ljudi, pa i zene naravno, danas toliko massovno tuke u glavu, da su sanse da nadjem, onu na koju mi se dovoljno dize da je zenim, toliko minimalne da je josh nisam nashao.
 
Sheron:
Sta je misevi? Ovde glumite jake momke, a kod kuce vas mame maltretiraju. Jeli to razlog sto niste u stanju ni ribu da nabacite a kamoli da se pozenite? I jos tvrdite da su plavuse glupe! Pa namirisemo vas, mamine slinave maze, na kilometar. Tema za razmisljanje: Sta je razlog sto nemate nikog u krevetu i sto samo na pricaonici krstarice moze da se desi da komunicirate sa zenskom osobom?

ovaj topik je cista navlaka, ko reaguje ispada brani se jer je mish, a opet bode oci i ne moze da se ne reaguje jer je cista insinuacija u pitanju...

prvo ko ovde spada u te jake momke da vidimo, dalje koga mama maltretira, pa onda ko nema ribu, pa ko tvrdi da su plavuse gluplje od ostalih, pa onda ko ste to vi, sve plavuse?, pa onda ko nema nikoga u krevetu da vidimo, pa onda da pratimo ko to nigde na uspeva da navata cicu (desi aco druze :-) ), ko ide na pricaonicu i ko samo tamo komunicira...

e sad malo je glupo sve ovo da proveravamo jer si ti to vec uradila izgleda, a ako nisi, onda u mishju rupitzu :razz: i nemoj da generalizijesh zaboga devojko
 
moze_bolje:
ovaj topik je cista navlaka, ko reaguje ispada brani se jer je mish, a opet bode oci i ne moze da se ne reaguje jer je cista insinuacija u pitanju...

prvo ko ovde spada u te jake momke da vidimo, dalje koga mama maltretira, pa onda ko nema ribu, pa ko tvrdi da su plavuse gluplje od ostalih, pa onda ko ste to vi, sve plavuse?, pa onda ko nema nikoga u krevetu da vidimo, pa onda da pratimo ko to nigde na uspeva da navata cicu (desi aco druze :-) ), ko ide na pricaonicu i ko samo tamo komunicira...

e sad malo je glupo sve ovo da proveravamo jer si ti to vec uradila izgleda, a ako nisi, onda u mishju rupitzu :razz: i nemoj da generalizijesh zaboga devojko

Smaraš , i plus se pecaš.....
 
banegad:
zene se plase mog ogromnog penisa
Bane, lave, ti se tom tvojom grisinom izgleda previse SAM bavis. Da je drugacije, da ti je stvarno toliki, video bi da devojke VOLE velike momke i da trce prema takvima, a ne od takvih. Nemoj da sanjaris i lazes, nego lepo priznaj da ti mama ne da da izlazis sa devojkama.
 
moze_bolje:
ovaj topik je cista navlaka, ko reaguje ispada brani se jer je mish, a opet bode oci i ne moze da se ne reaguje jer je cista insinuacija u pitanju...

prvo ko ovde spada u te jake momke da vidimo, dalje koga mama maltretira, pa onda ko nema ribu, pa ko tvrdi da su plavuse gluplje od ostalih, pa onda ko ste to vi, sve plavuse?, pa onda ko nema nikoga u krevetu da vidimo, pa onda da pratimo ko to nigde na uspeva da navata cicu (desi aco druze :-) ), ko ide na pricaonicu i ko samo tamo komunicira...

e sad malo je glupo sve ovo da proveravamo jer si ti to vec uradila izgleda, a ako nisi, onda u mishju rupitzu :razz: i nemoj da generalizijesh zaboga devojko
Ti toliko pitanja i dilema imas da ja samo mogu da pitam jesi ti sa planete zemlje? I TI GO HOME? Pa sve su to cinjenice sto sam napisala. sta nije tako kao sam napisala? Ili ti mozda ima 6 godina i jos nisi krenuo u zabaviste pa ne znas nista. ALO? Nije to generalizovanje nego surova realnost.
 

Back
Top