Pitanje za Dena!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chernobill:
goodday:
Chernobill:
Po stoti put:
Ljudska glupost je nemerljiva i neunistiva.
ali tebe apotekarka gotivi....nemo si takav
Pa nije se ovo odnosilo na nju.
Sto Veljo rece pun mi je qurac one izdrka*ne Beckovicke (ko razume shvatice), da je malo lepsa dao bih joj da mi pusi...



Ljudi koji ovde dolaze da se zabave, imaju all inclusive :wink:
 
apotekarka:
Od: Den Za: apotekarka Poslato: Čet, 03. jun 2004 4:14
Naslov: Perverzna! Citirajte privatnu poruku
Ti si, bre neka perverznjakusa, a ovamo pises bajke o tvom srecnom porodicnom zivotu! Kako te nije sramota? Da li si pokazala tvom muzu koji ti je avatar na ovom forumu?


Evo ovo je jedna od PP koju sam sačuvala i prosledila na nekoliko adresa. One prve dve, u kojima daješ svoju analizu dimenzija mog dupeta i sisa sam izbrisala jer su bile potpuno neinteresantne i neorginalne.
Evo ja sam ti se sada obratila, i više sasvim sigurno neću, tako da znaš da se ne bi trudio da mi više pišeš i obraćaš mi se na bilo koji način.
Mislim da ljudi koji su tako različiti i nemaju nikakvih dodirnih tačaka zaista nemaju razloga da ulaze u diskusije. Ti si meni potpuno neinteresantan, ali ti zbog toga ne upućujem nikakve ružne reči. Ja nemam nikakvo mišljenje o veličini tvog mozga niti ta tema može da me zainteresuje. Mislim da je ignorisanje potpuno korektno i unapred ti zahvaljujem što ćeš uspeti da se suzdržiš.

:D

Zaboravila si da objavis zadnju poruku : "Ti si mnogo, mnogo bolesna osoba!" I da dodam: gramaticki neizgradjena!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top