Pitanje za gitariste

Ljudi znam da sam dosadan ali da li moze neko da mi pomogne sta je bolje da uradim ?
1.da uzmem Behringer El Toro Pack
2. Aria stg 004 i randall RX 15

totalni sam pocetnik a ogranicen sam samo na ovome .. ili moza ima neko predlog kako drugacije da potrosim pare ... svirao bih metal,rock !
 
****** jel me zezas? Hahahah xD Pa to je najpopularnija elektricna gitara svih vremena....meni je prosto nepojmljivo da neko ne zna za stratocastera :} Eto,pa kako nisi procitao sa gitare? Aaaaaaa znam.Verovatno pise na tvojoj Squire :} Kazem verovatno zato sto stratocasteri koshtaju preko 600 evra a skvajeri su onako....za narodne mase :} Isto veoma dobre gitare :}
 
****** jel me zezas? Hahahah xD Pa to je najpopularnija elektricna gitara svih vremena....meni je prosto nepojmljivo da neko ne zna za stratocastera :} Eto,pa kako nisi procitao sa gitare? Aaaaaaa znam.Verovatno pise na tvojoj Squire :} Kazem verovatno zato sto stratocasteri koshtaju preko 600 evra a skvajeri su onako....za narodne mase :} Isto veoma dobre gitare :}

Ali i Squier isto proizvodi Fender,samo što je sranje u odnosu na Stratokastera...:D
 

Back
Top