Planiram da otvorim pub(pivnicu)

Znas kako, ovo ljeto idem da radim u Ameriku, pa kad dodjem planiram da pocnem sa sredjivanjem. Lokal je u mom vlasnistvu, ali sam ga do sad davao pod kiriju. Od inventara imam stolove i kozne stolice.
Sredicu koliko mi $ sredstva budu dozvoljavala. Pisacu o tome kad pocnem sa sredjivanjem jer ne znam unaprijed koliko ce me sta kostati. Planiram oko 3500-4000e da ulozim. Pa posle polako, u hodu, sredjivati sta jos treba.

Stolove cu mjenjati jer sam i ja mislio da napravim nove od buradi. Moram ubaciti i barske(visoke) stolove i stolice.

Ipak, hvala na savjetu!
 
Poslednja izmena:
Ja bih pre išla na češku varijantu, uf, češko pivo! Danas sva omladina ide na ekskurziju u Prag, nema ko od njih nije okusio crno češko pivo. Kad malo stasaju taman na pivo kod tebe :pivce:. Po zidovima ih ispisala neke grafite...na primer - I Kusta je tamo bio, pa je češko pivo pio...;)
 
Meni pivnice ili pabovi uvek podsecaju,tj asociraju isklucivo na one zidove i plafone sa ciglom.Ono,samo se isfuguje i to je to.E sad,posto se ovde radi o ruskom pabu,kao sto je neko od prethodnika napisao treba ubaciti par velikih postera sa motivima Rusije.Bilo da je to deo Moskve ili neka znamenita licnost,bitno je da se prepozna Rusija...
 
Најважнији детаљ који већина пивница заборави је добро пиво ;)

Da ovde si potpuno u pravu.Većina njih naručuje pivo u kojem je veliki procenat vode a naplaćuju ga kao da je čisto pivo,pa ga toliko rashlade da ne možeš da osetiš.Ali evo vam jedna caka kako da izbegavate takva mesta;)... ako vas sutradan zaboli grlo od tog piva to je znak da su vam takoreći vodu naplatili kao pivo.
 
Da ovde si potpuno u pravu.Većina njih naručuje pivo u kojem je veliki procenat vode a naplaćuju ga kao da je čisto pivo,pa ga toliko rashlade da ne možeš da osetiš.Ali evo vam jedna caka kako da izbegavate takva mesta;)... ako vas sutradan zaboli grlo od tog piva to je znak da su vam takoreći vodu naplatili kao pivo.

:hahaha: ženski pivski saveti :hahaha:
Pivo je alkoholno piće koje se pravi od kvasca, hmelja, ječma i vode. Spada u slabija alkoholna pića, sa 3 - 13 procenata alkohola. SVE OSTALO JE VODA!!! :)
 
:hahaha: ženski pivski saveti :hahaha:
Pivo je alkoholno piće koje se pravi od kvasca, hmelja, ječma i vode. Spada u slabija alkoholna pića, sa 3 - 13 procenata alkohola. SVE OSTALO JE VODA!!! :)

Tako se pivo nekada pravilo a sad je to mešavina vode, ekstrata i pojačane doze alkohola.Zato se više ne možeš ni ugojiti od njega.Od pravog hladnog piva sutradan nema šanse da te zaboli grlo a kada u njemu imaš više vode koja je blizu smrzavanja onda će te grlo boleti.
 

Back
Top