Quantcast

Planetarijum

olympea

Ističe se
Moderator
Poruka
2.401
Posao, posao...Mars sa Saturnom i Jupiterom u Jarcu, sredjivanje zivotnih prilika, nesto dosadniji period generalno.
Venera je okcidentalna, pa ce biti nesto neznija nego sto Venera u Ovnu jeste :D
Jupiter je upravo prosao tacku pada tj. 15* Jarca, lose za sve legalne poslove, dobro za sve muljatorsko, ne bi trebalo kupovati nekretnine itd. uzimati kredite, jer sto sad deluje povoljno i nije toliko.

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.765
Pa, meni je Mars u Strelcu bio nervozan... mrzim nervoze, užasno sam smiren tip prirodno... Sad Jarac nemam pojma... ja to iz svog ugla, a iz ugla nekog drulog, Strelac, Jarac... na slično dođe? Tek Vodolija ima da bude raj na zemlji u odnosu na ove...
Znači, opet me pada April da glorifikujem kao svoj omiljeni mesec u godini... 😍 ? April i Maj su mi uvek bili najlepši... U Aprilu sam se uvek zajlubljivala, Maj uzvraćanje osećanja... mrnjau! Dakle, cele godine da budu April i Maj, why not? 🍀

esteer

Aktivan član
Poruka
1.536
Зависи ко шта има у том знаку.

Meni je na 13°
Jel se to računa🤔
Наравно да се рачуна, тебе и хтедох поздравити :rumenko:
Знам да ти је Марс негде на половини Јарца па сам се пребацио на тачно 15...
зашто једноставно кад може и компликовано:fdlan:

agatha

Legenda
Poruka
54.594
Зависи ко шта има у том знаку.

Наравно да се рачуна, тебе и хтедох поздравити :rumenko:
Знам да ти је Марс негде на половини Јарца па сам се пребацио на тачно 15...
зашто једноставно кад може и компликовано:fdlan:
Obožavam te uvek i zauvek :zaljubljena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.