pitanje za muskarce

a sta ti podrazumeavs pod uspesnom zenom?
ili ako ti je lakse..zasto one nistu za tebe uspesne...posto su svakako popularne a reko si da to nije isto.
po meni su sve tri apsolutno uspesne !
i ne pricamo o svetu nego o Srbiji.
 
Ako je uspesnost popularnost,onda sve 3 jesu uspesne.Nema tu kvaliteta.One su trenutno popularne jer se za njih zna, ali da bi bile uspesne mora nesto ta ostane iza njih......bar u Srbiji.Ja sumnjam da ce za.... npr.30 godina neko u Srbiji znati ko je Isidora Bjelica,Ceca Raznatovic ili Verica Rakocevic......mozda nisam u pravu.Eto,uspesna mi je ona za koju se zna i posle smrti jer znaci da je u zivotu ostvarila nesto sto je ostavilo nekakav trag.
 
pishe mi se...a i nema neshto mesta svuda su ljudi koji neshto...a ako pishesh onda tje da bude ovo il ono a kao shta je sa onim shot nije nishta nego je neko jednostavno to teo?...aaa pisao sam pozidu ruke su mi crne...i ratara?...aaa ovo dobija novu dimenziju ja sam ratar al kao ja orem po glavama...ihiihihi skapajte svi shto volite flamingose pun mi je **** vashih gluposti...otju da odem da me nema da idem svuda da se smeshim i dajem kreditnu karticu...al otjesh **** treba da se odradi ovo treba ono shta je praktichnije i shta nas vodi i chemu se nadamo...umremo i ne nadamo...ja tju da umrem u pelenama znam to a tako bi voleo da umrem u kolima ili nekako da poginem a muzika pichi...svi tjemo da izginemo u zemljotresima i talasima i vetrovima ko vas yebe kad ste glupi i slepi i ne znate nishta...imam 3 svadbe za mesec dana ja mrzim svadbe dzovanijada i ogavna muzika i svi jedu i gledaju se familije ko je s koje strane yebe mis e ...sve tju da ih eskiviram odoh na eyesburn nek svi lipshu...ok ne mogu sestru od ujaka al ostale ko yebe..shupljoglavi skotovi...radim i sutra tuga nedeljom a radim nije mi po volji al ko te pita ti si samo josh jedna budala u nizu...radi jedi yebi skapaj ***** te u usta bagljava kad za bolje nisi...u mulju u blaytu u iznutricama tjutiiii kad si konj kad nemash nishta i ne zhelish nishta i umri...ja ne mogu da iskljuchim mozak i to je problem kako god krenem ja uvek gledam kako i shta tje biti i dal je dobro i kako tje se zavrshiti i to mi predstavlja problem gushi me...aaaal ne mogu da priushtim luxuz da ne razmishljam jer kao sjebatju se pa qd posle shta da radim...odrastam drvenim tupim ne svidja mi se to ozhenitju neq shto se lepo smeje a pojma nema...i u 45toj tju poludeti i piti neke lekove da se smirim a onda tju da se odam alkoholu pa posle par godina da ubijem nekoga pa sebe...postavljam pitanja i dajem sebi opravdanja za postupke koje prezirem...a sve da bi shtaaaa?...nishtaaaa...nekad zheilim da sam ravnodushan al mi ne ide sve me remeti i o svemu razmishljam i sve mi smeta kod svakoga i muka mi je od svega...da ste me videli kad sam bio tinejdzer i sve bio sam daleko crnji posle sam imo devojq i to je bilo super ona je bila glupa al meni je bilo super...a sad i nije dovoljno neko ko je hlup...nije niko dovoljan nishta nije dovoljno shta god uradio shta god postigao sve je prazno i besmisleno...posle dobijesh decu i bole te...a do tad?...shta do tad qda do tad?...sve se menja a sve ostajeeee tuzhnoooo al tako je...negde je prezupchilo i neshto je omashilo ovo se ne uklapa nishta se ne uklapa...ne mozhesh sam a ako pravish na drugima a drugi odu ti ostajesh gori nego ikad...jadno jadno jadnoooo..totalno jadno ne treba ovako...kako treba shta treba?..daj neq religiju neq lazh da otrnim i da ne mislim i da nishta nema...a kad me ljudi vide na ulici super neshto vid kako je porastao pravi momak...olizhete mi dupe svi vi jbni licemeri bez trunke smisla i istine...najgore je shto vidim sebe kao samog i kako sam nashao manu svima koji mi neshto znache...najgore je shto sebe ma koliko se trudio da budem dobar sve cheshte vidim kao losheg...sunce i bezvrizhnost svima da ne mislimo da zhivimo i radimo i volimo i radimo shto volimo i menjamo i znamo i aaaa koji haos nije mi dobro mislim da tju povratjam zhmuim i muka mi je a ako gledam ne mogu da gledam...kao sve sam prochitao pola mi nije jasno ili jeste ko vas yebe kao popravljao sam al i dalje znam da greshim ne mogu da namestim misha kako treba strelice su zlo njih i ne pomishljam...ko ovo chita idi radi neshto korisno sa zhivotom idi shetaj idi prospi smetje idi otvori prozor bilo shta nemoj da chitash i razmishljash to je loshe i to ti ne donosi dobro...aa a vi ste svi tu i vi chitate primetio sam ima vas koji chitate shto ja pishem idite ubijte se ovo nije zdravo i svi smo postali degenerici ovisnici o ovoj masci o jbnom impulsu mislite da nekog znate il nekog upoznajete znate **** upoznajete siluete...a onda sutra te neko potapshe po ramenu i super je smejesh se...zajednishtvo i osetjaj pripadnosti to je kljuch svi trazhimo da pripadamo...mazohizam je super ja hotju da me neko maltretir..pisanje...vikanje zatvorenih usta..chemu ovo vodi?...ove periodichne paranoje i depresije?...lekovima i terapijama i savetima i prichama kako je u redu i kako greshim...a poljubite me u dupe svi koji mislite da znate..ja mrzim da pricham sa sobom al jedino sebe razumem i samo se sa sobom slazhem i super mi je i ja sam egocentrichan to je loshe jer treba voleti druge....a onda se nadjesh sam sa sobom i gde su drugi koje volish?..moja volja nestaje mada nisam siguran ni da je bilo...mozhda maleni fleshevi nechega shto zovemo rad na sebi sem toga nistha..zashto tortura kad nishta loshe nisam uradio nikoga nisam zayebo nishta nisam loshe uradio..nikada nishta nisam loshe uradio shto bi nekome nashkodilo...to je greshka treba po ljudima gaziti ljudi su shljam,,,i shta sad kad si prochitao?...jesi li shta saznao neshto razumeo neshto otkrio...ako mislish da jesi..varash se...
 
