Planetarijum

U astrologiji se sve može testirati korišćenjem astrološke metodike i u primerima natalnih karti.

Zbog toga će svaki astrolog prvo tražiti kartu i na kontu toga dati dalje evidencije.

Astrolozi širom sveta će često gledati i istu kartu, a u astrološkim školama se uči na primerima i potrebno je da se što više tumačenja potvrdi sa onim što planetarno vidimo u karti.

Tvrditi da je to nemoguće je isključivo stav neznalica.
 
Ako može datum umiranja pa fino da isplaniram ostatak života i bonus pitanje:

Pošto mislim da sam aktivirao podznak, koji bi trebao da se aktivira u 30. godini, da li sam sebi skratio život ili sam ostavio dio znaka da se nastavi kad se podznak istroši...i da li sam ja imao mogućnost za takvo nešto ili je to bilo sudjeno? :lol:
 
Rođendan, dan kad si počeo da dišeš...
Eto, osim Steve Jobs-a, baš niko poseban nije rođen na dan kao i ja. Ne znam jer je to odlika ljudi koji su rođeni na današnji dan, ali je jedno skoro sigurno-nep pratimo modu. :tajna:
 
Poslednja izmena:
Sta mislite o ovom virusu?

Viruse gledam kroz Pluton (egzaltiran u Blizancima, ruke, vakcine, pluća, kašalj)

Wuhan grad je Jarac, virus nastao od supe slepog miša (Venera, Pluton) i proširio se dolaskom Jupitera. Venera je najtipičniji simbol Kine, poznati trgovci, tvrde pazar, ne cenjkaju se, konstruišu sve živo.

Najviše stradaju stariji ljudi (Jarac).

Wuhan karta je 1 januar 1927. Imamo Veneru na 20 Jarca, a Pluton na 15 Raka. SMČ na 7 Raka. S obzirom da znamo da je virus nastao kuvanjem, znamo da posmatramo Veneru.
 
LEGITIMNO PITANJE :rotf::rotf::rotf::rotf:

Imaš internet pa guglaj, kao svaki normalan čovek/žena u 21om veku. :lol: Možda ona ne može da stigne do kompjutera pored svih silnih 500KM koje dnevno prepešači, obviously. :hahaha:
 
Ne kapiram uopšte šta se vas dve toliko bunite oko toga što ja povezujem Pluton sa virusima i tranzitom u znaku Jarca. :lol::lol::lol: Evo, u Srbiji je virus došao Severno (Saturn, Jarac), Subotica (Saturn, Subota), preko Strelca (Mađar) (9 kuća Jarac po Nikoli Stojanoviću). Ako imate bolju definiciju, jedva čekam da je čujem. Za sada mrka kapa...

"
Prvi slučaj korona virusa u Srbiji potvrđen u Subotici, pacijent u izolaciji
"

https://www.subotica.com/vesti/prvi...-u-subotici-pacijent-u-izolaciji-id37397.html

A možeš li da potvrdiš da WuHan nije Jarac u horoskopu? :lol: Zapravo, možeš li da definišeš VIRUS kao pojavu u TA? Ne možeš? Šta ćeš reći? Mars?

BTW, poTceniti. :p:p (Nemoj se nervirati, Mesec ti ide preko 1og ;) par dana hehehe)

Pišemo kasnije.
 

Back
Top