Pitanje za gitariste

jaham :)

e nasla sam sjajnu stvar :) skale za klarinet, melodijske, harmonijske, molske i durske ... za sve tonalitete ... to je sjajno za vezbu na gitari! imala sam ranije to na devet strana, jer su bile note ali sam sad nasla u manjem formatu ... kako je to dobra stvar.... ijooj :) jel neko zainteresovan?
 
koliko god se trudio nikad kao yngwie

Pa meni i nije cilj da budem kao Yngwie , ja vezbanje nekih njegovih stvari koristim kao vezbe za tehniku(naravno da ja to ne umem valjano da odsviram)
Meni je cilj da budem JA ali u to JA nameravam da uvedem i neku solidnu tehniku :D
Pozdrav :D
Pa ko se nebude trudio i nece biti kao on!A on se trudi pa ima nade!:rtfm:

Hvala Stole:D
Usput:Meni ovo zvuci kao dosta(ali to je njegov stil) brzine , vise mi se svidja rainbow verzija :D
 
Poslednja izmena:
svirao sam 2 i po godine klasicnu gitaru i sad bih zeleo da kupim elektricnu. zeleo bih da to buke neka koja se moze primeniti na vise muzickih pravaca, znaci da nije bas usko specijalizovana za nesto ^^, jer zelim da imam vise mogucnosti i vecu slobodu za sviranje.Spreman sam da platim do 800 evra.
ajd onda plz neki savet od iskusnog gitariste ili poznavaoca instrumenata ! :D
 
svirao sam 2 i po godine klasicnu gitaru i sad bih zeleo da kupim elektricnu. zeleo bih da to buke neka koja se moze primeniti na vise muzickih pravaca, znaci da nije bas usko specijalizovana za nesto ^^, jer zelim da imam vise mogucnosti i vecu slobodu za sviranje.Spreman sam da platim do 800 evra.
ajd onda plz neki savet od iskusnog gitariste ili poznavaoca instrumenata ! :D

Pa možeš da uzmeš novog Gibson SG Speciala,ili POLOVNOG Gibson SG Standarda...
 
ijaoooo, znate sta ima novo :D
ponovo sam uzela da sviram bass... uff.. osim toga sto je tezak k'o tuch mnogo je laksi za sviranje od gitare :) gde mi je bila pamet pa sam se uvatila gitare ko pijan plota:) vidite sto je caaaaakaaaan :) (naravno da je kopija fendera :D )
4754.jpg
 
Ja probo lithium al ono nema shanse da uhvatim, plus shto to nije nijedan normalan akord (barem ja to nigde nisam video :mrgreen: )
polly, drain you, isto mislim suvishe teshko da bih nauchio

Како бре ниједан нормалан акорд, све сами дурови :)
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/n/nirvana/lithium_ver2_crd.htm

Овде је написано да су петице, мада можеш и њих свирати... али боље користи дурове (у баре-хватовима), лепше звучи. :)
 

Back
Top