a ja sumnjam da ce za 30 godina biti nekog ko ne zna ko je isidora bijelica,verica rakocevic ili ceca.
sve su iza sebe ostavile svoja dela koje je vecina srba procenila kao vredna za pamcenje.
ti nisi u toj grupi.sad polemisemo bezveze i ja mislim da je isidora isfurana,ceca seljancura ali verica je stvarno uspesna i snalazljiva...mada je isidora jedna od pamtnijih zena koje se pojavljuju na teveu,nisam citala njene knjige ne volim seks kao tematiku za knjige( koji paradoks :-D) ali se definitivno progurala zbog seksa.
vidis valjda da ovde prolazi sve ako je u bilo kakvoj vezi sa seksom...
eto ti ocigledan primer..ceca(seljancura-sise,golotinja..glupa i neobrazovana) i isidora ( gabor sa velikim IQ) obe popularne i prakticno isto cenjene(naravno od strane drugih grupa ljudi) i zgrcu lovu..ok ceca mozda malo vise..jer ima vece sise :mrgreen:
 
Vragolasta Amfibija:
vidis valjda da ovde prolazi sve ako je u bilo kakvoj vezi sa seksom...
Sex prvo prolazi jer je najistureniji deo tela. Sexu mozemo da zahvalimo sto danas pi$emo na forumu i ne bi trebali toliko da pljujemo po njemu vec da ga uramimo kao diplomu i okachimo na zid

