pitanje

sta je ultimativni vrh u ljudskom dozivljavanju uspeha?Koliko je ljudi u prilici da vodi zivot kakav voli.Zar nije istina da je covek sretniji ako manje zna.I sta je konacni cilj ljudskog zivota.Zar ne zelimo svi isto?Konacni cilj po meni je reprodukcija,ali ona povlaci zelju za sto lepsim partnerom,a to povlaci mogucnost ostvarivanja tog izbora-novac,vise novca-lepsi partner,i zarad tog lepog cilja desavaju se naj ruznije stvari ovoga sveta...kakva kontradiktornost...veciti lavirint...gubimo se stalno,i udaramo glavom u zidove.pa onda sve ispocetka...

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.601
Kako je ovo iskreno
Gube se vi koji slede tvoju priču, a ni trenutka ne pogledaju u sebe
samoga
osim toga to je čini mi se samo polovina priče
muška
ali je iskreno

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.709
Pobogu......pa ovde ima toliko pitanja da je sve smušeno. Prva tačka......ako je tebi reprodukcija cilj onda je start pogrešan......i da, ja sam neko ko se reprodukovao već dva puta, tako da reprodukcija jeste jedan od ciljeva ukoliko je moguć.....dalje se sve menja ako promeniš start

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.601
E da, malo smaranja :rtfm:
Mislim da nema ultimativnog vrha u tome što ti nazivaš uspehom.
Pre mi liči na visoravan.
sa neverovatnom žurkom.
Ultimativnih vrhova ima doduše, raznih
ali mislim da su oni dosta ipod
tako ja vidim, al možda se i varam :D

gost 222551

Domaćin
Poruka
4.780
Konacni cilj po meni je reprodukcija
Stvarno tako mislis?
zelju za sto lepsim partnerom,a to povlaci mogucnost ostvarivanja tog izbora-novac,vise novca-lepsi partner,
Povrsinsko gledanje na zivot....moje misljenje....
Zasto stremiti ka ultimativnom vrhu,uopste? Ne mislis valjda da je poenta zivota u svemu ovome sto si opisao?E,zato se"gubimo stalno i udaramo glavom u zidove" :zag:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.