Vragolasta Amfibija:
eto ti ocigledan primer..ceca(seljancura-sise,golotinja..glupa i neobrazovana) i isidora ( gabor sa velikim IQ) obe popularne i prakticno isto cenjene(naravno od strane drugih grupa ljudi) i zgrcu lovu..ok ceca mozda malo vise..jer ima vece sise :mrgreen:
Ma de zgrce lovu Isidora. Da ima pare sredila bi nosic, napumpala sisic, pa pustila glasic i napunila marakanu stokom! Tu su pare.
Evo gledam pre neki dan ikona srbskog turbo folka Dragana Mirkovic (poznata po Aperaciji nosa) snimila za PGP... 'Uzvraca udarac'. ****** kako su me probole one njene zurle. Vratile mi se i sankcije i sve :)
 
iju iju ala si me citirao....jos od vremena jagodice mi niko nije toliko citirao...

eh..pa ne pljujem ja po seksu..ja ga volim :-D...eto,i ja da imam pare napumpala bih sisice,nos je ok i zAgrtala pare..ovako zivotarim zovotom Dr-a.

ali da nije seksa..svakako ne bih imala ovako dobra provod ovde na forumu...uz sav ovaj seks ovde..u RL mi i nije potrban :-D
a jedna korekcija...nije seks najistureniji deo tela nego deo tela ko ji najvise privljaci paznju...tako mali organ a tako velika paznja!...

znaci dosli smo dotle da ako nekA ima vecu glavu sirota,koja je banalni znak pameti u nekulurnim sredinama..ona ce se stideti i uraditi silikone br 8 kako ne bi bila ismejana jer paznju privlaci pogresnim delom tela.

srecom moja je glava mala isto kao i sise..ja paznju privlacim svojim posalicama i smehom i sirenjem dobre volje medju ljudima.ne znam kako se to kotira u nekulturnom svetu ali za sad sam zapazena u sredini...da naglasim..iako nemam veliku glavu ni grudi...(ipak,moram da priznam da mi dupe nije lose,mozda je zato)

ajde zdravo :-D
 
Da , mislio sam na seku aleksić. Zaboravio sam kako se zove. Inače znam od nje dve pesme, tu pomešaj sivu i zlatnu i onu svidja mi se tvoja devojka....Ali to nije dovoljno da bi joj upamtio ime....

Ali je bitno to što svi znaju o kome pričam , što je dokaz njene popularnosti....

Ovo nije moj izbor, već pitanje ko je u srbiji popularan....
E sad da li je popularnost , kada za nekog znate , ali ga ne trpite?
Stvar definisanja popularnosti....

Zato su pevačice uvek popularne , jer ne mogu biti omražene....osim ako nešto ne progovore , tolstojevski i tako to.....
 
Sada nebi znao da vam kazem koje su tri najpopularnije zene u srbiji , ali znam koje tri ni zaracem nebi dirao.... :roll:
pa pod 1 Karausla pardon Karleusa ...
2 ima jako mnogo onih koje su se plasirale na to drugo mesto , a to su sve one sto shire zvuk islamskih meridijana ili kako to neko ovde zove folk muzika ( samo polako ispovracacu se od kolicine smrada koja zasipa iz te kloake)
3 Nesrecnice koje se upropastise silikonskim umetcima zarad sto bolje prodaje ( samih sebe) na otvorenoj pijaci mesa ( i silikona) u ( valjda zbog toga ) znanoj ulici kao silikonska dolina...


Eto upravo sam eliminisao i operisane bakutanere poput verice ( namerno malim slovom) rakocevic i ostale moralne gromade naseg glib seta ..... fuj
 
Ma i ja, tako nekako... Pokusavala sam da se sjetim pocetka pjesme, ali ne ide... Nesto je bilo u fazonu da je Dragana imala veliki nos pa otisla preko bare i operisala ga i tako je sada postala dobra riba...
Pustali su ih nekad u Urbanoj ekstravaganci...
 

Back
Top